vyhrajte-s-preventanem

jpg3encyklopedie-banner

banner-folgravid3

Tipy

před sedmi roky - Sex a vztahy

Nadměrný apetit: Jak utlumit chuť na sex

Když má muž několikanásobně vyšší chuť na sex než žena, může to být pořádný problém. Zaručených fíglů, jak apetit utlumit, totiž není tolik, jak u afrodiziak. 

preventan-mimiforum-banner

Veškeré příspěvky do diskuse
11:13 11.01.2020 - Jsem zhnusena -

Bez nadpisu

Nejsou tohle nahodou stranky pro maminky? Je mi na bliti kolik zoufalcu sem, zrejme pravidelne, chodi. Neni vam to blby? To uz vam nestaci seznamky?

15:20 06.12.2019 - ytycek -

no to pivo asi jak u koho

K tomu pivu, tak sem tak došel v pátek po devíti pivech, ale ta chuť na sex tam byla pořád, ne-li větší než normálně. Ten tonik je taky blbost? Tak co funguje dál?

14:24 26.06.2019 - kluk -

Bez nadpisu

Na chinin pozor. Je součástí toniku, dodává mu hořkou chuť. Používal se dříve jako lék na malárii-tlumí horečku.

Jenže v nadměrném množství poškozuje ledviny a mívá neblahý vliv na srdeční činnost. Jedna láhev toniku vás určitě nezabije, ale doporučovat chinin není dobrý nápad.

Jestli chcete zkusit historickou metodu léčení, zauvažujte nad pijavicemi. Jen na sebe nepřeneste nějakou chorobu z cizí krve.

03:28 09.09.2018 - Na dně -

Sds

Také jsem zničeny. Mám krásnou manželku, dvě děti. po prvním dítěti vše fungovalo, poté přišlo neplánovaně míní (rok od prvního) a manželka se změnila. Má mě rada, pohladi mě, myslím ze ji na mě záleží, ale sex už nechce. Je pravda, ze stále kojí (8mesicu) je toho na ni jistě moc. Snažím se pomáhat. Jak píše Pepino, to je strašné. Vždy jsme se milovali skoro každý den. Teď se dá říct, ze jsme se nemilovali 2roky. Když jsme se naposledy milovali, cítím ze ji to bylo skoro nepříjemné. Nemůžu fungovat, onanuji cca 4× denně, nemůžu se soustředit, nechci ženu podváděl, cely život bych žil ve lži, pokud spolu zůstaneme. Děti miluji ale děsí mě nyní myšlenky, které se mi vytlačují a to ty, ze si vyčítam, ze máme druhou dceru, já jsem si vždy přál a toužil po takové rodině a nyní píší a cítím tyhle hrůzy. Nikdy mi nebylo hůř, těšil jsem se na takovou rodinu a bojím se, ze to špatně skončí. Takto já žít nemohu a pokud čtu některé zprávy, ze to tak mají třeba 10let, to musí byt velmi bolestivé. Měli jsme se krásně, vybudovali jsme společně krásný vztah, firmu, domov, rodinu a nyní mi je nejhůř za cely život, kvůli tomu ze už mě žena nechce jako chlapa. Nemůžu vůbec spát, vytlačují se myšlenky, proč žít. Jsem v klestich. Vše vybudováno, přece se nedá rozvést. To mám vše budovat znovu jinde s někým jiným? A jak to bude? Sice budu mít sex s partnerkou, ale budu navštěvovat své děti? To je pro mě totální prohra. Nezbývá, než doufat a trpět dal, snad ne cely život. Je pravda, ze by mi velmi pomohl nějaký prostředek snižující sexuální libido. Prosím pomozte.

14:47 04.07.2019 - Tao -

Re: Sds

Zdravím všechny lidi zdrceny touhle situaci. Myslím si že nějakými látkami utlumit chuť na sex je blbost. Protože to nezabije tu příčinu. Pouze to něco utlumi a bůhví jestli vůbec. Mám radu která stoprocentně funguje. Stačí se na svět podívat jinak. Masy lidi zijou v jakési hypnoze už od mala. Může za to televize, rádio, reklamy a zkrátka vše co tvoří naší realitu. Podívat se na svět tak že nezáleží na Vas ale na celku. Chcete změnit toho druhého? Změňte sebe! Sex může být super ale když si uvědomíte že ten druhý ho tolik nechce… Budete se trápit. Zkuste se vzít do jeho situace. Chápu je to těžké. Mohla by to pro Vas udělat a přemoci se a mít svami sex a udělat vás šťastným. Svět je o tom, že bysme měli dělat druhý šťastnými a pak sám uvidíte že to samo přijde :) měl sem podobný problém. Chtěl sex furt. Krásná manželka a dvě děti. Jenže žena na to není. Vždy večer po uspani děti sem čekal že něco bude, místo toho žena usnula. Já byl tak strašně moc frustrovanej. Říkal sem si, chodím do práce, starám se o ně, nedělám prusvihy. Chci sex ale nemám ho. Nechci podvádět. Byl sem prostě v patove situaci. Pak mi došlo že čím víc člověk chce tím víc je zklamán. Přestal sem chtít. Nelpel sem na tom. A když to přišlo a žena mě doslova ojela sama od sebe byl sem šťastný. A věděl sem ze to zase přijde. Velká rada pro všechny co tohle řeší. Vykaslete se na to. Nechtějte mít sex. Nebuďte z toho špatní a vytvářejte lidem kolem vás krásnou realitu. Buďte hodní. Jedno přísloví z Číny říká '' na dobré budu dobrý a na špatné budu taky dobry''… Zkrátka každý je nějaký a spustí lidi si to neuvědomuje a nemají soucit s ostatními. Mějte soucit se ženou, prostě to moc nechce. No a co! Život není o sexu ale o tom dělat druhým radost. Pokud tenhle princip vesmíru pochopíte a procitnete bude se vám žít a budete zvládat jiné situace s úplně jiným myšlením. Pokud by si chtěl někdo pohovořit po mailu s člověkem který byl nešťastný a zapskly a sám vyzkoušel tuhle teorii o které mluví, a přesto teď žije a žije opravdu šťastným životem ať napíše na kubaahurkaa@gma­il.com mějte se krásně :)))

08:50 16.12.2018 - Zuzu -

Re: Sds

Dobrý deň,

Od kedy ste napísali prešla doba. Neviem či sa vo Vašom manželstve odvtedy niečo zmenilo, či nie. Ja som v rovnakej situácii, akurát to prežívam zo strany manžela :( moje sebavedomie už pokleslo na úplné dno, tým ako sa ,,doprosujem,,. Vyskúšala som toho mnoho a nechcem sa vzdať bez boja. A keďže som sa vo Vašom príspevku našla, chcem sa opýtať, vlastne Vás chcem požiadať o radu. Prišli ste na niečo účinné ? Dokázali ste prekonať rozdielne sexuálne túžby a zotrvať vo funkčnom vzťahu? Ďakujem

16:21 19.06.2018 - Lucie -

Snížení apetitu u zen

Dobrý den všem, mám problém,který se týká většinou mužů,myslím na sex prakticky non stop, překáží mi to při práci a celkově je to velký problém. Kromě rad pít tonik a jíst mléčné výrobky jsem nic jiného neobjevila, obojí konzumuju,ale útlum nepociťuji. Poradíte?

15:03 02.03.2018 - Jindra -

a co?

A co brom nepomohl by?
Dříve se prý dával vojákum do čaje.

12:49 17.01.2018 - Josef -

Není to vůbec legrace

Já to řeším asi 3 roky. Žena je výrazně mladší, atraktivní, ale asi to neumím tak, aby se jí to se mnou líbilo. Jinak si neumím vysvětlit, proč ztratila chuť na sex. Našel jsem si tablety, dokonce objednal, ale mají tak drastické vedlejší účinky, že jsem je zase zahodil. Teď chci zkusit cviky 5 tibeťanů a šestý je úplná sex. abstinence. Tak uvidím, ale je to na půl roku, nž bude ten šestý. Mám ji rád, ale už si myslím, že by mě ráda vyměnila, protože to mnho let bylo jinak. Není v přechodu, do toho má 10–12 let, je hezká a nemá důvody zdravotní, prostě mně asi má už dost. Nevím jak to řešit, ale pivem a bílým chlebem to fakt řešit nebudu. Jestli někdo opravdu umíte poradit něco co funguje, budu rád. kdybychom nměli potomky, co mne potřebují, tak bych ji asi řekl, že si má najít někoho, kdo ji bude vyhovovat, ale od dětí jít nechci. A cítím se fakt mizerně.Žádnej provaz kolem krku, jen si člověk života neužívá, spíš přežívá. Já navíc díky tomuhle neusnu bez prášků na spaní a běžně spím i tam 3 hodiny, protože to prostě nejde. Zatracenej testosteron.

00:07 18.12.2017 - Pepíno -

Konec experimentů

Vidím, že uvedený problém neřeším sám. Jídlo samotné skutečně nepomůže, jde o zbytečné experimenty. Chlast pomůže na chvíli (jakože hodně chlastu /litr slivovice denně/, tj. být permanentně pod parou, protože chronické zahlcení organismu metabolity alkoholu vyřadí většinu efektu testosteronu). Problém je v tom, že člověk je záhy tak nějak v háji celkově. Jeden můj kamarád radí hodně pracovat. Na tom může něco být, ale aby to mělo u mne efekt, bavíme se tady o, řekněme, min. 16 či 18 hodinách intenzivní práce denně (20 hodin je mnohem lepších). Časem totiž nasbíráte spánkový deficit – a abyste zůstali fungovat, budete muset začít jíst sladké (mozek s brutální spánkovou deprivací to vyžaduje), to vám natvoří v těle tuk, nedostatkem spánku začnou atrofovat svaly a celkově záhy poklesne produkce testosteronu (a hlavně taky dalších hormonů, co člověka udržují naživu). Samozřejmě za 14 dnů začnete stříhat metr, jestli se dříve zabijete v autě na dálnici, nebo vás ještě před smrťákem v autě stihne skolit infarkt. Tudy pro mne tedy také cesta nevede. Další možnost jsou koníčky. Filatelie to asi nebude, je potřeba něco, co působí bolest, aby se mozek nějak zaměstnal. Takže to asi bude nějaké cvičení, třeba v posilovně… Chyba lávky, toto situaci zásadně zhoršuje! Více svalů (+ dostatek spánku a přes den se pravidelně vyskytovat v dostatečně osvětleném prostředí + jíst zeleninu a maso + ostatní věci dobré pro životosprávu, protože pokud začnete sportovat, tak tyto zhovadilosti zdravého životního stylu se tak nějak samy nabalí) = opačný než zamýšlený efekt, libido naroste. Autorka příspěvku má pravdu v tom, že pokud chlap bude jíst minimum bílkovin a vitaminů a minerálů (tj. jakože rohlíky jsou ideální, je to čistý balast), tak začne trpět podvýživou (byť bude mít prasáckou nadváhu) a dojde k omezení libida. Tuk produkuje estrogen, takže chlapovi narostou prsa pivní pupek a bude vypadat jak Rudy Kovanda. Samozřejmě pak to není chlap, ale jednostranně živené prase… Každopádně abych to zkrátil. Já jsem vyzkoušel všechny možné postupy (včetně stadia prasete), k ničemu to nevedlo. Momentálně soustřeďuji energii k tomu, že přestanu utrácet peníze za auta a za děti a za domácnost a čas mařit péčí o ženu a děti a domácnost a budu se věnovat trochu více sobě. Tj. budu jakože více v práci (v reálu budu chodit cvičit), v hadrách přejdu od stylu „bezdomovec“ ke stylu „skoro frikulín“, prodám orffroady a koupím si kupé BMW a hlavně, budu se každý den ráno holit, navoním se, pěkně obléknu, pojedu do práce autem, a večer se budu vracet domů nasmraděný – trochou jiné voňavky! 3× týdně budu mít večer „jednání“ a vrátím se domů až ve 3 v noci. Soudím totiž, že pokud 20 let experimentů se snížením libida /resp. s přemluváním manželky k sexu/ k ničemu nevedlo, je zapotřebí změnit přístup. Samozřejmě je to nefér, protože je riziko, že člověk se do té role vžije natolik, že ty pozdní příchody domů provázené cizím parfémem nebudou jen fingované… a člověk se rozvede (anebo bude jako všichni moji dosud ještě nerozvedení kamarádi, kteří svoje manželky podvádějí jak na běžícím pásu). – – – – No, nějak jsem se rozepsal. Jaký je závěr: život je jen jeden, a kde to nejde, tam to prostě nejde. Ženských je na světě spousta, člověk by měl věci brát takové, jaké jsou… a nevzpouzet se tomu. Chlapský tělo se nedá opít rohlíkem.

23:51 04.12.2017 - Lucie -

Jídlo ne

Jídlo opravdu není řešení problému. Z manžela je sud, který váží 140 kg, stejně by to rád 3× denně. Děti v našem věku řešit nemusíme – já 46 on 44 a máme je 4. U nás nezabírá nic :(

01:17 11.11.2017 - Karel -

Chci dítě

Tak tohle je 100% učiný když z holky vypadne chtěla bych s tebou být těhotná,řekne to před sexem,chlap kterej po tonhle rozhodně netouží je v tu ránu impotent.. Stalo se mi to nekolikrát.Zena ktera touzi po diteti je nejlepsi antiafrodisiakum pro chlapa kterej to nechce

My s zenou nespime od roku 2008 takze nejakych 9 let. Duvod, chtela druhe dite. Ja ne :) Takze to funguje.

18:05 28.06.2017 - Ester -

Bez nadpisu

Preco by som ho mala utlmovat ja by som skor potrebovala utlmit mna. Ja potrebujem sex min.3× denne a zu nas to aj dost obtazuje ale neviem sa ukludnit :) a tonik nemam Rada tak co robit??

17:34 18.06.2017 - Honza -

To je recept na výkrm

Dámy, pokud budete pána cpát chlebem a zapíjet pivem, tak ho spíš vykrmíte :-D

16:52 01.06.2017 - chlap -

Bez nadpisu

To mohlo napadnout jen totální krávu. Když uvidíte jak tohle čte zamyšleně nějaká ženská a píše si poznámky tak jí hned jebněte něčím po hlavě, uděláte tím službu veřejnosti.

12:52 17.01.2018 - Josef -

Re:

Proč se uchylujete k urážkám. Tohle je problém co mají muži i ženy neví si s tím rady nikdo. A kdo si rady neví, zkouší cokoli.

07:47 12.02.2017 - Fn -

Bez nadpisu

Chinin ve vyssich davkach je jed. Zkuste arzen, s tim to nebude trvat tak dlouho. Arzen je jed na krysy. V kazdem sklepe ho trochu najdete.

09:46 25.01.2017 - Kořínek -

OMG

Ooo můůůůj Božeee !!! Snad tato známá hláška z nejkultovnějšího sitcomu všech dob Přátelé vystihuje, co si o tom článku myslím…místo toho, abyste poradily ženám, jak jim sexuální apetit zvýšit, nebo to s tím mužem řešit u vínka, tak nabádáte k „zániku vztahu“.

12:36 07.10.2016 - Luksam -

Hmm

No tak podle toho článku bych se asi musel nechat opravdu vykastrovat. Sex i ženu miluju ale ona pouze me. Masturbace je o ničem. Je pro mě až zarážející jak jedna věc dokáže tak moc komplikovat vztah. Je jasné ze pokud už druhá polovička taková byla než jsme ji poznali tak už se asi nezmění. Nicméně když se na to podívám černobíle tak jsou pouze dvě možnosti a to trpět den co den až do doby kdy to nutkání neutichne nebo se rozejít… Ale opust si ženu s dětmi jen kuli tomu že ro nedá. … podle mého názoru je to ubohé. Pokud se na to ja podívám barevně tak zkusím sebemrskacstvi na bázi sportování. Tělo se tím unavi a mysl uz tak nepřemýšlí. A pokud to nepomůže tak jsem asi cvičil málo 

11:11 03.08.2016 - proste chlap -

Bez nadpisu

5 tipu jak primet chlapa, aby si nasel milenku…sorry ale tohle musela psat totalne vymastena a sobecka krava

16:11 31.05.2016 - Kuba -

:D

Tohle musela psát totální frigida nebo Mengele..:D

09:29 31.03.2016 - Allan -

supernavod k rozchodu

miluju svou zenu. Kdyz me nechce milovat ona tak mě má podle vás tlumit? Nebude uz lepší rovnou kastrace? Nebo zavřít někam na pakárnu.
Nebo rovnou nechat popravit......

18:50 21.01.2016 - milovník zdraví -

píč...na

Vy chcete chlapa otrávit a vyhnat za jinou, která to má v hlavě recht. Větší kravinu jsem nečetl

02:25 15.07.2015 - Ten-co-ma-furt-chut -

Spatne

Přesně tyhle přístupy ke vztahům zvyšují rozvodovost. Sex je zdravej, sex je dobrej a pokud někdo má nadměrnou chuť na sex, neutlumí ho nic, možná na chvíli ale je-li někomu bráněno v uvolnění uspokojení, je to mnohem horší. Nejjednodušší je si o tom promluvit. Ale to je pro Vás, paní autorko, asi strašně složité!!!

09:41 25.01.2017 - Kořínek -

Re: Spatne

Souhlas. To je fakt megablbost, co to tady ta autorka vydala.

05:14 22.05.2015 - Petr -

Bez nadpisu

Toto je totální nesmysl a rozvraceč rodiny..

Komentáře

Připojte váš komentář!

* Pokud je obrázek nečitelný, nový načtete kliknutím na obrázek.
Pro přihlášené se kontrolní obrázek nezobrazuje. Přihlašte se či se zaregistrujte pokud ještě nemáte účet.
Opište text z obrázku: *

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.