vyhrajte-s-preventanem

jpg3encyklopedie-banner

banner-folgravid3

Tipy
Nejlepší hračky: Hity letošních Vánoc

11. prosince 2012

Nejlepší hračky: Hity letošních Vánoc

Kategorie: Dieta, Připojené tagy: stromeček dárky Vánoce hračky děti

preventan-mimiforum-banner

Nemáte ještě jasno, co dětem pořídíte pod stromeček? Pak se inspirujte našimi tipy. Vybrali jsme pár hraček pro holky i kluky, které letos opravdu letí. 

Roboryba

Pro koho: Pro holky i kluky

Věk: 3+

Robotická ryba, která díky speciálním senzorům plave ve vodě a vypadá jako živá. Potápí se, mění směr a rychlost. Skvělá hračka nejen do vany, ale i do akvária pro všechny, kdo mají rádi rybičky, ale přitom se o ně příliš nechtějí starat.

Pejsek Lucky

Pro koho: Pro holky i kluky

Věk: 3+

Ideální dárek pro děti, které touží po pejskovi, ale živého jim rodiče pořídit nehodlají. Tento pejsek je skvělou náhradou. Je vycvičený a poslouchá na povely. Umí jich celkem patnáct a chová se jako pravý domácí mazlíček. Děti ho milují – a stane se jejich nerozlučným kamarádem.

Monster High

Pro koho: Pro holky

Věk: 6+

Partička příšerek ze střední školy Monster High se u nás těší stále větší popularitě. Kromě panenek se spoustou doplňků a trendy oblečků můžete s oblíbeným motivem pořídit celou řadu dalších zajímavých věcí. Třeba elektronický diář, jehož součástí je i blok na psaní tajných zpráv či kouzelné pero. Skvělým tipem pro holky je i Monster kabelka, které si mohou samy vybarvit pěti fixami. Získají tak originální kousek, který hned tak někdo nemá.

NIKKO RC VaporizR deti-a-rodina-hity-letosnich-vanoc-ii-sh_small

Pro koho: Pro kluky i tatínky

Věk: 8+

Jedinečné obojživelné auto na dálkové ovládání, které nejen jezdí po zemi, ale i po sněhu, a dokonce umí plavat ve vodě. Dokonale zvládá jízdu všemi směry, je robusní a umí se otáčet. Je velmi odolné a zvládne jet rychlostí až 15 km/hod.

Smart hry

Pro koho: Pro holky i kluky

Věk: 3+

Zábava pro jednoho hráče – kombinace hry a hlavolamu. Nejen, že děti pohltí na dlouhé minuty či hodiny, ale pomáhá rozvíjet jejich inteligenci, logické myšlení, koncentraci, plánování či prostorovou představivost. Existují různé varianty rozdělené podle věku. Například Den a noc či Zámecké schody jsou určeny pro nejmenší děti (od 3 až 4 let), oblíbený hit Tučňáci na ledu od 6 let apod. Hry obsahují spoustu úrovní, a tak s nimi mnohdy mají co dělat i dospělí.

Furby

Pro koho: Pro holky i kluky

Věk: 6+

Opravdu neobvyklý interaktivní mazlíček, který vzhledově připomíná křížence příšerky a sovy. Chlupatý kamarád toho ale umí hodně, například mluvit furbštinou. Reaguje na dotyk i hudbu, rád si povídá i tančí – a učí se anglicky. Pokud jich dáte vedle sebe více, budou na sebe vzájemně reagovat. A je tu ještě jedna zajímavost – o tom, jaký bude, rozhoduje jen jeho majitel. Když se k němu chová hezky, má doma zlatíčko, ale když ne, promění se v malého nezbedu.

MIMIFORUM zjistilo:

Co ještě letí pod stromečkem

-          Littlest Pets Shop zvířátka a hrací sady.

-          Lovci duchů – originální hra, letos v nabídce se dvěma pistolemi.

-          Lego Friends  pro holky a Lego Ninjago pro kluky.

-          Společenské hry: Padající opičky, Ubongo, Děti z Carcassone ad.

-          Hra Angry Birds, nyní ve společenské verzi.

 

Text: asm

Foto: Shutterstock.com

5 Posledních příspěvků v diskusi
17:23 16.12.2017 - Daniela -

Vánoční dárky

Jelikož máme dva kluky, kteří jsou ještě k tomu jen dva roky od sebe, tak to u nás máme jak v autodílně, akorát pro malá autíčka :D Kdybyste hledali ještě nějakou vánoční inspiraci, tak když tak mrkněte sem – hrackyzadobre­kacky.cz/hrac­ky-pro-kluky 

Vstoupit do diskuse >>

Související články a diskuse