darkove-baleni

jpg3encyklopedie-banner

banner-folgravid3

Tipy
Newsletter

Chcete být informováni o novinkách z mimiforum.cz?
Zadejete zde svoji emailovou adresu.

Našla jsem mu milenku. A mám klid!

29. září 2016

Našla jsem mu milenku. A mám klid!

Kategorie: Sex a vztahy, Připojené tagy: láska milenka vztah nevěra sex partner

preventan-mimiforum-banner

Zdaleka ne každý pár se doma shodne na frekvenci sexu. Když jeden chce denně a druhému stačí jednou za měsíc, je tu problém. A jsou ženy, které ho řeší originálně – milenkou, kterou ale vyberou samy. 

Diskutujte: Řešila byste vyšší sexuální potřeby partnera tím, že byste mu našla milenku?


 

„Na sex jsem nikdy moc nebyla a po porodu mě přešla chuť úplně. Bohužel můj partner je pravý opak a milování po mě požadoval denně. Neměla jsem na to náladu, starala se o dítě a domácnost a byla hrozně unavená. Nadával mi, že se vymlouvám, vyčítal, že ho nemiluju, když s ním nechci spát. Nechápal, že mám jiné potřeby. Mně by sex stačil tak jednou za měsíc. A tak jsem to vyřešila tak, jak by málokdo čekal. Dala jsem si inzerát a našla mu milenku. Chvíli váhal, ale pak mu padla do oka a od té doby mám klid. Spokojení jsme všichni, zase nám to klape a já alespoň vím, s kým spí,“ svěřuje svůj příběh Adriana (29).

Rozdílné potřeby jsou problém

Sex přece není ve vztahu to nejdůležitější, říkáte si. To je sice pravda, ale pokud to v posteli neklape vůbec, třeba proto, že má každý z páru rozdílné potřeby, je tu problém. Ten z partnerů, který k životu potřebuje více sexu, bude hledat uspokojení jinde. Ať už to vyřeší sledováním porna, anebo milenkou, vždycky si nějakou možnost najde.

Našla jsem mu milenku! sex-a-vztahy-nasla-jsem-mu-milenku-ii-sh-nahled

„Partner má na sex chuť neustále a chtěl by ho minimálně dvakrát denně. Jsme spolu už deset let a mě to nebaví. Nic se nezměnilo ani v těhotenství a po porodu. Tedy u něj. Já jsem na sex přestala mít chuť skoro úplně. Problém je, že manžel to nechápe. Řekl mi, že bez sexu být nemůže, a pokud mu nevyhovím, bude to muset nějak řešit. A tak jsem to vyřešila za něj – našla jsem mu milenku sama. Svou vdanou kolegyni, které věřím a vím, že mi ho nepřebere. Od té doby jsme doma maximálně spokojení. Jen manžel přišel s tím, že by to chtěl zkusit ve třech, což já tedy odmítám,“ vypráví Zuzana (31).

Neshody v sexu: Nátlak a agrese

Neshody ve frekvenci sexu patří mezi partnery k nejčastějším důvodům hádek. Podle odborníků se nižší sexuální touha většinou vyskytuje u žen – a stojí za ní hlavně hormony. Naopak vyšší hladina testosteronu u mužů je přímo vybízí k sexuálním aktivitám. Když je však zájem o sex v páru zcela jiný, může to vést k tomu, že ten, kdo má větší potřebu, začne být nervózní, styk si vynucovat a na druhého naléhat. Výsledkem pak je, že se chuť na sex u partnera ještě sníží, a pokud se podvolí, tak jen z donucení a povinnosti. Potěšení z milování je rázem to tam.

Mimomanželský sex? Ne!

V případech, kdy je názor na množství sexu zcela odlišný, doporučují odborníci vše s partnerem otevřeně probrat. Ten, kdo má v páru menší chuť, by měl ustoupit a zbylou potřebu si vybít jinak, třeba masturbací. Naopak mimomanželský sex odborníci příliš nedoporučují – sice může vyřešit problém s chutí, ale ve vztahu napáchá víc škody, než užitku. Pokud není s partnerem z jakéhokoli důvodu řeč, neházejte flintu do žita a společně vyhledejte odborníka. Za pohodu a klid ve vztahu to rozhodně stojí.

 

Text: mob

Foto: Shutterstock.com 

5 Posledních příspěvků v diskusi

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Vstoupit do diskuse >>

Související články a diskuse
Váš email:
Heslo:
Horoskop
Vítáme nová miminka
Dítě Uživatelka Termín
Antonín
mamybaby14.12.2016
Jaroslav
Izabela
italka29.09.2016
Nikola
Pavla03.10.2015
Dítě Uživatelka Datum
Lucie
lussy01.12.
Alexandr
skyline02.12.
Adam
Karel12.12.
Přidat svůj termín »
Vaše příspěvky
Vaše poslední fotopříspěvky
NÁŠ POKLAD
NÁŠ POKLAD
Od uživatele: Aleki
profilová fotka
profilová fotka
Od uživatele: Natálka Kresbová
Miláček Péťa
Miláček Péťa
Od uživatele: Petulinka
Anketa