vyhrajte-s-preventanem

jpg3encyklopedie-banner

banner-folgravid3

Tipy
Nejlepší cviky na sexy zadeček a pevná stehna

18. června 2016

Nejlepší cviky na sexy zadeček a pevná stehna

Kategorie: Zdraví a krása, Připojené tagy: cviky posilování zadek Sport hýždě stehna

preventan-mimiforum-banner

Krásný zadeček a štíhlá pevná stehna. Která žena by po tom netoužila. Zvlášť v létě, kdy se chystá do plavek. Přinášíme jednoduché cviky, kterými tyto partie krásně vytvarujete. 

Diskutujte: Jaký je váš osvědčený recept na to, jak mít krásné pozadí a stehna?


85 % žen. Tolik jich podle průzkumů není vůbec spokojeno se svým pozadím. Každá na něm vidí chyby – je moc velké, příliš malé, špatně tvarované, je na něm celulitida, není zpevněné. Zkrátka když se chce, vždycky se něco najde. To samé platí o stehnech. To je v létě obzvlášť aktuální, protože jsou-li silnější, dělají samou neplechu. Stačí si vzít šaty, nebo sukni, trochu se zapotit a plochy, které se třou o sebe, udělají své. Výsledkem je odřené, zarudlé a bolestivé místo mezi stehny.

Tip MIMIFORA:

Po cestě do práce, při vaření, anebo když čekáte na dítě na hřišti. Prostě všude, kde se dá, můžete praktikovat jednoduchý cvik, který funguje – stahujte obě půlky hýždí k sobě. Chvíli vydržte, povolte a celý postup opakujte. Každodenní cvičení přinese záhy své ovoce.

Dřep

Staré, dobré dřepy. Známe je všechny, ale jen málokterá je milujeme. Ovšem není špatné vědět, že správně provedené dřepy skvěle zpevní hýždě a zadní svaly stehen. Stačí tři pětice denně, a výsledky už budou znát. Abyste ale byla úspěšná, je třeba vědět, jak na to. Rozkročte se zhruba do úrovně ramen a špičky vytočte lehce do strany. Narovnejte se a zatáhnete břicho. Předpažte ruce a pomalu klesejte do dřepu. Pohyb by měl být pomalý a plynulý. Přidřepněte do úrovně kolen a pomalu se narovnejte.

Tip MIMIFORA:

zdravi-a-krasa-cviky-na-hyzde-a-stehna-ii-sh

Široký dřep

Skvělý cvik na procvičení vnitřní strany stehen a sedacích svalů jsou široké dřepy. Postavíte se nohama co nejvíce od sebe, s koleny do stran. Holeně svírají se stehny pravý úhel a zároveň jsou kolmo k podlaze. Narovnejte se a provádějte dřepy. Při pohybu dolů se nadechněte a při pohybu vzhůru vydechněte.

Kmitání vleže 

Lehněte si na bok na podložku, hlavu nechejte ležet přes ruku. Pozor na správnou pozici – neprohýbejte páteř, ani nevystrkujte zadek. Špičku nenatahujte, měla by být pokrčená do fajfky. Horní nohu zvedejte minimálně 25×. Otočte se a opakujte s druhou nohou.

Výpad

Postavte se s nohama mírně od sebe, dejte ruce v bok a zpevněte celé tělo. Zatáhněte bříško a narovnejte záda. S výdechem udělejte jednou nohou krok – výpad vpřed. Váha je stále na zadní noze a přední noha by měla být v takovém úhlu, aby koleno nepřesahovalo špičku. Nohy prostřídejte a několikrát zopakujte.

Posilování vkleče

Velmi efektní na hýždě a stehna jsou také cviky vkleče. Klekněte si na kolena a opřete se o předloktí. Hlava by měla být lehce sehnutá, rovně s páteří, rozhodně ji nezvedejte. Cvik má dvě varianty a vyplatí se vyzkoušet obě. Jednu nohu zvedněte do výše páteře, pokrčenou s chodidlem ve fajfce. Vydržte pět vteřin a vraťte se do kleku. Opakujte 10–15×, nohy vystřídejte. Druhý cvik je velmi podobný, ale noha, kterou zvedáte, je celá natažená. Opět ji zvedněte do úrovně páteře a protáhněte co nejvíce do dálky. Chvíli vydržte a vraťte se do původní pozice. Opakujete s oběma nohama. 

 

Text: ino

Foto: Shutterstock.com

 

Navštivte nás na Facebooku a podělte se s námi o zajímavosti z Vašeho života!

http://eshop.farmax.cz/…r-tob-70-20/
5 Posledních příspěvků v diskusi

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Vstoupit do diskuse >>

Související články a diskuse