vyhrajte-s-preventanem

jpg3encyklopedie-banner

banner-folgravid3

Tipy
Nejčastější důvody, proč se muži nechtějí vázat

4. března 2015

Nejčastější důvody, proč se muži nechtějí vázat

Kategorie: Sex a vztahy, Připojené tagy: volnost milenka vztah můž sex

preventan-mimiforum-banner

Čím dál tím méně mužů se chce vázat. Zjišťují totiž, že nezávislý single život je pohodlnější, než pevný vztah s jednou partnerkou. Proč?

ProstaX

·    Čistě přírodní produkt.
·    Určen především pro dospělé muže.
ProstaX® je založen na kombinaci vybraných rostlinných standardizovaných extraktů

prostax-nahled

 

 

 

 

 

 

Doplněk stravy

Více ZDE


Není se čemu divit, že v době, kdy se každé druhé manželství rozpadá, se muži nechtějí vázat. Raději si žijí volně a nezávazně, než mít na krku stálou partnerku – a rozvod. Jaké jsou ale hlavní důvody, proč to dělají?

 

Potřebují volnost

Když se řekne »vztah«, hned si muži představí řadu nejrůznějších omezení. Měli by mít jen jednu partnerku, nedívat se po jiných, být věrní a ještě k tomu mají pro mnohé ne zrovna optimistické vyhlídky, že se jejich partnerka bude chtít usadit, vdát a založit rodinu. A tak raději začnou couvat. Potřebují totiž volnost, a tu jim málokterá partnerka poskytne v takové míře, jak si představují.

 

Bojí se ženských nároků

Platit za ženu večeře, kina, kulturní akce, nosit jí květiny a dárky, či ji dokonce finančně podporovat. To jsou věci, kterých se řada mužů bojí. Mají strach z nároků partnerek, a tak se před nimi raději vyhábají. Když si jen nezávazně užijí a zbaběle utečou, nemusí je to stát nic. Tak proč to nezkusit!

 

Nechtějí žít monogamně

O mužích se říká, že od přírody nejsou založeni monogamně. Proto se uchylují k nevěrám a úletům, protože jim jedna partnerka prostě napořád nestačí. Ti, kteří si to předem moc dobře uvědomují, to rovnou řeší svérázným způsobem. Nechtějí se vázat vůbec, aby to pak nemuseli řešit. Mít víc milenek může být totiž vzrušující mnohem víc!

 

Bojí se neúspěchu

Mnozí muži jsou ješitní a sebevědomí a nesnesou, když je žena lepší či úspěšnější než oni. Když více vydělává, je známější či oblíbenější. Zkrátka když nad nimi vyniká. A právě ti se bojí, že ve srovnání s šikovnou partnerkou nakonec budou neúspěšní. To pro ně může být důvodem, že se raději nevážou vůbec, aby k tomu nedošlo.

 

Nechtějí se dělit

I takový muži jsou. Proč by se měli s partnerkou dělit o to, co vydělají či mít dokonce společný účet nebo majetek, když může být všechno jejich? Proč by měli do ženy investovat, když si mohou užívat sami? Je to sice sobecké, ale co! A tak zdánlivě nevinný důvod může být tím hlavním, proč se raději nevážou vůbec.

 

sex-a-vztahy-nejcastejsi-duvody-proc-se-muzi-nechteji-vazat-nahled Zajímavost MIMIFORA:

Na sex myslí muži časteji

Podle výzkumů muži na sex častěji nejen myslí, ale také ho více k životu potřebují. Průměrný muž na něj pomyslí 13× denně, to je asi 4 745krát ročně. Naproti tomu ženy si na sex vzpomenou jen 5× denně, tedy zhruba 1825krát za rok. Muži prý také sex k životu více potřebují, a to je také důvod, proč když jim partnerka nestačí, hledají uspokojení jinde.

 

 

Text: ino

Foto: Shutterstock.com

5 Posledních příspěvků v diskusi

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Vstoupit do diskuse >>

Související články a diskuse