vyhrajte-s-preventanem

jpg3encyklopedie-banner

banner-folgravid3

Tipy
Mám milence, no a co! Konečně jsem spokojená…

11. června 2018

Mám milence, no a co! Konečně jsem spokojená…

Kategorie: Sex a vztahy, Připojené tagy: láska milenec vztah nevěra sex

preventan-mimiforum-banner

Když vám to doma přestane klapat, partner si vás nevšímá, ale vy kvůli dětem rodinu trhat nechcete, je tu jedno řešení. Milenec. 

FolGravid GravidPLAN® for men

  • Komplexní směs pro muže k podpoře početí
  • Aminokyseliny (karnitin, arginin), koenzym Q10, selen, zinek a šafrán setý
  • Šafrán setý pro kvalitu spermií
  • Dávkování: 2 tablety denně
  • Balení: 60 tablet
  • v akci 5+1 

  folgravid-gravidplan-for-men

„S partnerem nám to už dlouho neklape a zůstáváme spolu vlastně jen kvůli dětem. Několik let jsem se kvůli tomu trápila a byla nešťastná. Vše se změnilo, když jsem si našla milence. Konečně jsem měla zase pro co a pro koho žít, na koho se těšit. Dal mi novou chuť do života. Nemám žádné výčitky, a také proč. Mám milence – no a co. Partner se mnou stejně nespí, takže vlastně ani nejsem nevěrná,“ svěřuje se Míla (37).

 

Tip MIMIFORA:

Proč mít milence? Zhubnete a budete krásná!

Vědci prokázali, že dostatek dobrého sexu posiluje imunitu. Orgasmus vyvolá chemické změny, které pomohou včas zničit viry a bakterie. Podle odborníků je optimální sex dvakrát až třikrát týdně. Větší frekvence na zdraví nemá prokázaný vliv. Sex má i další pozitivní účinky na organismus – pomůže vám zhubnout (za 30 minut až 70 kalorií) a podpoří krevní oběh. Máte mastné vlasy a nepěknou pleť? Užívejte si sex po ránu! Podle odborníků totiž pomůže tělu zbavit se škodlivin, které tyto potíže způsobují.

 

Nechtěla jsem žít jak jeptiška!

„Mám milence a žádné výčitky. Také nevím, proč bych je měla mít. Partner si mě přestal všímat, žije se mnou, ale nespí a podle něj je to v pořádku. Nic jiného, než si někoho najít, mi vlastně ani nezbývalo, pokud jsem nechtěla žít jako jeptiška. Teď jsem spokojená a doma to funguje mnohem lépe. Jsem klidná, nehádám se, vlastně je mi to jedno. S partnerem jsem jen kvůli dětem, aby nepřišly o tátu. Jinak bych to dávno ukončila,“ říká Soňa (38).

 

MIMIFORUM zjistilo:
Více sexu, žádný stres

Sex podle vědců odbourává důsledky dlouhodobého stresu. A tak pokud žijete ve vztahu, kterému stres vládne, oddejte se milování s milencem. Zbavíte se stresu, a tím i zdravotních potíží, které by vám díky němu mohli hrozit. Budete šťastnější a spokojenější.  Stres je spouštěčem mnoha nemocí a je lepší, když proti němu budete bojovat.

 

Milenec jako náplast na vztah sex-a-vztahy-mam-milence-ii-sxc-nahled

„Milence jsem si našla ve chvíli, kdy už nám to doma nefungovalo. Partnera jsem nezajímala, doma skoro nebyl, nevšímal si mě ani jako ženy. Co jsem tedy měla dělat? Rozvést se, ale to jsem nechtěla, anebo si najít milence. Zvítězilo to druhé. Konečně jsem spokojená, mám dost sexu i si mám konečně s kým popovídat. Milenec je vlastně takovou mou náplastí na vztah. Oba to bereme nezávazně, užíváme si a jsme šťastní. A výčitky? Ty nemám a nevím ani proč bych je mít měla. Kdyby se mi věnoval partner, milence nepotřebuji,“ říká Klára (40).

 

Tip MIMIFORA:

Díky sexu budete chytřejší!

Chybí vám doma sex? Tak zvažte, zda se milenec nevyplatí. Vědci v nedávné studii přišli na to, že je to právě sex, který údajně zvyšuje inteligenci. Prokázali, že vyšší sexuální aktivita nejen zvyšuje mentální výkon, ale též produkci nových neuronů.

 

Text: ino

Foto: Sxc.hu

5 Posledních příspěvků v diskusi

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Vstoupit do diskuse >>

Související články a diskuse