vyhrajte-s-preventanem

jpg3encyklopedie-banner

banner-folgravid3

Tipy
Nejlepší adventní výlety

29. listopadu 2013

Nejlepší adventní výlety

Kategorie: Tipy na výlet, Připojené tagy: Mikuláš trhy Advent Vánoce výlet

preventan-mimiforum-banner

Adventní období začíná v neděli, avšak řada měst otvírá své vánoční trhy už v pátek či v sobotu. A kam jinam vyrazit na adventní výlet, než právě na ně!

Preventan Akut

  • Doplněk stravy
  • Obsahuje unikátní směs biologicky aktivních látek
  • 1 tableta obsahuje 1 mg účinné látky ProteQuine® (oligopeptidy, aminokyseliny, nukleotidy)
  • Přípravek je vhodný pro děti od 3 let a dospělé
    preventan-akut_small

    Doplněk stravy

Více ZDE

Snad všechna velká města každoročně připravují pro své návštěvníky adventní trhy. Vybrali jsme tři z nich, jejichž návštěvu rozhodně nevynechejte – stojí totiž za to.

 

Vánoční trhy, Praha

Kdy: 30. 11. 2013 -  6. 1. 2014 (12. 1. na Václavském náměstí)

Rozsvícení vánočního stromu: 30. 11. 2013 v 17 hod.

Co vás zde čeká: Největší vánoční trhy u nás, na které každý rok zavítá i řada zahraničních návštěvníků, se konají už tradičně na Staroměstském a Václavském náměstí. V letošním roce se obléknout do červeno-zlatých barev. Těšit se můžete nejen na množství stánků s vánočními výrobky a občerstvením, ale také na řadu hudebních a zábavních vystoupení. Pro děti bude připravena tradiční staroměstská dílnička. Chybět nebude tradiční Mikulášská, rozlévání rybí polévky na Štědrý den ani zábavná oslava Silvestra.

www.trhypraha.cz

 

tip-na-vylet-nejlepsi-adventni-vylety-ii-cz-nahled Advent v Českém Krumlově

Kdy: 29. 11. 2013 – 6. 1. 2014

Rozsvícení vánočního stromu: 1. 12. 2013

Co vás zde čeká: Město, které se podle časopisu National Geographic zařadilo na šestnáctou příčku nejkrásnějších historických míst světa, připravilo pro své návštěvníky nádhernou i výzdobu i pestrý program během celého adventu. Již v pátek 29. 11. se v pohádkovém městě otevře staročeský adventní trh. Ve čtvrtek 5. prosince nebude chybět mikulášská nadílka, druhou adventní neděli se otevře Ježíškův poštovní úřad a ve středu 11. 12. si můžete přijít hromadně zazpívat koledy. Již třetí ročník celorepublikové akce začíná v 18 hodin. Den před Štědrým dnem na vás na Náměstí Svornosti čeká živý betlém a přímo na Štědrý den již 23. ročník akce Medvědí Vánoce.

www.ckkrumlov.info

 

Brněnské Vánoce

Kdy: 29. 11. – 29. 12. 2013

Rozsvícení vánočního stromu: 29. 11. 2011 v 17 hod.

Co vás zde čeká: Vánoční atmosférou žije i jihomoravská metropole. Město Brno slibuje opět bohaté vánoční trhy. Kromě těch tradičních na náměstí Svobody a Zelném trhu se brněnské Vánoce opět rozšiřují i do Labyrintu pod Zelným trhem či do Mincmistrovského sklepa. Na centrálním náměstí Svobody najdete nejen spoustu stánků s vánočním zbožím a občerstvením, ale vedle pódia zde bude stát i největší betlém, jaký tu byl, a to z dílny řezbáře Jiřího Halouzky. Všechny děti pak potěší trhy na »Zelňáku«, kde na ně čekají Vánoce na Zelňáku očima dětí, a také na Moravském náměstí. Čekají zde totiž nejen stánky, ale i kolotoče a další atrakce. Velkou novinkou letošních Vánoc je zimní kino na náměstí Svobody, kde se budou každý den od 19 hodin promítat filmy převážně z dílny českých tvůrců.

www.brnenskevanoce.cz

 

Text: asm

Foto: Czechtourism.cz

5 Posledních příspěvků v diskusi

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Vstoupit do diskuse >>

Související články a diskuse