banner-maxicor-miniforum-809x292

jpg3encyklopedie-banner

banner-folgravid3

Tipy
Newsletter

Chcete být informováni o novinkách z mimiforum.cz?
Zadejete zde svoji emailovou adresu.

Mezoterapie: Jak vypadat mladší

10. dubna 2017

Mezoterapie: Jak vypadat mladší

Kategorie: Zdraví a krása, Připojené tagy: mezoterapie vrásky krása pleť

preventan-mimiforum-banner

Jednou z možností, jak vypadat opět mladší, mít méně vrásek a pevnější pleť je mezoterapie.

Charakteristika: DermaX® (doplněk stravy) je přípravek obsahující směs látek – aminokyselin (L-methionin, cystein), rostlinných výtažků (extrakt z natě přesličky rolní), vitaminů a stopových prvků.

  • obsahuje biotin,zinek-přispívají k udržení normálního stavu vlasů
  • obsahuje niacin, biotin, riboflavin-přispívají k udržení normálního stavu pokožky
  • obsahuje zinek-přispívá k normálnímu stavu nehtů
  • obsahuje thiamin, riboflavin, pyridoxin-přispívají k normálnímu energetickému metabolismu

dermax-90-cz-nahled

Osmnáctku už máte dávno za sebou a vrásky na sebe nenechaly dlouho čekat. Často vás napadne, jaké by to bylo mít zase jemnou pleť jako miminko. Jenže krémy valný efekt nemají a na plastiku se jít bojíte. Co s tím? Je tu jedna možnost – zkuste mezoterapii.

Snadný a bezbolestný zákrok

„To jsem ještě nikdy neslyšela,“ prolétne hlavou řadě žen. Mezoterapie možná nepatří k těm nejznámějším, i když se provádí už řadu let, ale zato jde o poměrně snadný a hlavně bezbolestný zákrok, který pomůže vrásky vyhladit. 

Vyhladí obličej, krk i dekolt

Mezoterapie má svůj původ v USA a jednoduše řečeno jde o minimálně invazivní metodu, díky které lze vyhladit vrásky a zpevnit pokožku jak obličeje, tak krku, dekoltu, ale i dalších partií. Často se využívá také v boji s celulitidou. Výhodou je, že jde o zákrok rychlý, který nepotřebuje žádnou anestezii, či dokonce narkózu. Přitom výsledky jsou vidět na první pohled – a hlavně ihned. zdravi-a-krasa-mezoterapie-ii-sh-nahled

Metoda má i nevýhody

Tajemství této metody spočívá v tom, že zvyšuje cirkulaci krve a lymfy, a tím významně podporuje regenerační schopnosti pokožky. Podněcuje tvorbu kolagenu a vyhlazuje i středně hluboké vrásky. Nevýhodou však je, že jde o zákrok dočasný a je třeba jej opakovat. Nejdříve po měsíci, později po třech, a poté po roce. Druhou nevýhodou je cena zákroku. Za ošetření celého obličeje počítejte zaplatíte i 8 000 Kč.

Jehličky do kůže

A jak to celé probíhá? Do střední vrstvy kůže v místech, která chcete vyhladit a zbavit vrásek, se speciálními mikroinjekcemi aplikují léčebné látky. Může to být směs aminokyselin, koenzymů a vitaminů, ale také kyselina hylauronová, která se pro tuto metodu hojně používá v Evropě. Případně i jejich kombinace. 

Zákrok, který vám nenaruší běžný den

Dle plochy ošetřované oblasti může zákrok trvat několik minut, ale i mnohem déle. Metodu lze kombinovat i s dalšími zákroky, vše závisí na dohodě a konzultaci s lékařem. Protože nejde o žádný závažný zásah do organismu, není třeba dodržovat výjimečný režim. Do dvou hodin se lze vrátit k běžné denní činnosti. Jediné, čeho je třeba se vyvarovat v následujících dnech, je slunění. 

MIMIFORUM zjistilo:
Peercing-rollerové mezotearpie

Novinkou, se kterou se také můžete setkat, je peercing-rollerové mezoterapie. Účinná látka (nejčastěji kyselina hyaluronová) se nanese na pokožku. Na tu se přiloží peercing-rollerový válec, který je opatřený různě dlouhými mikrojehlicemi. Ty zasahují rohovou vrstvu pokožky, což usnadňuje průnik aktivní látky do pleti. Zároveň působí jako specifická masáž podporující tvorbu kolagenu. Metoda je vhodná i na jizvy, strie či zpevnění poprsí. 

Text: asm
Foto: Shutterstock.com

5 Posledních příspěvků v diskusi

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Vstoupit do diskuse >>

Související články a diskuse
Váš email:
Heslo:
Horoskop
Vítáme nová miminka
Dítě Uživatelka Termín
Lukáš
Magda4417.05.2018
Xaverius
Soběslav
stefanZítra
Dítě Uživatelka Termín
Karel
Karla
Karla18.04.2018
Gabriella
kdfin08.02.2018
Saskie
Stela
stefan24.01.2018
Dítě Uživatelka Datum
Martin
jarinka26.06.
Přemysl
jesenka3323.08.
Ondřej
Uzlíček10.08.
Přidat svůj termín »
Vaše příspěvky
Vaše poslední fotopříspěvky
NÁŠ POKLAD
NÁŠ POKLAD
Od uživatele: Aleki
profilová fotka
profilová fotka
Od uživatele: Natálka Kresbová
Miláček Péťa
Miláček Péťa
Od uživatele: Petulinka
Anketa