vyhrajte-s-preventanem

jpg3encyklopedie-banner

banner-folgravid3

Tipy
Myšlenky na sex: Toto mohou způsobit!

31. března 2017

Myšlenky na sex: Toto mohou způsobit!

Kategorie: Sex a vztahy, Připojené tagy: kýchání milování závislost myšlenky sex

preventan-mimiforum-banner

Myšlenky na sex mohou způsobit řadu problémů. Například kýchání, anebo neúměrné utrácení. A mohou také vyústit v závislost a posedlost sexem!

Nemusíte mít sex. Stačí, když na něj budete myslet. Vědci totiž zjistili zajímavou věc. Už samotné myšlenky na milování mohou způsobit pořádné trable!

1. Kýchání


Jak poznáte člověka, který myslí na sex? Podle toho, že kýchá! Jeden britský vědec totiž přišel na to, že samotné myšlenky na milování mohou způsobit, že dotyčný kýchá, jako by byl nachlazený či alergik. Jenže o nic takového nejde. Podle něj to má na svědomí křížení nervových signálů v autonomním nervovém systému, které se u některých lidí může objevit. A protože podle průzkumů myslí muži na sex minimálně 18× denně, mají-li tento problém, hrozí, že se brzy ukýchají.


2. Bezhlavé utrácení

sex-a-vztahy-myslenky-na-sex-ii-sh-nahled Myšlenky na sex prý otvírají mužskou peněženku jako nic na světě. Alespoň to tvrdí dva američtí psychologové. Provedli výzkum, v němž muže rozdělili na dvě skupiny. První z nich vystavili intenzivnímu kontaktu se ženami a vyhlídkami na sex, druhou zaměstnali mluvením o počasí a přírodě. Zjišťovali, jak jsou muži ochotni utrácet. A výsledky byly jednoznačné – muži, kteří se už viděli s krásným protějškem v posteli, byli nesrovnatelně ochotnější utrácet a investovat než ti, co se zabývali řečmi o přírodě. Je to tedy jasné – sex je tím nejlepším k otevření pánské peněženky.


3. Závislost

Podobně, jako existuje závislost na drogách či alkoholu, existuje také závislost na sexu. Ti, kteří jí propadli, se shodují, že to není žádná legrace. Nejen, že k životu potřebují sex několikrát denně, ale pokud ho nemají, tak je stále pronásleduje v myšlenkách. To pak může způsobit velké problémy v práci a v životě. Na nic jiného se nedokážou soustředit a jsou myšlením na milostné hrátky přímo posedlí. Zajímavé je, že se k této závislosti přiznaly i některé celebrity – herci Michael Douglas či David Duchovny a golfista Tiger Woods. První z nich dokonce podstoupil odvykací léčbu. 


Zajímavosti MIMIFORA:
Muži myslí na sex 18× denně

– Je prokázáno, že muži na sex myslí častěji, než ženy.
 – Podle nejnovějšího průzkumu muži myslí na sex minimálně osmnáctkrát denně, zato ženy pouze desetkrát.
 – I když průměrný muž myslí na sex 18× každý den, je prokázáno, že pánové dokážou každý den myslet na milování až 388×.
 – Není to ale jen sex, na co muži nejčastěji myslí. Dalšími favority jsou jídlo a spánek, které se – co se počtu myšlení týká – sexu vyrovnají. 

Text: ino
Foto: Shutterstock.com

5 Posledních příspěvků v diskusi

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Vstoupit do diskuse >>

Související články a diskuse