vyhrajte-s-preventanem

jpg3encyklopedie-banner

banner-folgravid3

Tipy
Milý Ježíšku, přines mi… Hity mezi hračkami

12. prosince 2013

Milý Ježíšku, přines mi… Hity mezi hračkami

Kategorie: Děti a rodina, Připojené tagy: stromeček dárky Vánoce hračky děti

preventan-mimiforum-banner

Jaké hračky letí o letošních Vánocích? Co dětem dát pod stromeček, pokud stále nemáte nápad a už nezbývá moc času? Přinášíme pár tipů na dárky na poslední chvíli. 

Preventan® Junior obsahuje originální aktivní látku ProteQuine® (aminokyseliny, oligopeptidy, nukleotidy) a inulin. Navíc je obohacen o vitamin C, který přispívá k normální funkci imunitního systému a ke snížení míry únavy a vyčerpání. Inulin je rozpustná vláknina původem z čekanky, která doplňuje tento přípravek o další aktivní složku. Se sladidlem přírodního původu z rostliny stévie sladké. Určeno k dlouhodobému užívání.

preventan-junior-90-tabl-3d-nahled

Do Vánoc už zbývá jen pár dní, a tak pokud stále nemáte dárky pro své děti a nevíte, čím je pod stromečkem potěšit, přinášíme tipy na hračky, které letos letí.

 

Pro holky

Monster High

Věk: 6+

Partička příšerek ze střední školy Monster High se u nás těšila velké oblibě už loni. A mánie pokračuje i letos. Ne nadarmo se staly nejoblíbenějšími příšerkami na světě! Kromě netradičních panenek s ještě podivnějšími jmény (např. Draculaura, Frankie Stein) se spoustou doplňků a trendy oblečků můžete s oblíbeným motivem pořídit celou řadu dalších zajímavých věcí. Skvělým tipem pro holky je Monster kabelka, které si mohou samy vybarvit fixami. Anebo tajný deník, který se odemyká heslem a píše se do něj perem s neviditelným inkoustem.

 

Pro kluky

NIKKO RC VaporizR

Věk: 8+

Stejně jako »Monsterky« pro holky, bylo i toto auto favoritem loňských Vánoc. Jedinečné obojživelné auto na dálkové ovládání, které nejen jezdí po zemi, ale i po ledu, sněhu, a dokonce umí plavat ve vodě. Dokonale zvládá jízdu všemi směry, je robusní a umí se otáčet. Je velmi odolné a zvládne jet rychlostí až 15 km/hod. V letošní nabídce jej najdete v balení s rychlonabíječkou, která dobu nabití zkrátí na jednu hodinu. I přes uvedený doporučený věk 8 let, je velmi oblíbené už u chlapců kolem pěti. Vyřádit s autem se mohou společně s tatínky.

 

Pro všechny

Furby

Věk: 6+

Neobvyklý interaktivní mazlíček. Chlupatý kamarád s velkýma ušima toho ale umí hodně, například mluvit furbštinou. Reaguje na dotyk i hudbu, rád si povídá i tančí – a učí se anglicky. Pokud jich dáte vedle sebe více, budou na sebe vzájemně reagovat. A je tu ještě jedna zajímavost – o tom, jaký bude, rozhoduje jen jeho majitel. Když se k němu chová hezky, má doma zlatíčko, ale když ne, promění se v malého nezbedu. Reaguje na speciální aplikace v mobilních telefonech, a proto je ideální mít k němu i chytrý telefon.

 

Skřítek Yano deti-a-rodina-hity-mezi-hrackami-ii-sxc-nahled

Věk: 3+

Další interaktivní hračka, ke které potřebujete mobil, tablet či počítač. Tajemný skřítek Yano přichází k dětem z pohádkové země, aby jim vyprávěl různé příběhy. Roztomilý skřítek hýbe ústy, otvírá a zavírá oči. Obsahuje dva příběhy, o jejichž vývoji rozhodnou sami děti. Skřítka můžete propojit s mobilem, tabletem, stáhnout si originál aplikace, a tak ho naučit nové věci.

 

Tipy MIMIFORA:

Další tipy na hračky k Vánocům

-          Lego Friends. Sady Lega speciálně pro holky.

-          Lego Chima. Sada z fantastické královské série pro kluky.

-          Zvířátka LPS a příslušenství pro holčičky.

-          Smart hry pro jednoho hráče, více druhů. Hitem jsou Tučňáci na ledu.

-          Dětský fotoaparát Kidizoom.

-          Kvízové hry Zlaté Česko, Český film Premium a Česká hudba od Albi.

-          Kukuřičné stavebnice Playmais, ze 100% přírodních produktů, ekologické a nezávadné.

 

Text: ino

Foto: Sxc.hu

5 Posledních příspěvků v diskusi

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Vstoupit do diskuse >>

Související články a diskuse