vyhrajte-s-preventanem

jpg3encyklopedie-banner

banner-folgravid3

Tipy
Nejčastější vánoční neshody

19. prosince 2017

Nejčastější vánoční neshody

Kategorie: Sex a vztahy, Připojené tagy: neshody hádky výzdoba dárky Vánoce

preventan-mimiforum-banner

Během Vánoc se hádáme častěji, než jindy v roce. Není divu, když spolu trávíme více času. Jaké jsou ale nejčastější důvody sporů a hádek?

O Vánocích spolu trávíme většinou víc času, než v běžném roce. A tak se není čemu divit, že hádky jsou mnohem častější než jindy. O čem se během nejkrásnějších svátků nejčastěji hádáme?

 

Dárky

Hodnota a počet dárků. To je v období kolem Vánoc velmi častým důvodem hádek mezi partnery. Zvlášť, pokud má každý zcela jinou představu, jak by měly Vánoce vypadat. Když si jeden partner představuje hromadu dárků pod stromečkem a druhý je přesvědčený, že jeden balíček bohatě stačí, je to problém, který může vyvolat nepříjemnou diskuzi. Zkuste se s partnerem domluvit dřív, jinak hrozí nepříjemnosti přímo na Štědrý večer.

 

Vánoční menu

Zatímco partner nedá dopustit na tradiční menu, vám se při představě smaženého kapra s bramborovým salátem nedělá zrovna dobře. Chcete připravit něco lehčího, netradičního a partnera oslnit. On to ale vidí jinak – na kaprovi trvá a hádka je na světě. I taková zdánlivá drobnost, jako je vánoční menu, může být důvodem nemalých sporů.

 

Výzdoba, stromeček

Elegantní výzdoba v tónech stříbrno-modrých, jak velí poslední trendy. Tak si Vánoce představujete vy. Partner by ale všude chtěl červeno-zlatou a hlavně si z domu chce udělat výstavu Santa Clausů v nejrůznějších pozicích. „Ty americké kýče mi domů nesmí,“ říkáte vy. A další hádka je na obzoru. A pokud se neshodnete ani na tom, zda koupit stromek pravý či umělý, ze sporů jen tak nevyjdete.

 

Tradice

K Vánocům patří i spousta tradic, které některé rodiny stále dodržují. Třeba lití olova, krájení jablka či pouštění lodiček. Partner to ale nesnáší. Všechno, co se k těmto svátkům váže, jde mimo něj – a považuje to za zastaralé. Jenže vy ustoupit nechcete, protože Vánoce bez tradic prostě nejsou Vánoce. Co teď? Nezbude, než se opět pohádat.

 

Návštěvy příbuzných sex-a-vztahy-nejcastejsi-vanocni-neshody-i-sxc-nahled

Navštívit rodiče, babičky, tetičky, sejít se s celou rodinou – i to k Vánocům patří. Pokud si to ale myslí jen jeden partner, je problém opět na světě. Zatímco vy chcete objet příbuzné, partner by nejraději ležel doma u televize a jedl cukroví. Tak to tedy ne, zavelíte. A co se strhne? Opět hádka.

 

Televizní program

K Vánocům patří i sledování pohádek a svátečních programů. Jenže pokud máte doma jen jednu televizi a partner se rozhodne pohádky bojkotovat a pustit si sport, je to problém, který může přinést další spory. A ideální řešení? Nechat si pod stromeček nadělit ještě jednu televizi!

 

Text: ino

Foto: Sxc.hu

5 Posledních příspěvků v diskusi
půjčka! půjčka!! půjčka!!! Hledáte renomovanou a akreditovanou soukromou úvěrovou společnost, která poskytuje půjčky na celoživotní příležitost. Nabízíme všechny druhy úvěrů velmi rychlým a snadným způsobem, osobní půjčky, půjčky na auta, hypoteční úvěry, studentské půjčky, obchodní půjčky, investiční úvěry, konsolidaci dluhů a mnoho dalšího. Byli jste odmítáni bankami a jinými finančními institucemi? Potřebujete konsolidační úvěr nebo hypotéku? Už nehledejte, jako bychom byli tady, abychom všechny vaše finanční problémy minulosti. Financujeme jednotlivcům a společnostem, které potřebují finanční pomoc ve výši 2%. Nevyžaduje se žádné číslo sociálního pojištění a není požadována kontrola kreditu, je 100% zaručeno. Chci používat toto médium, abych vás informoval, že poskytujeme spolehlivou a podpůrnou pomoc a my Vám rádi poskytneme půjčku. Pak nám pošlete e-mail na: (amandaafredo­loan42@gmail.com), abyste požádali o půjčku

Vstoupit do diskuse >>

Související články a diskuse