vyhrajte-s-preventanem

jpg3encyklopedie-banner

banner-folgravid3

Tipy
Nejlepší místa u nás, kam vyrazit s dětmi

16. července 2016

Nejlepší místa u nás, kam vyrazit s dětmi

Kategorie: Tipy na výlet, Připojené tagy: zábava hry děti rodina výlet

preventan-mimiforum-banner

Tipů na zábavu s dětmi o prázdninách není nikdy dost. Pokud se chystáte na dovolenou či výlety po naší vlasti, je dobré vědět o zábavních areálech, kde se děti vyřádí. 

Diskutujte: Kam u nás jezdíte s dětmi v létě nejraději?


Šťastná země

Kde: Radvánovice u Turnova

O co jde: Přírodní zábavní dětský areál

Dřevěný hrad, trpasličí vesničku, houpačky, prolézačky, či pískové rýžoviště s pravými českými granátky – to jsou jen některé z atrakcí, které najdete v zábavním přírodním areálu Šťastná země u Turnova. Za osm let své existence přivítal areál tisíce spokojených návštěvníků, kteří se sem rádi vracejí. Areál totiž nabízí pořádnou dávku zábavy. Jsou zde vzduchové trampolíny, prožitkový geopark, děti se mohou svézt na elektrovozítkách, na koních, nebo si zastřílet na airsoftové střelnici, která je novinkou letošního roku. Kromě toho areál nabízí spoustu nárazových akcí, tvůrčích dílen a další zábavy.

Více informací: www.stastnazeme.cz

Perníková chaloupka

Kde: Ráby, Kunětická hora u Pardubic

O co jde: Muzeum perníku v Perníkové chaloupce.

Všechny milovníky pohádek může potěšit návštěva Perníkové chaloupky. Původně Lovecký zámeček z roku 1882, který slouží pro Muzeum perníku, najdete nedaleko Pardubic. Pohádkové místo, kde Ježibaba peče staročeské perníčky z dřevěných vyřezávaných forem. Výklad je veden zábavnou formou a vždy se přizpůsobuje složení a náladě konkrétní skupiny návštěvníků. Zatímco dospělé zaujme historie perníkářského řemesla a pardubického perníku, pro děti je připraveno neobvyklé zamyšlení nad pohádkou O perníkové chaloupce. Výstavní expozice obsahují přes tisíc perníků z celé ČR. Jedná se většinou o vítězné práce z různých soutěží.

Více informací: www.pernikova-chaloupka.cz

Šikland tip-na-vylet-nejlepsi-mista-pro-deti-ii-sh

Kde: Zvole nad Pernštejnem, Dolní Rožínka

O co jde: Největší přírodní zábavní areál v ČR.

Šikland je komplex několika areálů s největší nabídkou zábavy u nás. Největším je areál Šiklův mlýn ve Zvoli nad Pernštejnem, známý jako westernové městečko, další pak strašidelný zámek Draxmoor a Krokodýl park v Dolní Rožínce. Na své si přijdou i příznivci millitary stylu – mezi návštěvníky jsou nejoblíbenější adrenalinové jízdy ve vozidle bojové pěchoty po přírodním polygonu v Šiklově mlýně.  A na zámeckém statku v Dolní Rožínce si v létě můžete prohlédnout nejen nové jízdárny, ale také si zajezdit na koních.

Více informací: www.sikland.cz

Text: asm

Foto: Shutterstock.com

5 Posledních příspěvků v diskusi

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Vstoupit do diskuse >>

Související články a diskuse