vyhrajte-s-preventanem

jpg3encyklopedie-banner

banner-folgravid3

Tipy
Nejlepší důvody, proč se líbat

1. května 2013

Nejlepší důvody, proč se líbat

Kategorie: Sex a vztahy, Připojené tagy: vrásky sex líbání zdraví hubnutí

preventan-mimiforum-banner

Líbání prodlužuje život, posiluje imunitu, a prý je ještě lepší, než sex! To jsou jen některé důvody, proč se líbat. A máj je na to přímo ideální příležitostí. 

Q Max

· Q Max® obsahuje tělu vlastní koenzym Q10 – 30 mg.
· Garantovaná Kaneka Q10™ kvalita (japonský koenzym Q10, který se vyrábí přirozeným biologickým procesem).
· Bez nežádoucích příměsí.

 

q-max-nahled

Doplněk stravy


Více zde!

Říká se, že který žena se na 1. máje nepolíbí pod rozkvetlou třešní, uschne. Avšak líbání je dobré se věnovat víc než jeden den v roce. Máj je lásky čas, a tak hurá do toho. Je totiž jasně prokázáno, že líbaní je zdravé!


1. Líbání posiluje imunitu

Vědci jsou přesvědčeni, že líbání je skvělou prevencí proti nemocem. Posiluje totiž imunitu, a díky tomu tělo chrání před bacily a viry.


2. Líbání prodlužuje život

Američtí vědci přišli se zajímavým zjištěním. Lidé, kteří se pravidelně líbají, žijí v průměru o pět let déle. A zvlášť to platí u mužů.


3. Líbání tiší bolest

Sliny obsahují substance, které nejen, že urychlují hojení ran, ale také tiší bolest. A to je další pádný důvod, proč si líbání užívat plnými doušky.


sex-a-vztahy-nejlepsi-duvody-proc-se-libat-ii-sh-nahled 4. Líbáním proti vráskám

Při líbání se zapojuje velká část obličejových svalů, které se tak posilují. Díky tomu se může zlepšit stav své pleti a vrásky mohou být méně viditelné. Ušetříte za botox a další plastické zákroky!


5. Líbání snižuje tlak

Vědci prokázali, že dlouhý vášnivý polibek má i další blahodárný vliv na zdraví – snižuje krevní tlak a hladinu cholesterolu v krvi. Díky tomu zaručeně uděláte něco pro své zdraví, když se budete co nejvíce líbat.


6. Líbání prospívá zubům

Je prokázáno, že líbání prospívá i zubům. Zvyšuje se při něm totiž tvorba slin, které chrání před tvorbou zubního kazu.


7. Líbání pomáhá hubnout

Za minutu líbání spálíte až 26 kalorií. Čím vášnivější polibek, tím lépe. A čím víc se budete líbat, tím víc budete hubnout. A to už je pádný důvod na to začít si konečně užívat naplno.


8. Líbáním proti senné rýmě

Podle japonských vědců je líbání skvělým lékem na sennou rýmu. Na tabletky prý můžete zapomenout. Stačí, když se budete půl hodiny líbat. Má to ale háček – polibky musejí být vášnivé a měla by vám při nich hrát klidná hudba. Kromě senné rýmy je prý líbání dobrým pomocníkem při alergiích.


9. Líbání je lepší než sex

Líbání je pro mnohé lepší a intimnější než sex. A o páru prý dokáže hodně vypovědět. Spousta dvojic, které procházejí krizí, a doma jim to neklape, se údajně vůbec nelíbá. A to je chyba. Protože líbání zlepšuje náladu a prohlubuje vzájemný vztah. Hurá na to!

Text: lju
Foto: Shutterstock.com

5 Posledních příspěvků v diskusi

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Vstoupit do diskuse >>

Související články a diskuse