vyhrajte-s-preventanem

jpg3encyklopedie-banner

banner-folgravid3

Tipy
Nejbláznivější sexuální polohy

23. srpna 2016

Nejbláznivější sexuální polohy

Kategorie: Sex a vztahy, Připojené tagy: Notorické dietářky: Proč se jim nedaří zhubnout?

preventan-mimiforum-banner

Existují desítky podivných sexuálních poloh, u kterých si můžete přivodit leda tak zranění. Některé jsou ale tak bláznivé, že se do jejich realizace opravdu moc párů nepohrne. Některým jsou totiž přímo proti srsti, avšak jiné vzrušují. 

Diskutujte: Jakou nejbláznivější sexuální polohu jste vyzkoušela?


Zkuste si spočítat, kolik sexuálních poloh v posteli běžně používáte. A pak si k tomu přičtěte ty, o kterých víte a možná je někdy vyzkoušíte. Jenže existují i pozice, nad kterými zůstává rozum stát. Jsou nejen bláznivé, ale mohou být i nebezpečné. Ti, kteří milují experimenty v posteli, se však nebrání tomu, je vyzkoušet.

Oslíčku, otřes se

Polohu zezadu, někdy také nazývanou psí, asi nezná jen málokdo. Mezi bláznivé polohy však patří její variace „Oslíčku, otřes se“. Žena klečí na čtyřech, muž do ní vniká zezadu, a jakmile se blíží k orgasmu, vrhne se na anální sex a partneru několikrát pěstí bouchne do zad a zezadu do hlavy. Prý je pak orgasmus mnohem intenzivnější. Ovšem pro koho, to už se raději neuvádí.  

Pes ve vaně

Pozice, která je nejen velmi náročná na provedení, ale asi nadchne jen málokoho. Název dostala podle toho, že je obtížné vykoupat a udržet psa ve vaně. A o co se vlastně jedná? Partner vstupuje do ženy zezadu, a když je dostatečně vzrušená, pokusí se svá varlata dostat do partnerčina análního otvoru. Jen samotná představa vzruší asi málokoho.

Splašený kůň erotika-a-sex-nejblaznivejsi-sexualni-polohy-ii-sh

Anebo spíše splašená klisna. Jde totiž o polohu, kdy opět muž obšťastňuje partnerku zezadu, a v nejlepším ji pevně uchopí za prsa a začne jí nadávat. Musí však jít o dost drsné výrazy, protože cílem je, že žena se bude vzpouzet, chtít se otočit a utéct. Jakmile to udělá, musí ji muž pevně držet za ňadra a prý pozná sex, jaký nikdy nezažil. Bude mít pocit, jakoby jel na splašeném koni.

Rozzlobený drak

Další z hodně šílených poloh. Tentokrát je zaměřena na orální sex. Muž však musí být velmi pohotový, protože přesně ve chvíli, kdy vyvrcholí do úst partnerky a dřív, než ona sperma polkne, ji musí prudce svalit na záda. Jak hlava dopadne na podložku, prý se může podařit, že část spermatu vyteče jejím nosem ven. To celé připomíná rozzlobeného draka, kterému z nozder sálá oheň.

Tip MIMIFORA:

Na koníčka s punčochou

Posaďte se před partnera, vezměte punčochu a jemně ji omotejte dole kolem jeho penisu. Lehce utáhněte, ale pozor, ne příliš. Partnera to nesmí škrtit, naopak mu sevření musí být příjemné. Zkuste polohu na koníčka. Taková stimulace klitorisu je totiž lepší, než si dovedete představit, a také s partnerem to udělá divy. Jen pozor, abyste punčochu příliš neutáhla a nezpůsobila mu místo rozkoše několikaměsíční abstinenci.

 

Text: ino

Foto: Shutterstock.com

5 Posledních příspěvků v diskusi

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Vstoupit do diskuse >>

Související články a diskuse