vyhrajte-s-preventanem

jpg3encyklopedie-banner

banner-folgravid3

Tipy
Nadměrný apetit: Jak utlumit chuť na sex

3. června 2013

Nadměrný apetit: Jak utlumit chuť na sex

Kategorie: Sex a vztahy, Připojené tagy: apetit chuť afrodiziakum pivo sex

preventan-mimiforum-banner

Když má muž několikanásobně vyšší chuť na sex než žena, může to být pořádný problém. Zaručených fíglů, jak apetit utlumit, totiž není tolik, jak u afrodiziak. 

Zatímco vám by stačil sex jednou za čtvrt roku, partner by mohl několikrát denně. A vůbec mu nevadí, že jste zničená a máte malé děti. Zatímco na povzbuzení chuti k sexu existují pilulky a nejrůznější afrodiziaka, s útlumem apetitu je to horší. Přinášíme pár tipů, jak partnerovo libido snížit – a mít alespoň chvíli klid.


Hodně bílého chleba

Odborníci tvrdí, že nadměrná konzumace bílého chleba může vést ke snížení sexuálního apetitu. Kromě toho může přinést bolesti břicha, hlavy, nadýmání a další potíže, což způsobí, že na milování nebudete mít ani pomyšlení. To ale není všechno. Britská odbornice na výživu tvrdí, že se z něj rychle uvolňuje cukr. A velké množství cukru vede k energetické únavě. Výsledek? Na sex prostě nebude mít energii.


Chinin sex-a-vztahy-jak-utlumit-chut-na-sex-ii-sh-nahled

Má partner neustálou chuť na sex? Nalévejte mu ve velkém tonik! Obsahuje totiž chinin, o kterém jsou odborníci přesvědčeni, že ve větších dávkách ovlivňuje libido. Ovšem rozhodně nepůsobí jako afrodiziakum, právě naopak. Dlouhodobá vyšší konzumace chuť na sex snižuje.

Pivo

Pokud nesnáší tonik, dopřejte mu pivo. To má totiž na náš organismus zajímavé účinky. Zatímco u žen jeho rozumná konzumace chuť na sex zvyšuje, u mužů je to naopak. U nich má popíjení zlatavého moku utlumující účinky.


Málo železa

Nedostatek železa v krvi způsobuje únavu a vyčerpanost. Pokud se budete vyhýbat potravinám s jeho vyšším obsahem, máte šanci, že se na partnerovi brzo projeví. A tak nevařte luštěniny, sušené houby, ořechy, vnitřnosti, hovězí maso. Naopak mu dopřejte mléko, mléčné výrobky, tuky a oleje či brambory. Vhodná jsou i těžší jídla bohatá na sacharidy, protože zatěžují trávení a způsobují útlum.


Tipy MIMIFORA:
5 věcí, které udělejte, když nechcete sex

-    Brečte. Slzy muži v posteli nesnášejí, a tak pokud začnete brečet jako želva, je pravděpodobné, že přestane mít chuť.
-    Mluvte o svých bývalých. A hlavně srovnávejte. Chvilkové úlevy bezesporu dosáhnete, když ho začnete srovnávat s bývalými milenci. To muži neradi slyší.
-    Buďte co nejvíc anti-sexy. Vytahané pyžamo, mastné vlasy, natáčky, pleťová maska. Je toho hodně, jak můžete dosáhnout toho, abyste ho absolutně nepřitahovala.
-    Neholte se. Miluje vaše oholené intimní partie? Neholte se. Svěďte to třeba na vyrážku. Pokud zbožňuje hladké oholení, může ho to odradit.
-    Mluvte o dalších dětech. Pokud děti máte a víte, že partner už další rozhodně nechce, začněte básnit o velké rodině. Chuť na sex by ho mohla přejít, když si představí, jaké by to mohlo mít následky.

Text: ino
Foto: Shutterstock.com

5 Posledních příspěvků v diskusi
08:50 16.12.2018 - Zuzu -

Re: Sds

Dobrý deň, Od kedy ste napísali prešla doba. Neviem či sa vo Vašom manželstve odvtedy niečo zmenilo, či nie. Ja som v rovnakej situácii, akurát to prežívam zo strany manžela :( moje sebavedomie už pokleslo na úplné dno, tým ako sa ,,doprosujem,,. Vyskúšala som toho mnoho a nechcem sa vzdať bez boja. A keďže som sa vo Vašom príspevku našla, chcem sa opýtať, vlastne Vás chcem požiadať o radu. Prišli ste na niečo účinné ? Dokázali ste prekonať rozdielne sexuálne túžby a zotrvať vo funkčnom vzťahu? Ďakujem
03:28 09.09.2018 - Na dně -

Sds

Také jsem zničeny. Mám krásnou manželku, dvě děti. po prvním dítěti vše fungovalo, poté přišlo neplánovaně míní (rok od prvního) a manželka se změnila. Má mě rada, pohladi mě, myslím ze ji na mě záleží, ale sex už nechce. Je pravda, ze stále kojí (8mesicu) je toho na ni jistě moc. Snažím se pomáhat. Jak píše Pepino, to je strašné. Vždy jsme se milovali skoro každý den. Teď se dá říct, ze jsme se nemilovali 2roky. Když jsme se naposledy milovali, cítím ze ji to bylo skoro nepříjemné. Nemůžu fungovat, onanuji cca 4× denně, nemůžu se soustředit, nechci ženu podváděl, cely život bych žil ve lži, pokud spolu zůstaneme. Děti miluji ale děsí mě nyní myšlenky, které se mi vytlačují a to ty, ze si vyčítam, ze máme druhou dceru, já jsem si vždy přál a toužil po takové rodině a nyní píší a cítím tyhle hrůzy. Nikdy mi nebylo hůř, těšil jsem se na takovou rodinu a bojím se, ze to špatně skončí. Takto já žít nemohu a pokud čtu některé zprávy, ze to tak mají třeba 10let, to musí byt velmi bolestivé. Měli jsme se krásně, vybudovali jsme společně krásný vztah, firmu, domov, rodinu a nyní mi je nejhůř za cely život, kvůli tomu ze už mě žena nechce jako chlapa. Nemůžu vůbec spát, vytlačují se myšlenky, proč žít. Jsem v klestich. Vše vybudováno, přece se nedá rozvést. To mám vše budovat znovu jinde s někým jiným? A jak to bude? Sice budu mít sex s partnerkou, ale budu navštěvovat své děti? To je pro mě totální prohra. Nezbývá, než doufat a trpět dal, snad ne cely život. Je pravda, ze by mi velmi pomohl nějaký prostředek snižující sexuální libido. Prosím pomozte.
16:21 19.06.2018 - Lucie -

Snížení apetitu u zen

Dobrý den všem, mám problém,který se týká většinou mužů,myslím na sex prakticky non stop, překáží mi to při práci a celkově je to velký problém. Kromě rad pít tonik a jíst mléčné výrobky jsem nic jiného neobjevila, obojí konzumuju,ale útlum nepociťuji. Poradíte?
15:03 02.03.2018 - Jindra -

a co?

A co brom nepomohl by? Dříve se prý dával vojákum do čaje.
12:52 17.01.2018 - Josef -

Re:

Proč se uchylujete k urážkám. Tohle je problém co mají muži i ženy neví si s tím rady nikdo. A kdo si rady neví, zkouší cokoli.

Vstoupit do diskuse >>

Související články a diskuse