vyhrajte-s-preventanem

jpg3encyklopedie-banner

banner-folgravid3

Tipy
Nejlepší romantické vánoční tipy

22. prosince 2014

Nejlepší romantické vánoční tipy

Kategorie: Sex a vztahy, Připojené tagy: Valentýn růže dárek romantika Vánoce

preventan-mimiforum-banner

Dřív, než se přehoupne starý rok na nový a přiblíží se Valentýn, se nalaďte na romantickou vlnu. Dostaňte partnera našimi tipy, kterým nemůže odolat!

Ostropestřec Plus Farmax® (doplněk stravy) obsahuje kombinaci dvou bylin, ostropestrce mariánského (Silybum marianum) a klanoprašky čínské (Schizandra chinensis), ve formě standardizovaných bylinných extraktů v želatinových tobolkách s obsahem min. 80% silymarinu. Navíc s obsahem cholinu, který přispívá k normálnímu metabolismu lipidů a k udržení normální činnosti jater.

ostropestrec-60-cz-3d-nahled

Vánoce jsou nejen svátky klidu a pohody, ale i dny plné romantiky a splněných přání. Kdy jindy než právě na Vánoce využít situace a nachystat pro partnera romantické překvapení, na které hned tak nezapomene? Poradíme, jak na to!

 

Tucet růží

Pošlete partnerovi do práce tucet růží, z nichž 1 bude bílá, ostatní červené. Přiložte vzkaz: „V každém tuctu je jedna jiná, která stojí za to – a to jsem já.“ Zdá se vám zvláštní posílat květiny muži? Ale proč ne, tímto gestem ho dostanete!

 

Netradiční dárek

Pod stromeček to již sice nejspíš nestihnete, ale pokud chcete partnera dostat netradičním dárkem, pořiďte mu jeden třeba k narozeninám. Kupte mu hodinky a ze spodu na ně nechejte vyrýt: „Vždycky budu mít čas jen pro tebe.“ Tomu nemůže odolat!

 

Romantika na dny

Na Vánoce, nebo na začátek nového roku, si můžete udělat netradiční, romantický, týden. Domluvte se s partnerem, že sudé dny vám připraví romantický program a překvapení on, v liché dny zase vy. Týden plný romantiky a překvapení rozhodně oživí váš vztah.

 

Milostné puzzle

Napište partnerovi milostný dopis, vyznání lásky, nebo báseň. Rozstříhejte ho na kousky a ty dejte do krabičky a převažte mašlí. Partner pak bude mít za úkol toto neobvyklé puzzle složit. A výsledek bude stát za to! Chcete-li mu připravit trochu napínavější variantu, udělejte to samé, ale každý den mu mailem posílejte jeden naskenovaný ústřižek. Bude pak denně netrpělivě vyhlížet vaše maily.

 

Medaile za výkony

Muži jsou ješitní, o tom není pochyb. A opravdu netradiční překvapení jim připravíte, když jim věnujete trofej. Jaká to bude, je jen na vás. Dostat medaili s nápisem Nejlepší milenec a k tomu zlatý pohár? To dostane každého!

 

Snídaně při svíčkách sex-a-vztahy-nejlepsi-romanticke-vanocni-tipy-ii-sxc-nahled

Večeře při svíčkách? To není nic neobvyklého. Jenže takové snídani při svitu svíček partner prostě nemůže odolat. A právě kolem Vánoc je na to ideální příležitost. Připravte partnerovi romantickou snídani, na kterou nezapomene. U svíček a jen ve dvou.

 

Plánujte Valentýna

Vánoce se přehoupnou co nevidět, začne nový rok a zakrátko je tu Valentýn. A není nic snazšího, jak se na Vánoce naladit romanticky, než plánovat, co podniknete na Valentýna! Zařiďte si soukromou vířivku, wellness víkend, nebo masáž pro partnery. Řekněte si, co byste se svou láskou chtěla zažít. Rozhodně se budete pak mít na co těšit!

 

Text: asm

Foto: Sxc.hu

5 Posledních příspěvků v diskusi
21:03 27.11.2017 - Daniela -

Vánoční osvětlení

To já se romanticky naladím, jen co se ve městech rozsvítí první vánoční světýlka – to totiž na Vánocích miluji úplně nejvíc Letos jsme se s manželem dohodli, že si vyzdobíme i náš dům. Potřebná světýlka jsme objednali na: t-zbozi.cz/vanocni-osvetleni Pokud sháníte, určitě doporučuji, lepší výběr nikde jinde nenajdete 

Vstoupit do diskuse >>

Související články a diskuse