vyhrajte-s-preventanem

jpg3encyklopedie-banner

banner-folgravid3

Tipy
Můj přítel je ženatý. A svátky tráví s rodinou!

23. prosince 2011

Můj přítel je ženatý. A svátky tráví s rodinou!

Kategorie: Sex a vztahy, Připojené tagy: svátky ženatý partner ženatý přítel Rozvod láska Vánoce rodina sex

preventan-mimiforum-banner

Váš partner je ženatý a svátky samozřejmě tráví s rodinou. Ocitnete se sama, cítíte se zbytečná a padá na vás deprese. I z toho ale můžete ven. Jen se nesmíte litovat, ale bavit se, cvičit a pomáhat druhým.  

Valecaps Plus

Trápí vás s potíže s partnerem a nemůžete spát? Zkuste Valecaps Plus. Tento doplněk stravy se používá při poruchách spánku, které se projevují obtížným usínáním, přerušovaným spánkem, únavou po probuzení a pocitem nedostatečného odpočinku. Valecaps Plus se doporučuje při předrážděnosti způsobené stresem, zvýšeným emočním napětím, rozladěností, strachem a depresemi.

valecaps-30_small

Doplněk stravy

Více ZDE

 


Diskutujte: Byla jste v pozici milenky ženatého muže, který svátky trávil s rodinou?


„Vánoce jsem vždy milovala, teď je ale nenávidím. Berou mi přítele, je totiž ženatý. I když slibuje, že se rozvede, zatím pro to nic nedělá. Všechny víkendy a svátky tráví s rodinou a na mě má čas jen ve všední den,“ píše nešťastná Daniela (27).

„Nejhorší jsou Vánoce, kdy za rodinou odjede na celé svátky. Já sedím sama doma a tečou mi slzy. Rodiče nemám, kam jít také ne, a tak brečím u stromečku a odpočítávám minuty, kdy vše skončí a on se mi vrátí,“ pokračuje.

Ženatí jsou nešťastní, ale nerozvedou se

Láska si nevybírá, ale pokud si začnete se ženatým mužem, je téměř jisté, že vztah bude velmi komplikovaný. Všichni jsou sice nešťastní, doma jim to neklape a mají téměř před rozvodem, jenže… Většina z nich tak zásadní krok neudělá, a když se mladé milenky nabaží, vrátí se pokorně k manželce a dětem.

MIMIFORUM zjistilo:

Jen 8 % mužů podvádí kvůli sexu!

Se zajímavým zjištěním přišel jistý americký psycholog, který zkoumal, proč se muži dopouštějí nevěry. Jen 8 % to prý dělá kvůli sexu. U většiny je důvodem emocionální nespokojenost v manželství. Zajímavé je i to, že muži údajně nepodvádějí ani kvůli vzhledu. 88 % mužů uvedlo, že milenka nevypadala lépe, ani neměla lepší postavu než manželka.

Sama o svátcích: Přítel je s rodinou

„Nejhorší jsou pro mě svátky. Cítím se totiž strašně sama. Můj přítel je ženatý, a i když tvrdí, že se ženou žijí jen formálně, jezdí za nimi. Prý to dělá kvůli dětem. Mě se to ale nelíbí. Už mi není dvacet, chtěla bych ho pro sebe a přála bych si s ním mít rodinu. Letos ale budu zase sama. Na Štědrý den prostřu pro dva, kdyby se doma náhodou pohádal a přišel za mnou. Moc nadějí si ale nedělám,“ svěřuje podobný příběh Štěpánka (30).

Nechcete být na svátky sama. Co s tím?

Možností mnoho není. Buď vše skousnete a budete tiše trpět, když partner odjede za rodinou, nebo ho budete tlačit do kouta, aby se rozhodl, s kým chce vlastně být. Ultimáta v takových vztazích však pro milenku většinou šťastně nekončí. Pokud nechcete dostat kopačky, a zároveň být na svátky sama, pak je tu jediné řešení – poohlédnout se jinde. Svobodných či rozvedených mužů je na světě stále dost.

Tipy MIMIFORA: sex-a-vztahy-zenaty-pritel-travi-svatky-s-rodinou-2-ing

Jak zvládnout svátky, pokud jste sama

Odreagujte se s přáteli. Nejhorší je sedět doma, brečet a trápit se. Zajděte do společnosti, vyrazte si s kamarádkou, zkuste nějak rozptýlit svou pozornost.

Pouštějte si filmy. Pokud chcete mermomocí zůstat doma, pořiďte si komedie, které máte ráda a ty si pouštějte. Alespoň trochu vám zlepší náladu. Když to nepomůže, zkuste pořádné akční krváky a thrillery. Jakmile si v roli oběti představíte manželku přítele, nálada se vám spraví zaručeně.

Angažujte se pro druhé. Nemáte rodinu ani přátele v dosahu? Poohlédněte se, zda nějaká zařízení ve vašem okolí (Armáda spásy, Azylový dům apod.) nehledají dobrovolníky. Můžete pomoct druhým a přijít na jiné myšlenky. Informace najdete na www.dobrovolnik.cz.

Choďte cvičit. Mezi svátky se vrhněte na cvičení. Nejenže se budete cítit příjemně unavená a budete mít dobrý pocit, že pro sebe něco děláte, ale cvičením se do těla vyplavují endorfiny, které prokazatelně zlepšují náladu.

 

Text: asm

Foto: Ingimage.com

5 Posledních příspěvků v diskusi

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Vstoupit do diskuse >>

Související články a diskuse