vyhrajte-s-preventanem

jpg3encyklopedie-banner

banner-folgravid3

Tipy
Návrat do školy zacvičí s dětskou imunitou. Je proto dobré ji posílit.

16. srpna 2016

Návrat do školy zacvičí s dětskou imunitou. Je proto dobré ji posílit.

Kategorie: Děti a rodina Zdraví a krása, Připojené tagy: děti imunita

preventan-mimiforum-banner

Návrat do školy zacvičí s dětskou imunitou. Je proto dobré ji posílit. Prázdniny jsou za námi. Už zase. Leckterým rodičům se možná uleví, ale s návratem potomků do dětského kolektivu dostává jejich imunita zabrat. Může se tak lehce stát, že vám dítko zůstane opět brzy doma a „na krku“ a každou chvíli bude dohánět zameškané hodiny.  

Znáte to, stačí jedno nemocné dítě v kolektivu a rázem už i to vaše doma posmrkává a pokašlává. I samotné zkušenosti dětských lékařů říkají, že v posledních letech počet nemocných dětí narůstá a nejčastější příčinou je obvykle porucha jejich obranyschopnosti. Jak ale můžete usoudit, že vaše dítě je často nemocné? Někteří lékaři tvrdí, že optimální je, pokud dítě překoná běžné onemocnění asi čtyřikrát do roka, čímž se jeho imunita posílí. Pokud se však rýma stále vrací, chyba může být na straně rodičů, protože dítě může být nedoléčené a mají nastaven špatný systém životosprávy, který má velký vliv na zvýšenou nemocnost.

Doplněk stravy Preventan® Junior obsahuje unikátní patentovanou směs biologicky aktivních látek (aminokyseliny, oligopeptidy a nukleidy) ProteQuine® a vitamin C, který přispívá k normální funkci imunitního systému a ke snížení míry únavy a vyčerpání. Přípravek je doplněn i o další složku inulin, což je rozpustná vláknina, původem z čekanky. Zároveň obsahuje speciální sladidlo, steviolglykosidy, které jsou získávány z rostliny Stevia Rebaudiana. Toto nealkoholické sladidlo je bezpečné pro dětské zoubky a je vhodné i pro diabetiky.


Cucavé tablety Preventan Junior jsou určeny pro děti již od tří let a jejich ovocná chuť nebude vaše mrňousky odrazovat. Tablety je možné užívat dlouhodobě, přdevším od podzimu do jara. Doporučená dávka je 1 tableta denně, kterou stačí nechat volně rozpustit v ústech. Pro více informací klikněte na www.farmax.cz.

Doporučená cena Preventanu Junior 30 tbl. je 159,–Kč, Preventan Junior 90 tbl. 365,–Kč. Nyní navíc ke každému 90-ti tabletovému balení atraktivní dárek zdarma

preventan-junior-90-tabl-3d-nahled

5 Posledních příspěvků v diskusi
18:46 20.02.2017 - Máňa -

Bez nadpisu

Od podzimu dávám dceři každý den Preventan a musím zaťukat, že měla akorát na vánoce trochu kašel. Jinak jsme myslím imunitu posílili na jedničku 

Vstoupit do diskuse >>

Související články a diskuse