vyhrajte-s-preventanem

jpg3encyklopedie-banner

banner-folgravid3

Tipy
Myšlenky na nevěru. Jak se jich zbavit?

8. července 2015

Myšlenky na nevěru. Jak se jich zbavit?

Kategorie: Sex a vztahy, Připojené tagy: láska vztah nevěra myšlenky sex

preventan-mimiforum-banner

Myšlenky na nevěru se mohou objevit rychleji, než myslíte. Jak se ji zbavit, když o ně nestojíte a partnera podvést nechcete?

„Neustále mě pronásledují myšlenky na nevěru. Partner nemá moc času, skoro si mě nevšímá a mě to trápí. Spíme spolu minimálně a není to ono. A tak mě pronásledují myšlenky, že si najdu milence. Že budu zažívat opět krásné chvíle, budu se mít na koho těšit. Dokonce se objevil někdo, o koho bych stála. Jenže nevěrná být nechci a nevím, co s tím,“ vypráví o svých pocitech Ilona (33).

 

Přijdou náhle, když je nečekáte

Myšlenky na nevěru se mohou objevit náhle a přijít jako blesk z čistého nebe. Stačí, když vám to v partnerství neklape, přítel se vám nevěnuje, zanedbává vás a nemá na vás čas a už jsou tu. A když se k tomu objeví někdo, s kým si nevěru dovedete představit, nemusí být od myšlenek ke skutku daleko.

 

MIMIFORUM zjistilo:

O nevěře v číslech


● 46 % žen přiznává, že partnera alespoň jednou podvedlo.

● Dva ze tří mužů myslí na to, jaká by byla kamarádka jejich přítelkyně v posteli.

● Téměř polovina žen přiznává, že na partnera své kamarádky někdy pomyslelo.

● 53 % žen se se svými problémy s muži svěřuje kamarádce.

● 80 % žen je přesvědčeno, že by případný vztah s kamarádčiným partnerem dobrovolně nikdy nepřiznalo.

 

Dá se myšlenek zbavit? sex-a-vztahy-myslenky-na-neveru-ii-sh-nahled

„Poraďte mi, jak se zbavit myšlenek na nevěru, pořád mě totiž pronásledují,“ napsala nám čtenářka Mirka (30). „S partnerem jsme jedenáct let, byl můj první muž a já pořád přemýšlím, jaký by byl někdo jiný. Navíc nám to poslední měsíce neklape, o to to je intenzivnější. Nechci ho podvést, a přitom na nevěru myslím. Dá se toho nějak zbavit?,“ přemýšlí.

 

Tipy MIMIFORA:
Jak se zbavit myšlenek na nevěru?

 

-          Zabavit se. Najděte si koníčka, něco, co vás zabaví a budete tomu věnovat svůj volný čas. Sportujte, najděte si kamarádku, choďte ven s přáteli. Neseďte doma a neužírejte se myšlenkami. Snažte se smysluplně zabavit, soustřeďte myšlenky jinak.

 

-          Zapracovat na vztahu. Pokud je důvodem vašich myšlenek to, že vám vztah neklape, zkuste na něm zapracovat. Zamyslete se nad tím, co vám chybí, co by se dalo změnit. Zkuste partnera překvapit, udělejte něco, co od vás nečeká. Možná partner čeká na vstřícný krok a bude zase vše jako dřív.

 

Text: ino

Foto: Shutterstock.com

5 Posledních příspěvků v diskusi
05:11 05.08.2015 - Monica Brown -

Bossystsven@gmail.com

How I Got My Husband Back........... My Names is Monica Brown ,AM from United states .i never believed in love spells or magic until i met this spell caster once when i went to Africa in June last year on a business summit i meet a man called Dr Dros, is powerful he could help you cast a spells to bring back my love s gone misbehaving lover looking for some one to love you bring back lost money and magic money spell or spell for a good job i m now happy & a living testimony cos the man i had wanted to marry left me 4weeks before our wedding and my life was upside down cos our relationship has been on for 3 year i really loved him, but his mother was against me and he had no good paying job so when i met this spell caster, i told him what happened and explained the situation of things to him at first i was undecided,skeptical and doubtful, but i just gave it a try and in 6 days when i returned to taxes my boyfriend (is now my husband ) he called me by himself and came to me apologizing that everything had been settled with his mom and family and he got a new job interview so we should get married i didn’t believe it cos the spell caster only asked for my name and my boyfriends name and all i wanted him to do well we are happily married now and we are expecting our little kid and my husband also got a new job and our lives became much better in case anyone needs the spell caster for some help his email address: Drossuva@gmail.com

Vstoupit do diskuse >>

Související články a diskuse