vyhrajte-s-preventanem

jpg3encyklopedie-banner

banner-folgravid3

Tipy
Nejlepší dárky pro děti: Hity letošních Vánoc

5. prosince 2011

Nejlepší dárky pro děti: Hity letošních Vánoc

Kategorie: Děti a rodina, Připojené tagy: Ježíšek dárky Vánoce děti rodina

preventan-mimiforum-banner

Pořád nevíte, co koupit dětem pod stromeček? Pak vám přinášíme malou inspiraci. Tipy na dárky, které doopravdy letí a patří k hlavním hitům letošních Vánoc. 

Hity pro holky

Panenky Monster High

Příšerky ze série Monster High patří k hitům letošních Vánoc. Proto také není divu, že se už v tuto chvíli velmi špatně shánějí. Zvlášť některé modely. Panenka a příšerka v jednom – to je hračka, po které holky touží. Můžete si vybrat mezi dcerou Dráculy Draculaurou či Frankensteina Frankie Steinovou. Otcem Clawdeen Wolfové je vlkodak a Lagoony Blue mořská obluda. A třeba taková Cleo de Nile je dokonce dcerou mumie. Zkrátka z obludně krásných panenek si vybere každá malá slečna.

Zoobles zoobles-nahled

Neobvyklá zvířátka, která pocházejí z dalekých krajin: Petagonie, Azoozie a Seagonie – to jsou Zoobles, zvaní hezky česky »Zůblíci«. Můžete koupit jak jednotlivá zvířátka s domečky, kterých je v nabídce několik desítek, tak nejrůznější hrací sady. Existují kousky mluvící, které vydávají každý tři zvuky a mají tři různé výrazy obličeje. Oblíbení jsou svítící Zoobles s LED diodami.

Interaktivní štěňátko Fur Real fur-real-nahled

Cookie, interaktivní štěňátko ze série Fur Real Friends, je jako živé. Štěká, vrtí ocáskem, obrací hlavu za zvukem, kňučí, a když ho pohladíte, otočí se na vás. Umí vrnět, vrtět se, reagovat na dotyky a navíc je krásně měkký a skvěle se s ním mazlí. V kolekci najdete i další interaktivní zvířátka, třeba kočičku.

Hity pro kluky

Bakugani bakugani-nahled

Záhadní Bakugani nejsou nic jiného než malé koule, které se transformují na bojovníky. Do této podoby je na planetě New Vestroia zotročili Vestalové. Málokterý kluk, který se s ním ve školce a škole setkal, nutně nepotřebuje Bakugana. Zatímco rodiče se v nich příliš neorientují, děti dobře vědí, jak s nimi hrát, bojovat a zvítězit. K dostání jsou jak jednotliví Bakugani, tak rozšiřující balíčky či bojové výzbroje.

Gormiti gormiti-nahled

Gormiti pocházejí z Itálie, kde se od roku 2005 stali postupně hitem, který se přirovnává ke slávě Pokémonů. Také Gormiti mezi sebou bojují. Cílem je vyhrát a stát se vládcem Gormu. Figurky, karty, hrací sety s katapulty – to vše je na výběr. Některé figurky mají na noze speciální konektor. Když je postavíte na oltář, vysloví tajemný vzkaz či zvuk.

Lovec duchů lovec-duchu-nahled

Skvělá hra pro kluky, kterou se ale zabaví celá rodina – to je Lovec duchů. Údajně jde o strašidelnou zábavu, při které vám bude tuhnout krev v žilách. Je to skutečně tak? Principem hry je během časového limitu jeden a půl minuty ulovit co nejvíce duchů. V balení najdete lebku, která vydává strašidelné zvuky a na stěny promítá duchy. Hráč má v ruce pistoli, kterou se jich snaží co nejvíce zasáhnout. Počet zásahů se ukazuje na displeji.

Hity pro všechny

Modelovací sady Play-Doh play-doh-nahled

Modelína Play-Doh má – na rozdíl od té obyčejné – výhodu v tom, že se s ní dobře pracuje. A když ji dobře zavřete do krabiček, netvrdne a nevysychá. Hitem jsou nejrůznější modelovací sady – výroba zmrzliny, dortů, továrna na špagety či popcorn, zubař, kadeřník a další sety.

Moon Sand – písek, který nevysychá moon-sand-nahled

Další kreativní hračky pro kluky i holky. Měsíční antibakteriální modelovací písek, který nevysychá. Za pomoci formiček jej můžete libovolně tvarovat. Na výběr je více sad, například při tvorbě cukrovinek můžete výrobky dokonce zapéct v troubě a ozdobit. Pro kluky jsou zase k dostání sady, díky kterým z písku postaví stavby a zdi, a ty mohou snadno zbourat pracovními stroji.

Herní konzole Genius Heeha genius-heeha-nahled

Skvělá zábava, která vás navíc finančně nezruinuje. Herní konzole Heeha je lehká, malá, přenosná a nabitá hrami (podle typu jich obsahuje 30 až 60). Dobře se ovládá, má dobrou grafiku a je ideální na doma i na cesty. Existuje i speciální holčičí verze. Konzole je vhodná pro děti od pěti let a rozhodně zabaví i dospělé.

 

Text: mob

Foto: archiv výrobců

5 Posledních příspěvků v diskusi

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Vstoupit do diskuse >>

Související články a diskuse