vyhrajte-s-preventanem

jpg3encyklopedie-banner

banner-folgravid3

Tipy
Nejčastější vánoční neshody

19. prosince 2017

Nejčastější vánoční neshody

Kategorie: Sex a vztahy, Připojené tagy: neshody hádky výzdoba dárky Vánoce

preventan-mimiforum-banner

Během Vánoc se hádáme častěji, než jindy v roce. Není divu, když spolu trávíme více času. Jaké jsou ale nejčastější důvody sporů a hádek?

O Vánocích spolu trávíme většinou víc času, než v běžném roce. A tak se není čemu divit, že hádky jsou mnohem častější než jindy. O čem se během nejkrásnějších svátků nejčastěji hádáme?

 

Dárky

Hodnota a počet dárků. To je v období kolem Vánoc velmi častým důvodem hádek mezi partnery. Zvlášť, pokud má každý zcela jinou představu, jak by měly Vánoce vypadat. Když si jeden partner představuje hromadu dárků pod stromečkem a druhý je přesvědčený, že jeden balíček bohatě stačí, je to problém, který může vyvolat nepříjemnou diskuzi. Zkuste se s partnerem domluvit dřív, jinak hrozí nepříjemnosti přímo na Štědrý večer.

 

Vánoční menu

Zatímco partner nedá dopustit na tradiční menu, vám se při představě smaženého kapra s bramborovým salátem nedělá zrovna dobře. Chcete připravit něco lehčího, netradičního a partnera oslnit. On to ale vidí jinak – na kaprovi trvá a hádka je na světě. I taková zdánlivá drobnost, jako je vánoční menu, může být důvodem nemalých sporů.

 

Výzdoba, stromeček

Elegantní výzdoba v tónech stříbrno-modrých, jak velí poslední trendy. Tak si Vánoce představujete vy. Partner by ale všude chtěl červeno-zlatou a hlavně si z domu chce udělat výstavu Santa Clausů v nejrůznějších pozicích. „Ty americké kýče mi domů nesmí,“ říkáte vy. A další hádka je na obzoru. A pokud se neshodnete ani na tom, zda koupit stromek pravý či umělý, ze sporů jen tak nevyjdete.

 

Tradice

K Vánocům patří i spousta tradic, které některé rodiny stále dodržují. Třeba lití olova, krájení jablka či pouštění lodiček. Partner to ale nesnáší. Všechno, co se k těmto svátkům váže, jde mimo něj – a považuje to za zastaralé. Jenže vy ustoupit nechcete, protože Vánoce bez tradic prostě nejsou Vánoce. Co teď? Nezbude, než se opět pohádat.

 

Návštěvy příbuzných sex-a-vztahy-nejcastejsi-vanocni-neshody-i-sxc-nahled

Navštívit rodiče, babičky, tetičky, sejít se s celou rodinou – i to k Vánocům patří. Pokud si to ale myslí jen jeden partner, je problém opět na světě. Zatímco vy chcete objet příbuzné, partner by nejraději ležel doma u televize a jedl cukroví. Tak to tedy ne, zavelíte. A co se strhne? Opět hádka.

 

Televizní program

K Vánocům patří i sledování pohádek a svátečních programů. Jenže pokud máte doma jen jednu televizi a partner se rozhodne pohádky bojkotovat a pustit si sport, je to problém, který může přinést další spory. A ideální řešení? Nechat si pod stromeček nadělit ještě jednu televizi!

 

Text: ino

Foto: Sxc.hu

5 Posledních příspěvků v diskusi
06:58 13.03.2020 - Scott -

Scottmcallloans@gmail.co

Jsem soukromý půjčovatel úvěru, který poskytuje půjčky na životní příležitosti. Potřebujete naléhavou půjčku k úhradě svých dluhů, nebo potřebujete kapitálovou půjčku pro své podnikání? Banky a jiné finanční instituce vás odmítly? Potřebujete konsolidační půjčku nebo hypotéku? Už nehledejte, protože jsme tu proto, aby všechny vaše finanční potíže byly minulostí. Půjčujeme finanční prostředky od jednotlivců, kteří potřebují finanční pomoc, kteří mají špatný úvěr nebo potřebují peníze na placení účtů, abychom investovali do podnikání ve výši 2%. Chci použít toto médium k informování, že poskytujeme spolehlivé a prospěšné asistenci a nabídne půjčku. Děkujeme, kontaktujte nás prosím dnes na adrese: Scottmcallloan­s@gmail.com
půjčka! půjčka!! půjčka!!! Hledáte renomovanou a akreditovanou soukromou úvěrovou společnost, která poskytuje půjčky na celoživotní příležitost. Nabízíme všechny druhy úvěrů velmi rychlým a snadným způsobem, osobní půjčky, půjčky na auta, hypoteční úvěry, studentské půjčky, obchodní půjčky, investiční úvěry, konsolidaci dluhů a mnoho dalšího. Byli jste odmítáni bankami a jinými finančními institucemi? Potřebujete konsolidační úvěr nebo hypotéku? Už nehledejte, jako bychom byli tady, abychom všechny vaše finanční problémy minulosti. Financujeme jednotlivcům a společnostem, které potřebují finanční pomoc ve výši 2%. Nevyžaduje se žádné číslo sociálního pojištění a není požadována kontrola kreditu, je 100% zaručeno. Chci používat toto médium, abych vás informoval, že poskytujeme spolehlivou a podpůrnou pomoc a my Vám rádi poskytneme půjčku. Pak nám pošlete e-mail na: (amandaafredo­loan42@gmail.com), abyste požádali o půjčku

Vstoupit do diskuse >>

Související články a diskuse