vyhrajte-s-preventanem

jpg3encyklopedie-banner

banner-folgravid3

Tipy
Milování v kuchyni: Takto si zpestříte sex!

25. února 2015

Milování v kuchyni: Takto si zpestříte sex!

Kategorie: Sex a vztahy, Připojené tagy: kuchyně milování sex úraz

preventan-mimiforum-banner

Zpestřit si milostný život doma můžete snadněji, než si myslíte. Třeba tím, že se přesunete do jiné místnosti. A kuchyně je k dovádění přímo ideální! 

Ostropestřec Plus Farmax® (doplněk stravy) obsahuje kombinaci dvou bylin, ostropestrce mariánského (Silybum marianum) a klanoprašky čínské (Schizandra chinensis), ve formě standardizovaných bylinných extraktů v želatinových tobolkách s obsahem min. 80% silymarinu. Navíc s obsahem cholinu, který přispívá k normálnímu metabolismu lipidů a k udržení normální činnosti jater.

ostropestrec-60-cz-3d-nahled

Zdá se vám, že neustálé milování v posteli už je tak trochu nuda? Pak si zkuste sex zpestřit. Třeba tím, že se přesunete do jiné místnosti. A taková kuchyně je k milostnému dovádění přímo ideální!

 

Kuchyňská linka

Ideální místo k milování! Je pevná, má dostatečnou nosnost. Mezi nejoblíbenější pozice patří ta, kdy si žena se na desku sedne a partner stojí čelem k ní. Žena ho nohama obejme kolem pasu. Využít je lze velmi dobře i pro polohu zezadu. V takovém případě může být pro ženu velmi vzrušující dotyk ňader a desky, která je chladnější. Pokud jste to ještě nezkoušeli, tak hurá do toho.

 

Lednice

Opřít se o lednici a milovat se vstoje je další z možností, jak si zpestřit sex v kuchyni. Chcete zažít něco ještě víc netradičního? Pak se chvíli milujte před otevřenými dvířky! Kombinace vzrušení a chladu z ledničky totiž může působit jako výbušná směs! Máte-li nerezovou lednici, postačí se opřít i o zavřená dvířka.

 

Pračka

Kdo zkusil milování na pračce, nemůže si to vynachválit. Je ale potřeba, aby pračka byla zapnutá, a pokud možno ve fázi ždímání. Požitek z milování se tak znásobí na maximum a vyvrcholení na sebe nenechá dlouho čekat.

 

Kuchyňské nástroje sex-a-vztahy-milovani-v-kuchyni-ii-sxc-nahled

Kuchyň je plná nástrojů, kterými si lze zpestřit i milostný život. Třeba taková obyčejná vařečka! Zahrajte si na neposlušnou ženu a přísného manžela, anebo přesně naopak. Pár plácnutí vařečkou může být velmi vzrušující. Sex potom bude ještě lepší a živější.

 

Mytí nádobí

Nesnášíte mytí nádobí? Možná vás nenapadlo, že i to může být vzrušující předehrou. Když žena začne mýt nádobí, partner k ní přijde zezadu, začne ji líbat na šíji a hladit. Vzrušení na sebe nenechá dlouho čekat a mytí nádobí se změní v uragán vášně.

 

Tip MIMIFORA:

Pozor na ostré předměty!

Milování v kuchyni je sice vzrušující, ale mohlo by být i nebezpečné. Kuchyně je totiž také plná ostrých předmětů, nožů, škrabek apod. a přístrojů, které by vás zapnuté omylem v návalu vášně mohly ohrozit (mixéry, roboty, elektrické nože, šlehače, kráječe apod.). Dřív, než si zde začnete užívat, ujistěte se, že je máte mimo dosah. Prevence je v takovém případě vždycky lepší, než přijít k úrazu.

 

Text: asm
Foto: Sxc.hu

 

5 Posledních příspěvků v diskusi
10:25 27.10.2016 - Inča -

Společný orgasmus:-)))

Ahoj holky , já se svým přítelem se společně vždycky uděláme , máme společný orgasmus vždycky a to vážně …Je to úžasné každodenní vyvrcholení .Ano milujte se každý den , a dokazujte si že oba to potřebujete a nestydte se svému partnerovi říci vaše potřeby i několikrát denně.Praktikujeme to …

Vstoupit do diskuse >>

Související články a diskuse