vyhrajte-s-preventanem

jpg3encyklopedie-banner

banner-folgravid3

Tipy
Nechce si mě vzít. Má cenu ho »uhánět«?

7. března 2018

Nechce si mě vzít. Má cenu ho »uhánět«?

Kategorie: Sex a vztahy, Připojené tagy: svatba láska vztah sex manželství

preventan-mimiforum-banner

Chodíte spolu, vy o něj stojí a chcete si ho vzít. Jenže on se k ničemu nemá. Je mu lépe, když je volný a jakoby nezávislý. Co teď, má cenu ho uhánět?

Každý muž není lovec od přírody, jak by se mohlo zdát. Jsou i takoví, kteří se nechají uhnat od partnerky a ještě z toho mají dobrý pocit. Jenomže – pokud máte partnera, toužíte po vdavkách a on je odmítá – nemůžete si uškodit, pokud byste ho uháněla, pokud zrovna nepatří mezi oněch pár světlých výjimek?

 

Kdybych ho neuháněla, nic by nebylo…

Nátlak a uhánění muži obecně nesnášejí. Jsou ale i výjimky. „Vyhlídla jsem si muže, který se o mě vůbec nezajímal. Začala jsem mu ale chodit na oči, lichotit, nadbíhat mu. Když se k ničemu neměl, pozvala jsem ho na skleničku. Tam jsem mu řekla, že ho chci. Nevěděl, co odpovědět, ale druhý den přišel s tím, že chce i on mě, ale styděl se mi to říct. Dali jsme se dohromady a jsme spolu pět let. Před měsícem jsme se vzali. Přiznal, že kdybych ho tehdy neuháněla, nikdy by se neodhodlal si se mnou něco začít,“ vzpomíná Jana (29).

 

Muži se nechtějí vázat

Situace, kdy žena touží po muži, či spíše po manželství, ale on je zdrženlivější, není vůbec výjimečná. Mnoho mužů se nechce vázat a má k tomu řadu důvodů. Největší skupina, která se závaznému svazku vyhýbá, je ta, která už nešťastné manželství zažila a hned po ní následuje ta, která je nezávislá, zaopatřená, bez finančních problémů a v manželství se vázat nechce. A nechce se ani dělit o své finance.

 

Rozešli jsme se, ženit se nechtěl

„S partnerem jsme byli pět let. K ničemu se ale neměl a já toužila po manželství a rodině. A tak jsem se ho zeptala sama, zda si mě vezme. Stáhl se a nějakou dobu se mi vyhýbal. Nakonec mi řekl, že se na manželství ještě necítí, že je to pro něj velký závazek. Odmítl mě a my se rozešli. Řadu nocí jsem probrečela, ale dnes vidím, že to tak mělo být. Našla jsem si jiného partnera, který mě o ruku požádal sám, a dnes máme rodinu. Jsem konečně šťastná,“ říká Irma (33).

 

Ukažte, že to bez vás nejde! sex-a-vztahy-nechce-si-me-vzit-ii-sh-nahled

Uhánět muže sice lze, a někdy to má i kladné výsledky, jak potvrzují některé ženy. Obecně ale platí, že muž, na kterého je činěný moc velký nátlak, začne couvat. Lekne se vztahu i závazku, na který není připravený a uteče. Pokud opravdu stojíte o manželství a on se k ničemu nemá, jděte na to chytře. Narafičte to tak, aby si myslel, že se bez vás neobejde – a že vás k životu potřebuje. Pokud to vyjde, máte vyhráno. Naopak když se stanete jeho stíhačkou, většinou to povede jen ke konci vztahu…

 

Tip MIMIFORA:

Rada expertů: Nevařte, dokud si vás nevezme

Experti na lásku radí: Abyste muže dostala do chomoutu, prý mu domácí hody máte jen slibovat. Hlavní je mu nevařit. Pokud to totiž neumíte, tak se znemožníte a možná se s vámi i rozejde. A když to naopak umíte dobře, tak už se ho nezbavíte a nebude mít důvod si vás vzít. To je sice pěkné, ale nezapomeňte, že láska prochází žaludkem. A na vařené nudli ho těžko utáhnete!

 

Text: ino

Foto: Shuttestock.com

5 Posledních příspěvků v diskusi

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Vstoupit do diskuse >>

Související články a diskuse