vyhrajte-s-preventanem

jpg3encyklopedie-banner

banner-folgravid3

Tipy
Manuál, jak zacházet s partnerem prostatikem

10. února 2012

Manuál, jak zacházet s partnerem prostatikem

Kategorie: Sex a vztahy, Připojené tagy: potíže s močením lékař nemoc prostata muži sex

preventan-mimiforum-banner

S partnerem, který má potíže s prostatou, musíte jednat jako v rukavičkách. Bývá totiž podrážděný, na toaletě tráví hodiny, o sex ztrácí zájem a je jen na ženě, aby to s ním vydržela. Přinášíme proto malý manuál, jak s takovým partnerem zacházet. 

ProstaX

ProstaX je založen na kombinaci vybraných rostlinných standardizovaných extraktů. Příznivě ovlivňuje správnou činnost prostaty i celého močového a pohlavního ústrojí muže. Pomáhá upravit problémy spojené se zvětšením prostaty, jako jsou např. časté nutkání na močení, ztížené močení, pálení a řezání při močení. Zvětšení prostaty a potíže s ní spojené, je jeden z nejčastějších problémů u mužů, kde první příznaky se mohou vyskytnout již kolem 30 roku věku. ProstaX je vhodný pro muže, kterým lékař doporučil užívat přírodní extrakty a pro muže, kteří chtějí sami přispět ke zlepšení svých zdravotních obtíží.

prostax-nahled

Doplněk stravy

Více ZDE

Diskutujte: Jak řešíte problémy s prostatou svého partnera vy?


1. Klidně a obezřetně

Když muže postihnou problémy s prostatou, málokdy to nedají na sobě najevo. Kromě toho, že mají potíže s močením, jsou podráždění, nepříjemní, zkrátka jako společníci nestojí za nic. Vy však musíte zachovat klid, jen to pomáhá. Pokud totiž vždycky vylétnete, jako čertík z krabičky, označí vás za hysterku. Protože on přece žádné problémy nemá, chová se normálně a jediný, kdo to přehání a měl by se léčit, jste vy.

2. Velmi trpělivě

Jdete do divadla na poslední chvíli, protože on si musel odskočit, a samozřejmě mu to trvá hodinu. Anebo vám kvůli jeho předlouhému močení ujede autobus a vy nestihnete koncert, na který máte drahé lístky. Ano, zabila byste ho, jenomže to byste si moc nepomohla. Ve vězení by vás jako vdovu neměl kdo navštívit, a tak vám nezbude, než se obrnit velkou trpělivostí. Pokud se někam chystáte, vypravujte se o hodinu dopředu, a raději partnerovi řekněte i dřívější čas začátku. Jen tak máte šanci, že oba dorazíte včas, živí a zdraví.

3. Netečně

Lehce se to říká, ale hůř dělá. Zatímco žena je po třicítce sexuálně na vrcholu, a to jí velmi často drží i po čtyřicítce, u jejich partnerů se – zvlášť, pokud jsou o něco starší, mohou objevit problémy s prostatou. S tím souvisí i snížení chuti a zájmu o sex. A tak jediný, kdo se u vás v ložnici vymlouvá na bolest hlavy a únavu, je partner. V tom má ovšem pravdu – aby taky nebyl unavený, když desetkrát za noc vstává a běhá na záchod. Nevšímejte si ho a dejte si špunty do uší, jinak to odnesou jen vaše nervy.

4. Čistotně

Zatímco ženy si spodní prádlo většinou mění denně, muži na to často zvyklí nejsou, a pokud jim ho nevyměníte vy sama, klidně budou nosit týden staré trenýrky. Jenomže má-li partner problémy s prostatou, může se u něj objevit inkontinence či potíže s ukapáváním moči. A tak se vyplatí mu spodní prádlo denně opravdu měnit. Je to totiž i ve vašem zájmu.

5. Rázně sex-a-vztahy-manual-jak-zachazet-s-prostatikem-2-ing

Málokterý muž jde rád a dobrovolně k doktorovi, a téměř žádný neletí radostně na prohlídku k urologovi, aby mu vyšetřil prostatu. Když se objeví první potíže, můžete zkusit doplňky stravy volně prodejné v lékárnách. Pokud se ale situace horší, zkuste zakročit. Dejte mu přečíst nějaké články o tom, kolik mužů umírá na rakovinu prostaty a zkuste jej dostat k lékaři. Objeví-li se totiž případné nádorové bujení včas, dá se léčit.

Vtip MIMIFORA

Koktavý muž říká svému doktorovi: „Pa-pa-pane do-do-dokk-dokkk-tore, coo jjje to ppp-ro- ssta-ta?“Lékař se na něj podívá a povídá: „Prostata je taková choroba, když někdo močí tak, jako vy hovoříte.“


Text: ino

Foto: Ingimage.com

5 Posledních příspěvků v diskusi

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Vstoupit do diskuse >>

Související články a diskuse