banner-maxicor-miniforum-809x292

jpg3encyklopedie-banner

banner-folgravid3

Tipy
Newsletter

Chcete být informováni o novinkách z mimiforum.cz?
Zadejete zde svoji emailovou adresu.

Našla jsem mu milenku. A mám klid!

29. září 2016

Našla jsem mu milenku. A mám klid!

Kategorie: Sex a vztahy, Připojené tagy: láska milenka vztah nevěra sex partner

preventan-mimiforum-banner

Zdaleka ne každý pár se doma shodne na frekvenci sexu. Když jeden chce denně a druhému stačí jednou za měsíc, je tu problém. A jsou ženy, které ho řeší originálně – milenkou, kterou ale vyberou samy. 

Diskutujte: Řešila byste vyšší sexuální potřeby partnera tím, že byste mu našla milenku?


 

„Na sex jsem nikdy moc nebyla a po porodu mě přešla chuť úplně. Bohužel můj partner je pravý opak a milování po mě požadoval denně. Neměla jsem na to náladu, starala se o dítě a domácnost a byla hrozně unavená. Nadával mi, že se vymlouvám, vyčítal, že ho nemiluju, když s ním nechci spát. Nechápal, že mám jiné potřeby. Mně by sex stačil tak jednou za měsíc. A tak jsem to vyřešila tak, jak by málokdo čekal. Dala jsem si inzerát a našla mu milenku. Chvíli váhal, ale pak mu padla do oka a od té doby mám klid. Spokojení jsme všichni, zase nám to klape a já alespoň vím, s kým spí,“ svěřuje svůj příběh Adriana (29).

Rozdílné potřeby jsou problém

Sex přece není ve vztahu to nejdůležitější, říkáte si. To je sice pravda, ale pokud to v posteli neklape vůbec, třeba proto, že má každý z páru rozdílné potřeby, je tu problém. Ten z partnerů, který k životu potřebuje více sexu, bude hledat uspokojení jinde. Ať už to vyřeší sledováním porna, anebo milenkou, vždycky si nějakou možnost najde.

Našla jsem mu milenku! sex-a-vztahy-nasla-jsem-mu-milenku-ii-sh-nahled

„Partner má na sex chuť neustále a chtěl by ho minimálně dvakrát denně. Jsme spolu už deset let a mě to nebaví. Nic se nezměnilo ani v těhotenství a po porodu. Tedy u něj. Já jsem na sex přestala mít chuť skoro úplně. Problém je, že manžel to nechápe. Řekl mi, že bez sexu být nemůže, a pokud mu nevyhovím, bude to muset nějak řešit. A tak jsem to vyřešila za něj – našla jsem mu milenku sama. Svou vdanou kolegyni, které věřím a vím, že mi ho nepřebere. Od té doby jsme doma maximálně spokojení. Jen manžel přišel s tím, že by to chtěl zkusit ve třech, což já tedy odmítám,“ vypráví Zuzana (31).

Neshody v sexu: Nátlak a agrese

Neshody ve frekvenci sexu patří mezi partnery k nejčastějším důvodům hádek. Podle odborníků se nižší sexuální touha většinou vyskytuje u žen – a stojí za ní hlavně hormony. Naopak vyšší hladina testosteronu u mužů je přímo vybízí k sexuálním aktivitám. Když je však zájem o sex v páru zcela jiný, může to vést k tomu, že ten, kdo má větší potřebu, začne být nervózní, styk si vynucovat a na druhého naléhat. Výsledkem pak je, že se chuť na sex u partnera ještě sníží, a pokud se podvolí, tak jen z donucení a povinnosti. Potěšení z milování je rázem to tam.

Mimomanželský sex? Ne!

V případech, kdy je názor na množství sexu zcela odlišný, doporučují odborníci vše s partnerem otevřeně probrat. Ten, kdo má v páru menší chuť, by měl ustoupit a zbylou potřebu si vybít jinak, třeba masturbací. Naopak mimomanželský sex odborníci příliš nedoporučují – sice může vyřešit problém s chutí, ale ve vztahu napáchá víc škody, než užitku. Pokud není s partnerem z jakéhokoli důvodu řeč, neházejte flintu do žita a společně vyhledejte odborníka. Za pohodu a klid ve vztahu to rozhodně stojí.

 

Text: mob

Foto: Shutterstock.com 

5 Posledních příspěvků v diskusi

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Vstoupit do diskuse >>

Související články a diskuse
Váš email:
Heslo:
Horoskop
Vítáme nová miminka
Dítě Uživatelka Termín
Lukáš
Magda4417.05.2018
Xaverius
Soběslav
stefanZítra
Dítě Uživatelka Termín
Karel
Karla
Karla18.04.2018
Gabriella
kdfin08.02.2018
Saskie
Stela
stefan24.01.2018
Dítě Uživatelka Datum
Martin
jarinka26.06.
Přemysl
jesenka3323.08.
Ondřej
Uzlíček10.08.
Přidat svůj termín »
Vaše příspěvky
Vaše poslední fotopříspěvky
NÁŠ POKLAD
NÁŠ POKLAD
Od uživatele: Aleki
profilová fotka
profilová fotka
Od uživatele: Natálka Kresbová
Miláček Péťa
Miláček Péťa
Od uživatele: Petulinka
Anketa