vyhrajte-s-preventanem

jpg3encyklopedie-banner

banner-folgravid3

Tipy
Nejlepší rychlodiety do plavek

5. července 2012

Nejlepší rychlodiety do plavek

Kategorie: Dieta, Připojené tagy: plavky koupání léto hubnutí dieta

preventan-mimiforum-banner

Stačí jen dva týdny a můžete mít až o devět kilo méně. Pokud potřebujete shodit víc, než vám umožní jedno až třídenní diety, zkuste některou z následující nabídky. 

UltraGard

Chcete zhubnout? Pak zkuste UltraGard. Jde o přípravek obsahující patentovanou a ověřenou trojkombinaci standardizovaných rostlinných extraktů, pod názvem LeanGard. Tato směs přírodních látek příznivě pomáhá v boji s nadváhou a je vhodným doplňkem při redukčních dietách. Účinné látky rostlin přispívají k omezení chuti k jídlu a navodí pocit sytosti. Příznivě ovlivňují metabolismus tuků, neodbourávají svalovou hmotu a pomáhají bojovat s jo-jo efektem. Využijte jedinečných darů přírody pro vaše tělo!

ultragard-60_small

Doplněk stravy

Více ZDE

Diskutujte: Jaké diety držíte, když potřebujete rychle zhubnout do plavek?


O extra rychlých dietách na jeden až tři dny jsme už psali, avšak pokud máte času víc a potřebujete shodit až 9 kg, můžete vyzkoušet některou ze čtrnáctidenních diet. Koupání si pak užijete mnohem více, když se za svou postavu u vody nebudete stydět.

»Bikinová« detoxikační dieta

Délka: 14 dní

Váhový úbytek: až 3,2 kg

Shodíte přes 3 kg, budete se cítit lépe, vaše tělo se pročistí, a také vaše pokožka bude působit zdravěji a zářivěji. To vše má na svědomí »Bikinová« detoxikační dieta. Pokud budete pokračovat ještě další dva týdny, můžete počítat s tím, že budete minimálně o dva další kilogramy lehčí. Dieta je nízkokalorická a jejím základem je ovoce a zelenina. Když ji budete dodržovat, přejdou vás po pár dnech chutě na sladké a mastné potraviny a budete se celkově cítit lépe. Denně byste měla vypít 300 ml odstředěného mléka, naopak je třeba se vyhnout alkoholu. Základem je ovoce, zelenina, ořechy, nízkotučné mléčné výrobky. Jídlo se dělí do 4 až 5 porcí. Ovoce se i snídá, a tak pokud ho nesnášíte, není tato dieta určena pro vás. Detailní rozpisy co správně jíst najdete na internetu.

Dieta South Beach

Délka: 14 dní (1. fáze)

Váhový úbytek: až 6 kg

Třífázovou dietu, které se také říká plážová, držel i zpěvák Daniel Hůlka – a krásně po ní zhubl. I když je postavena na tom, že byste neměla hladovět, prvních čtrnáct dní je poměrně striktních. Nesmíte jíst chléb, rýži, brambory, těstoviny, pečivo, veškeré sladkosti ani ovoce. Naopak si dopřáváte libové maso, zeleninu, ořechy i vejce. Po čtrnácti dnech si v malém množství můžete zakázané potraviny dát, a v poslední fázi se snažíte u zdravé a vyváženého stylu zůstat, abyste si zachovala krásnou postavu. Dieta vás má naučit správně a zdravě jíst, v pěti porcích denně, a přitom mít svou váhu pod kontrolou.

Dieta Scarsdale dieta-nejlepsi-rychlodiety-do-plavek-ii-sh

Délka: 14 dní

Váhový úbytek: až 9 kg

Pokud potřebujete zhubnout více a nemáte moc času, můžete zkusit dietu Scarsdale. Jejím autorem je lékař, Dr. Herman Tarnower a výhodou je, že u ní nemusíte počítat kalorie, a pokud není uvedeno množství jídla, můžete si ho dopřát, kolik chcete. Na rozdíl od Atkinsonovy diety můžete jíst i pečivo, ale protože jde o nízkokalorickou dietu, denní příjem kalorií je velmi malý. To má za následek, že sice rychle hubnete, ale jste zesláblá. Proto se také nedoporučuje cvičení. Dalším záporem je, že se velmi pravděpodobně nevyhnete jo-jo efektu. Denně se ke snídani při této dietě jí půl grapefruitu, který je nezbytný pro rychlé spalování. K tomu si můžete dopřát krajíc suchého chleba a černou kávu. K obědu si můžete dát tuňáka z konzervy, zeleninový salát a kávu a k večeři libové telecí maso, salát s dresingem z citronu a octa a kávu.

 

Text: asm

Foto: Shutterstock.com

5 Posledních příspěvků v diskusi

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Vstoupit do diskuse >>

Související články a diskuse