vyhrajte-s-preventanem

jpg3encyklopedie-banner

banner-folgravid3

Tipy
Nadměrný apetit: Jak utlumit chuť na sex

3. června 2013

Nadměrný apetit: Jak utlumit chuť na sex

Kategorie: Sex a vztahy, Připojené tagy: apetit chuť afrodiziakum pivo sex

preventan-mimiforum-banner

Když má muž několikanásobně vyšší chuť na sex než žena, může to být pořádný problém. Zaručených fíglů, jak apetit utlumit, totiž není tolik, jak u afrodiziak. 

Zatímco vám by stačil sex jednou za čtvrt roku, partner by mohl několikrát denně. A vůbec mu nevadí, že jste zničená a máte malé děti. Zatímco na povzbuzení chuti k sexu existují pilulky a nejrůznější afrodiziaka, s útlumem apetitu je to horší. Přinášíme pár tipů, jak partnerovo libido snížit – a mít alespoň chvíli klid.


Hodně bílého chleba

Odborníci tvrdí, že nadměrná konzumace bílého chleba může vést ke snížení sexuálního apetitu. Kromě toho může přinést bolesti břicha, hlavy, nadýmání a další potíže, což způsobí, že na milování nebudete mít ani pomyšlení. To ale není všechno. Britská odbornice na výživu tvrdí, že se z něj rychle uvolňuje cukr. A velké množství cukru vede k energetické únavě. Výsledek? Na sex prostě nebude mít energii.


Chinin sex-a-vztahy-jak-utlumit-chut-na-sex-ii-sh-nahled

Má partner neustálou chuť na sex? Nalévejte mu ve velkém tonik! Obsahuje totiž chinin, o kterém jsou odborníci přesvědčeni, že ve větších dávkách ovlivňuje libido. Ovšem rozhodně nepůsobí jako afrodiziakum, právě naopak. Dlouhodobá vyšší konzumace chuť na sex snižuje.

Pivo

Pokud nesnáší tonik, dopřejte mu pivo. To má totiž na náš organismus zajímavé účinky. Zatímco u žen jeho rozumná konzumace chuť na sex zvyšuje, u mužů je to naopak. U nich má popíjení zlatavého moku utlumující účinky.


Málo železa

Nedostatek železa v krvi způsobuje únavu a vyčerpanost. Pokud se budete vyhýbat potravinám s jeho vyšším obsahem, máte šanci, že se na partnerovi brzo projeví. A tak nevařte luštěniny, sušené houby, ořechy, vnitřnosti, hovězí maso. Naopak mu dopřejte mléko, mléčné výrobky, tuky a oleje či brambory. Vhodná jsou i těžší jídla bohatá na sacharidy, protože zatěžují trávení a způsobují útlum.


Tipy MIMIFORA:
5 věcí, které udělejte, když nechcete sex

-    Brečte. Slzy muži v posteli nesnášejí, a tak pokud začnete brečet jako želva, je pravděpodobné, že přestane mít chuť.
-    Mluvte o svých bývalých. A hlavně srovnávejte. Chvilkové úlevy bezesporu dosáhnete, když ho začnete srovnávat s bývalými milenci. To muži neradi slyší.
-    Buďte co nejvíc anti-sexy. Vytahané pyžamo, mastné vlasy, natáčky, pleťová maska. Je toho hodně, jak můžete dosáhnout toho, abyste ho absolutně nepřitahovala.
-    Neholte se. Miluje vaše oholené intimní partie? Neholte se. Svěďte to třeba na vyrážku. Pokud zbožňuje hladké oholení, může ho to odradit.
-    Mluvte o dalších dětech. Pokud děti máte a víte, že partner už další rozhodně nechce, začněte básnit o velké rodině. Chuť na sex by ho mohla přejít, když si představí, jaké by to mohlo mít následky.

Text: ino
Foto: Shutterstock.com

5 Posledních příspěvků v diskusi
11:13 11.01.2020 - Jsem zhnusena -

Bez nadpisu

Nejsou tohle nahodou stranky pro maminky? Je mi na bliti kolik zoufalcu sem, zrejme pravidelne, chodi. Neni vam to blby? To uz vam nestaci seznamky?
15:20 06.12.2019 - ytycek -

no to pivo asi jak u koho

K tomu pivu, tak sem tak došel v pátek po devíti pivech, ale ta chuť na sex tam byla pořád, ne-li větší než normálně. Ten tonik je taky blbost? Tak co funguje dál?
14:47 04.07.2019 - Tao -

Re: Sds

Zdravím všechny lidi zdrceny touhle situaci. Myslím si že nějakými látkami utlumit chuť na sex je blbost. Protože to nezabije tu příčinu. Pouze to něco utlumi a bůhví jestli vůbec. Mám radu která stoprocentně funguje. Stačí se na svět podívat jinak. Masy lidi zijou v jakési hypnoze už od mala. Může za to televize, rádio, reklamy a zkrátka vše co tvoří naší realitu. Podívat se na svět tak že nezáleží na Vas ale na celku. Chcete změnit toho druhého? Změňte sebe! Sex může být super ale když si uvědomíte že ten druhý ho tolik nechce… Budete se trápit. Zkuste se vzít do jeho situace. Chápu je to těžké. Mohla by to pro Vas udělat a přemoci se a mít svami sex a udělat vás šťastným. Svět je o tom, že bysme měli dělat druhý šťastnými a pak sám uvidíte že to samo přijde měl sem podobný problém. Chtěl sex furt. Krásná manželka a dvě děti. Jenže žena na to není. Vždy večer po uspani děti sem čekal že něco bude, místo toho žena usnula. Já byl tak strašně moc frustrovanej. Říkal sem si, chodím do práce, starám se o ně, nedělám prusvihy. Chci sex ale nemám ho. Nechci podvádět. Byl sem prostě v patove situaci. Pak mi došlo že čím víc člověk chce tím víc je zklamán. Přestal sem chtít. Nelpel sem na tom. A když to přišlo a žena mě doslova ojela sama od sebe byl sem šťastný. A věděl sem ze to zase přijde. Velká rada pro všechny co tohle řeší. Vykaslete se na to. Nechtějte mít sex. Nebuďte z toho špatní a vytvářejte lidem kolem vás krásnou realitu. Buďte hodní. Jedno přísloví z Číny říká '' na dobré budu dobrý a na špatné budu taky dobry''… Zkrátka každý je nějaký a spustí lidi si to neuvědomuje a nemají soucit s ostatními. Mějte soucit se ženou, prostě to moc nechce. No a co! Život není o sexu ale o tom dělat druhým radost. Pokud tenhle princip vesmíru pochopíte a procitnete bude se vám žít a budete zvládat jiné situace s úplně jiným myšlením. Pokud by si chtěl někdo pohovořit po mailu s člověkem který byl nešťastný a zapskly a sám vyzkoušel tuhle teorii o které mluví, a přesto teď žije a žije opravdu šťastným životem ať napíše na kubaahurkaa@gma­il.com mějte se krásně 
14:24 26.06.2019 - kluk -

Bez nadpisu

Na chinin pozor. Je součástí toniku, dodává mu hořkou chuť. Používal se dříve jako lék na malárii-tlumí horečku. Jenže v nadměrném množství poškozuje ledviny a mívá neblahý vliv na srdeční činnost. Jedna láhev toniku vás určitě nezabije, ale doporučovat chinin není dobrý nápad. Jestli chcete zkusit historickou metodu léčení, zauvažujte nad pijavicemi. Jen na sebe nepřeneste nějakou chorobu z cizí krve.
08:50 16.12.2018 - Zuzu -

Re: Sds

Dobrý deň, Od kedy ste napísali prešla doba. Neviem či sa vo Vašom manželstve odvtedy niečo zmenilo, či nie. Ja som v rovnakej situácii, akurát to prežívam zo strany manžela :( moje sebavedomie už pokleslo na úplné dno, tým ako sa ,,doprosujem,,. Vyskúšala som toho mnoho a nechcem sa vzdať bez boja. A keďže som sa vo Vašom príspevku našla, chcem sa opýtať, vlastne Vás chcem požiadať o radu. Prišli ste na niečo účinné ? Dokázali ste prekonať rozdielne sexuálne túžby a zotrvať vo funkčnom vzťahu? Ďakujem

Vstoupit do diskuse >>

Související články a diskuse