vyhrajte-s-preventanem

jpg3encyklopedie-banner

banner-folgravid3

Tipy
Nejčastější důvody, proč s vámi partner nechce spát

1. března 2016

Nejčastější důvody, proč s vámi partner nechce spát

Kategorie: Sex a vztahy, Připojené tagy: nechuť láska milenka vztahy prostata sex

preventan-mimiforum-banner

Každý pátý muž u nás se potýká s nedostatkem chuti na sex.  To říkají průzkumy. Jaká je ale realita? Přinášíme hlavní důvody, proč s vámi partner mohl přestat spát. 

Diskutujte: Nespí s vámi partner? Jaký si myslíte, že k tomu má důvod?


O tom, že se ženě do sexu příliš nechce, vymlouvá se na únavu a nejrůznější bolesti, se mluví běžně. Mnohem větší tabu ale je, funguje-li to opačně – žena sex chce, a ten, kdo se do něj nehrne, je její partner. Nemusí to být ani proto, že má milenku, ani proto, že už se mu nelíbíte. Přinášíme přehled nejčastějších důvodů, proč muži se ženami nechtějí spát.

1. Má starosti

Potíže v práci, zdravotní problémy, starosti s bydlením, anebo o finance rodiny. To všechno mohou být důvody, nad kterými se muži trápí – ale nechtějí to dát najevo, aby neztratili svou »mužnost«. Vnitřně se užírají, a to může vést dokonce k depresím. Starosti, ať už jakékoli, nejsou dobrým afrodiziakem – naopak fungují jako perfektní antikoncepce.

Tip MIMIFORA:

Zkuste zjistit, co ho trápí, možná pomůže, když problémy budete rozebírat spolu.

2. Žena ho už nepřitahuje 

I to se může stát. Před deseti lety, když jste se seznámili, jste byla štíhlá jako laňka. Pak přišly děti, po kterých jste přibrala a už nikdy kila navíc neshodila. Jsou muži, kterým to velmi vadí. Oplácaná žena je nepřitahuje, nebo se jim nelíbí větší a po kojení povadlá prsa či objemnější pozadí. Aby partnerce neublížili, neřeknou jí to přímo, ale sexu s ní se vyhýbají.

Tip MIMIFORA:

Máte-li pocit, že to je ten správný důvod, proč s vámi partner nespí, začněte na sobě pracovat. Zkuste cvičit, jíst zdravě, nějaké kilo shodit. Dbejte o sebe, zajděte si ke kadeřnici a kupte si pěkné oblečení, které bude vaší postavě lichotit.

3. Má, nebo měl, milenku

Věc, která napadne každou ženu, se kterou partner přestane spát, je – Našel si milenku! Ano, může to být důvod, ale jen jeden z mnoha. Hned ho neobviňujte a zkuste zjistit podrobnosti. Je také možné, že zažil nečekaný úlet na jednu noc a bojí se vám to říct. Máte-li důvodné podezření, že vám zahýbá, udeřte na něj a chtějte znát pravdu.

Tip MIMIFORA:

Než partnera obviníte z nevěry, zjistěte si, zda je vaše teorie opodstatněná. Pokud má milenku, nezvládne to tajit věčně. Muži v tom nejsou tak rafinovaní, jako ženy.

4. Má zdravotní potíže

sex-a-vztahy-proc-s-vami-partner-nechce-spat-ii-ing

Velmi častý důvod, na který však málokterá žena pomyslí. Partnery po čtyřicítce či padesátce mohou začít trápit zdravotní problémy, a s tím mohou souviset i potíže s erekcí. U některých problémů, například s prostatou, se přidává i snížení či ztráta chuti na sex. V tomto případě však pomůže jen odborník.

Tip MIMIFORA:

Pokud máte podezření na zdravotní potíže svého partnera, zkuste jej přesvědčit, aby zašel k lékaři. To může totiž váš milostný život zachránit.

5. Má nadváhu a přejídá se

Možná to nejste vy, kdo ve svazku přibral, ale on. S věkem začal jíst nezdravě, oblíbil si tučná jídla a sladkosti, jí na noc, pije alkohol. Malé pivní bříško se změnilo na velké břicho a začíná mít i problémy s chůzí do schodů. Je prokázáno, že nadváha a obezita jednoznačně souvisí se ztrátou libida.

Tip MIMIFORA:

V případě, že váš partner bojuje s nadváhou či obezitou, pomozte mu. Začněte vařit zdravě, společně sportujte, nebo choďte na dlouhé procházky. Místo výtahu používejte schody, omezte jízdy autem, a kde to jde, běžte pěšky. Pořiďte si psa a choďte s ním ven. Zkrátka dělejte cokoli, abyste mu pomohla vrátit se zpět k původní váze – a k vašemu milostnému životu.

 

Text: mob

Foto: Ingimage.com

 

 Navštivte nás na Facebooku a podělte se s námi o zajímavosti z Vašeho života!

5 Posledních příspěvků v diskusi

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Vstoupit do diskuse >>

Související články a diskuse