vyhrajte-s-preventanem

jpg3encyklopedie-banner

banner-folgravid3

Tipy
Muži a malé děti: 10 věcí, které mají společné!

22. června 2016

Muži a malé děti: 10 věcí, které mají společné!

Kategorie: Sex a vztahy, Připojené tagy: odmlouvání nemoc děti muži

preventan-mimiforum-banner

Muži a malé děti mají společného víc, než by se mohlo na první pohled zdát. Zjistili jsme deset věcí, ve kterých by se mohli vzájemně triumfovat. 

Diskutujte:  Co mají podle vás společného muži a malé děti?


1. Rádi si hrají

A to nejen s hračkami. Tatínci často milují autodráhy a vláčky mnohem víc, než jejich ratolesti, a tak není vůbec neobvyklé, že kupují dětem dárky, se kterými si pak vlastně hrají oni sami. A muži mají ještě jeden bonus – rádi si hrají se ženami. I když zdaleka ne vždy k jejich libosti.

2. Odmlouvají

Odmlouvají rádi a často. Nejen děti, ale i muži. Oni jsou totiž páni tvorstva, a tak mají vždycky pravdu. Když se jim něco nelíbí, umí odseknout tak rázně a nepříjemně, že to ženu až bolí. Nejhorší ale je, že děti můžete usměrnit a vychovávat, ale muže už většinou nepředěláte.

3. Zvládnou jen jednu věc naráz

Zatímco vy zvládnete vařit, krmit dítě, věšet prádlo a telefonovat, a to vše dohromady, muži i děti to mají jinak. Umí dělat jen jednu věc zaráz. To, co vám přijde naprosto normální, je pro ně nepřekonatelný problém. Věty typu „Nemůžu tě vnímat, když se dívám na televizi“, jistě dobře znáte.

4. Přivlastňují si vás

Malé děti se dožadují vaší pozornosti a často vás nechtějí pustit z dohledu. Podobně si ženy přivlastňují i někteří muži. Jakmile se kolem jejich něžných poloviček někdo mihne, umějí pořádně žárlit. Jste jejich – a hotovo.

5. Při nemoci »skuhrají«

Smrtelná mužská choroba na sedm? Rýmička! Ženy se tomuto vtipu ze srdce zasmějí, ale zároveň dobře vědí, že je to pravda. Není nic horšího, než nemocný muž! Zatímco vy běžně zvládnete postarat se o sebe i o rodinu i s těžkou angínou, muži si i s nachlazením lehne a tváří se, že je to jejich poslední hodinka. Někdy »skuhrají« dokonce hůř, než malé děti!

6. Nic nevydrží sex-a-vztahy-muzi-a-male-deti-ii-sh

Jdete ven na delší procházku a vaše malé dítě si začne stěžovat, že už ho bolí nohy. Na tom není nic neobvyklého, jenomže to samé dělá spousta mužů. Když se jim nikam nechce, nebo by raději leželi doma u televize, bolí je nohy už po pár krocích, co vyjdete z domu. K tomu se dokážou tvářit tak otráveně, že příště jdete na výlet raději sama.

7. Nechají se obskakovat

To, že malému dítěti nachystáte jídlo až pod nos, připravíte mu oblečení a ještě ho do něj ustrojíte, to není nic nenormálního. Jenže podobně se nechává obskakovat i spousta mužů. Sednou si ke stolu a čekají, co jim naservírujete. Když chcete, aby si vzali čisté prádlo a ponožky, musíte to většině sama nachystat. Dobrá zpráva je, že obléknout a najíst se už zvládnou sami.

8. Jsou hned nervózní, jak jim něco nejde

Když se něco nedaří malému dítěti, začne se vztekat a znervózní, že mu to nejde. Jenže podobně reaguje muž, když mu něco nejde, jak by chtěl. Ale proti dítěti je jeho vztekání a nervozita stokrát horší, a tak mu raději jdete z cesty, než se uklidní.

9. Dělají, že neslyší

Určitě to znáte. Když byste partnerovi řekla, že má na stole vepřo-knedlo-zelo a chlazené pivo, letěl by k němu, div by se nepřetrhl. Ovšem jakmile se ho zeptáte, kdy mu dojde výplata, protože nemáte peníze, to raději dělá, že neslyší. Stejně jako děti hned reagují na to, co se jim líbí a co ne.

10. Občas neudrží moč

Malé děti, které sotva odrostly plenkám, mívají tu a tam nějakou tu nehodu. Nad tím se vůbec nikdo nepozastaví. Jenže i dospělým mužům se to někdy stává. Třeba těm, kteří mají problémy s prostatou a menším potížím se prostě neubrání.

 

Text: mob

Foto: Shutterstock.com

 

Navštivte nás na Facebooku a podělte se s námi o zajímavosti z Vašeho života!

5 Posledních příspěvků v diskusi

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Vstoupit do diskuse >>

Související články a diskuse