vyhrajte-s-preventanem

jpg3encyklopedie-banner

banner-folgravid3

Tipy
Milenec na baterky: Co nevíte o vibrátoru

26. ledna 2016

Milenec na baterky: Co nevíte o vibrátoru

Kategorie: Sex a vztahy, Připojené tagy: robertek vibrátor milování orgasmus sex

preventan-mimiforum-banner

Vibrátory patří mezi nejoblíbenější erotické pomůcky a řada žen si sex bez nich nedovede představit. Věděla jste ale, že se jimi léčila hysterie. A že hrátky s nimi jsou zdravé?

UroMax Brusinka

Sex s sebou občas nese jistá rizika, mimo jiné zánět močových cest. Trápí i vás? Zkuste UroMax Brusinku! Je vyroben z vysoce koncentrovaného patentovaného extraktu z kanadských brusinek (Vaccinium macrocarpon) CystiCran s garantovaným obsahem účinných látek proanthokyanidinů (PAC) 36 mg v jedné tobolce. Díky tomuto kvalitnímu extraktu s vysokým obsahem PAC stačí užívat pouze 1 tobolku denně. Množství extraktu v 1 tobolce odpovídá min. 338 400 mg čerstvých plodů brusinek. UroMax Brusinka je doporučován jak pro případy akutních potíží močových cest, tak pro dlouhodobé užívání. Přípravek nemá nežádoucí účinky.

uromax-brusinka-nahled

Doplněk stravy

Více ZDE

Diskutujte: Používáte při vašich milostných hrátkách vibrátor?


Nikdy jste nepoužila vibrátor? Chyba! Patříte mezi pouhou čtvrtinu žen, která se s touto pomůckou nikdy neskamarádila. Přitom vibrátor je i zdraví prospěšný.

Dilda znali už v pravěku

Napodobeniny mužského údu, dilda, jsou známé už z pravěku. Tehdy se ale vyráběly ze dřeva nebo z kamene. Používali je také staří Egypťané a kresby se dochovaly i z Řecka. Nejstarší nalezené dildo je staré 30 000 let a objevili jej v Německu. První mechanický vibrátor se pak objevil v 18. století. Pracoval na principu hodinových ručiček, k fungování však potřeboval větrné počasí, což znamenalo velký problém. Na trh se pak vibrátory dostaly poprvé v roce 1889. Dvacet let před tím používali vibrátory na parní energii lékaři jako medicínu na hysterii, nespavost, migrény i pocení.

Vibrátor: Vyléčí hysterii

Vibrátor byl původně pomůckou pro lékařské účely. Britský lékař George Taylor totiž v roce 1869 vynalezl parní vibrátor, který měl léčit hysterické projevy u žen. Ty, které měly hysterii diagnostikovanou, k tomuto lékaři docházely na speciální masáže, které končily bouřlivými orgasmy. Taylor totiž dobře věděl, že ženy jsou po úspěšném sexu mnohem spokojenější a projevy hysterie jsou potlačeny.

50 % žen používá vibrátory!

● Vibrátory jsou nejoblíbenější erotickou pomůckou a podle průzkumů je pravidelně používá více než 50 % žen.
● Více než 75 % žen vibrátor použilo alespoň jednou v životě.
● Dvakrát častěji vibrátor využívají svobodné ženy.
● Nejvíce vibrátorů se ročně prodá v Thajsku, hned za ním následuje Velká Británie.
● Nejdražší vibrátor na světě, který si můžete objednat přes internet, je vyrobený z osmnácti-karátového zlata a stojí kolem 170 000 Kč.

Robertek – výhradně česká specialita

S pojmenováním »robertek«, které je u nás hojně rozšířené, se v zahraničí nesetkáte. Jde totiž o českou specialitu. Název vznikl díky muži jménem Robert, který v době socialismu dovážel ženě vibrátory z ciziny, a ona s nimi úspěšně obchodovala, než ji soused udal na policii. V novinách pak vyšel článek, který se zasadil o vznik a rozšíření tohoto označení.

Vibrátor? Lepší než manžel! sex-a-vztahy-milenec-na-baterky-2-ing

Američanky v tom mají jasno. Vědecká studie totiž potvrdila, že je podle nich mnohem lepší mít dobrý vibrátor než manžela. Navíc se ukázalo, že ženy používající vibrátor jsou celkově šťastnější než ty, které si ho odpírají. Je také prokázáno, že jeho používání může vést k intenzivnějšímu orgasmu a ženy, které si s ním užívají často, trpí mnohem méně na různé gynekologické problémy.

Vibrátorem k věrnosti

Pokud partner chce, abyste mu byla věrná, měl by vám urychleně pořídit vibrátor. Americká studie totiž dokázala, že ženy, které robertky používají, podvádějí partnery mnohem méně. Je to z toho důvodu, že sexu mají dostatek a jsou v něm spokojenější. Nemají proto touhu poohlížet se jinde. Pro muže tak jde o skvělé řešení, jak si ženu udržet doma. Milence na baterky ale nesmíte moc vychvalovat. Je totiž známo, že na něj řada mužů žárlí – jejich chlouba je totiž většinou mnohem menších rozměrů.

Text: mob
Foto: Ingimage.com

5 Posledních příspěvků v diskusi

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Vstoupit do diskuse >>

Související články a diskuse