vyhrajte-s-preventanem

jpg3encyklopedie-banner

banner-folgravid3

Tipy
Milování v přírodě: Největší rizika

27. června 2014

Milování v přírodě: Největší rizika

Kategorie: Sex a vztahy, Připojené tagy: příroda milování neplodnost sex moře voda

preventan-mimiforum-banner

Milování v přírodě či ve vodě je sice romantické, ale hlavně v představách. Ve skutečnosti při něm hrozí řada potíží. 

Milování na rozkvetlé louce, na písečné pláži u moře, anebo třeba rovnou ve vlnách oceánu! Taková představa je nejen vzrušující, ale pro řadu žen nesmírně romantická. Jenomže sex v přírodě je sice zpestřením milostného života, ale přináší i řadu rizik.

 

Zajímavosti MIMIFORA:

57 % lidí mělo sex na veřejnosti!

 

-          57 % lidí vyzkoušelo sex na veřejnosti a 85 % o něm sní.

-          80 % lidí mělo alespoň jednou sex v autě.

-          52 % lidí se někdy milovalo v parku.

 

Sex ve vodě

V bazénu, velké vířivce, v rybníku či v moři. Milování pod vodou má svou přitažlivot, ale většinou jen do chvíle, než si ho vyzkoušíte na vlastní kůži. Není to totiž vůbec taková pohádka, jak to vypadá. Ve vodě to totiž v první řadě »drhne«, sama neklouže, naopak ještě odplaví poševní sekret a výsledek je, že žena je suchá a styk pro ni může být velmi nepříjemný. Kromě toho hrozí poševní infekce, které ve vážných případech mohou vést až k neplodnosti. Nebezpečné jsou hlavně sinice, ale i velké množství mikroorganismů, které mohou způsobit nepříjemné zdravotní problémy. A v neposlední řadě – voda není antikoncepce, s kondomem se nekamarádí, a tak můžete nechtěně otěhotnět.

 

Sex na pláži 

Je vzrušující a romantický zároveň. Tedy alespoň v představách. Příjemný je už ale mnohem méně. Zkuste si sex ve slané mořské vodě na vlastní kůži a sama uvidíte, jak příjemně vám bude během něj – a hlavně po něm. Pozor dejte také na sex na pláži – písek se snadno dostane do intimních partií a je po zážitku. Rozbor písku z pláží totiž potvrdil, že na 91 % z nich je vysoká hladina enterokoků. Jedná se o bakterie, které způsobují například záněty močových cest, tlustého střeva, mozkových blan, či dokonce meningitidu.

 

Sex na louce

sex-a-vztahy-milovani-v-prirode-ii-sh-nahled

Romantický možná je, ale jen v představách. Nese s sebou totiž spoustu rizik, díky kterým vás na něj možná přejde chuť. Když pominete, že si při převalování v trávě můžete lehnout na vosu či včelu, anebo do ráje mravenců, zákeřná jsou především klíšťata. Jejich aktivita je dnes na vrcholu, navíc velká řada z nich je infikovaných. Klíšťata mají ráda prokrvená místa, a tak se může stát, že se zavrtají rovnou d intimních partií. A to může přinést nejen problémy s vytažením a objevením, ale i boreliózu či encefalytidu.

 

Sex venku na slunci

Pokud byste se s partnerem vášnivému sexu venku oddávali ve dne, může se vám stát, že se dočkáte úžehu ze slunce, anebo rovnou spálenin. Budete mít totiž odhalena místa, která jinak schováváte pod plavkami – a jistě je nemáte natřená krémem s vysokým UV faktorem. A tak když se sex protáhne, můžete se dočkat dalších nepříjemností.

 

Text: mob

Foto: Shutterstock.com

5 Posledních příspěvků v diskusi

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Vstoupit do diskuse >>

Související články a diskuse