vyhrajte-s-preventanem

jpg3encyklopedie-banner

banner-folgravid3

Tipy
Mám ráda tvrdý sex, žádné něžnosti!

14. února 2016

Mám ráda tvrdý sex, žádné něžnosti!

Kategorie: Sex a vztahy, Připojené tagy: kontrola kyčle klouby vzrušení oddanost něžnosti tvrdý sex

preventan-mimiforum-banner

Tvrdý sex láká ženy více, než by se mohlo zdát. Sedm z deseti by rádo vyzkoušelo vše, co s romantikou nemá nic společného! Jenže partnerům se to většinou bojí říct…

Představa romantického sexu na pláži pod palmami? To prý ženy už dávno neláká! Průzkum totiž ukázal, že až 70 % žen by chtělo zažít něco tvrdšího. „Partner je v posteli něžný, rád se se mnou mazlí, nechybí ani dlouhá předehra. To je sice krásné a spousta žen by zajásala, jenže já bych chtěla zkusit spíše tvrdý sex. Představuji si, jak si mě tvrdě bere, přiráží, hluboko a bezohledně," mluví o svých touhách čtenářka Marcela (26).

Když sexu vládnou zvířecí pudy

Na tom, že vás láká tvrdší sex, není vůbec nic špatného. Naopak, probuzení dávných zvířecích pudů je velmi vzrušující. Muž se ženy neptá, ovládá ji (alespoň v posteli), bere si ji, jak se mu zachce… Když se zeptáte žen, které o tvrdém sexu sní, budete překvapeni, co se za jejich představami skrývá – v menší či větší míře by řada z nich ráda zkusila výprask, lehčí SM či pocit bezmoci při znásilnění (samozřejmě se svým partnerem).

sex-a-vztahy-hardcore-sex-2-nahled

Bezmoc, oddanost a vzrušení

„Čím jsem starší, tím víc jsem si jistá, že něžné milování už není nic pro mě. Chtěla bych zažít tu bezmoc, kdy jsem muži oddaná na milost, kdy si mě bere tak, až mi to skoro vyráží dech. Jenže se to partnerovi bojím říct. Mám strach, aby si nemyslel, že jsem nějaká zvrhlá," svěřuje se čtenářka Hana (33).

Podobně je na tom i o rok starší Vlastimila: „Poslední dobou se mi o tom hodně zdá. Představuju si, jak neznámý muž vejde ke mně domů a přepadne mě ve sprše. Vrhne se na mě a majetnicky se mě zmocní. Nemůžu mu odporovat, a tak plním jeho přání. Strašně mě to vzrušuje, ale partnerovi jsem se s tím nesvěřila," říká.

Tvrdý sex: Fantastické zpestření!

Jsou ale i ženy, které tvrdý sex zažily a nemohou si ho vynachválit. „Jednou mě takto překvapil partner. Přišel z práce a najednou se na mě vrhl. Nečekaně. Vyhrnul mi sukni, strhl kalhotky a tvrdě přirážel. Byla to rychlovka, ale fantastická. Od té doby si takto náš milostný život zpestřujeme pravidelně. Je to skvělé," vypráví nadšeně čtenářka Iva (27).

O pět let starší paní Eva má podobný zážitek. Dlouho váhala, ale nakonec se se svými představami partnerovi svěřila. „Vůbec jsem si nedovedla představit, jak na to zareaguje. Řekla jsem mu, že jeho něžnosti jsou sice fajn, ale dáme si od nich oddych. Místo toho ať se chová jako nějaký pravěký lovec. Ať si mě vezme, kdy a kde má chuť, ať je tvrdý a bezohledný. Chvíli bylo ticho a pak řekl, že přesně to chtěl vyzkoušet. Od té doby se milujeme jen takto a hrozně nás to vzrušuje. Nevynechá ani naplácání na zadek a zkusili jsme i pouta. Všechno bylo úžasné," vypráví.

Svěřte se, čeká vás uragán vášně

Pro ženy, které touží po tvrdším sexu, mají odborníci jasnou radu – neduste touhu v sobě, nebojte se a partnerovi to řekněte. Možná pak zažijete nepoznaný uragán vášně, jaký si ani nedovedete představit!

Tipy MIMIFORA

Jak na tvrdý sex

● Zapomeňte na předehru, něžné polibky, dotyky, mazlení, to sem prostě nepatří.

● Muž by se neměl ženy na nic ptát, ale vzít si ji rychle a tak, jak on chce.

● Nic neplánujte, vše by mělo přijít nečekaně! O to více je sex intenzivní.

● Pro mnoho žen je vzrušující, když z nich partner strhá oblečení. Není nutné se ani zcela svlékat, stačí řádně poodhalit, samozřejmě ve stylu tvrdého sexu.

● Pokud je partnerka příliš suchá, doporučuje se krátký orální sex ze strany muže, samozřejmě nijak něžný.

● Vyzkoušet můžete plácnutí po zadnici, reagují-li oba partneři pozitivně, zapojte to do sexu ve větší míře.

● Některé ženy (i muže) vzrušují při sexu nadávky a sprostá slova, i to můžete vyzkoušet.

Text: asm

Foto: XXX

 

Navšivte nás na Facebooku a podělte se s námi o zajímavosti z Vašeho života!

5 Posledních příspěvků v diskusi
23:36 07.12.2016 - Klara -

Tvrdý sex

Vyskousel jsem to se svým partnerem a je to něco naprosto úžasného.

Vstoupit do diskuse >>

Související články a diskuse