vyhrajte-s-preventanem

jpg3encyklopedie-banner

banner-folgravid3

Tipy
Malý penis: Nejlepší polohy!

26. dubna 2013

Malý penis: Nejlepší polohy!

Kategorie: Sex a vztahy, Připojené tagy: poloha penis velikost sex partner

preventan-mimiforum-banner

Na velikosti nezáleží, říká se. Něco na tom pravdy bude, protože podle odborníků velké rozměry muž k uspokojení ženy nepotřebuje. Stačí jen volit vhodné polohy! 

ProstaX

·    Čistě přírodní produkt.
·    Určen především pro dospělé muže.
ProstaX® je založen na kombinaci vybraných rostlinných standardizovaných extraktů

prostax-nahled

 

 

 

 

 

 

Doplněk stravy

Více ZDE


Na velikosti nezáleží, říká se. Je to ale opravdu tak? Platí, že se i »s malým kašpárkem dá hrát velké divadlo«, anebo je to nesmysl? Britští vědci tvrdí, že problém řeší hlavně muži. Partnerkám na velikosti jejich chlouby většinou nezáleží tolik, jako jim samotným. A problém je většinou v mužské hlavě! I přesto je jasné, že malý penis může partnery omezovat. Třeba v některých polohách, které prostě provádět nemohou. A tak je třeba se přizpůsobit.


Ideál: Zlatá střední cesta

Studie i průzkumy jasně prokazují, že ideální je zlatá střední cesta. Průměrná délka pochvy je totiž 9–10 cm, a tak je jasné, že velký penis celý nepojme, naopak ten střední ji dokáže pěkně vyplnit. Ani menší rozměry však nevadí – pochva je totiž podle odborníků nejvíce vzrušivá ve své první třetině. Velikost penisu tak podle nich vůbec nevypovídá o tom, jak je muž schopen ženu uspokojit a jak kvalitní sex je.


Tipy MIMIFORA:
Jak poznáte velikost přirození, aniž byste ho viděla

sex-a-vztahy-maly-penis-ii-sh-nahled-    Podle nohy. Podle ruských vědců stačí, když znáte délku partnerova chodidla a máte vyhráno. K délce v centimetrech připočtěte číslo 5 a vše vydělíte dvěma. Vyjde vám délka jeho penisu ve ztopořeném stavu. Podle Rusů to opravdu funguje a vychází u 90 % mužů. Stačí jen vyzkoušet.
-    Podle prstů. Podle korejských vědců nemusíte měřit nohy, stačí vám znát délku prostředníčku a ukazováčku. Je-li ukazováček kratší než prsteníček, dá se předpokládat, že má muž penis větších rozměrů. Je-li to naopak, čekejte spíše menší mužskou chloubu. Je-li rozdíl mezi těmito dvěma prsty příliš malý, pak je to také dobrá zpráva – penis je o dost delší ve ztopořeném stavu.


Normální délka: 6–10 cm v klidu

Přesně 12,55 cm. Tolik je podle světových průzkumů průměrná délka penisu v erekci. Pokud při ní měří od 11 cm výše, nebo od 6 do 10 cm v klidovém stavu, je podle odborníků v normě. O syndromu malého penisu se mluví, je-li menší než 6 cm. Paradoxní ale je, že muži s menším přirozením většinou potíže nemají, naopak psychické problémy mají ti, jejichž penis je podle všeho »v normě«.


Tipy MIMIFORA:
Nejlepší polohy pro malý penis

-    Na koníčka. Ale obráceně. Pokud má partner penis příliš malý, je vhodná poloha na koníčka, ale s menší obměnou. Posaďte se zády k partnerovi. Stimulace klitorisu tak bude intenzivnější a menší velikost vadit nebude.
-    Na zádech, ale s úpravou. Na klasického misionáře s málo obdařeným partnerem raději zapomeňte. Polohu na zádech si ale vůbec nemusíte odpírat. Stačí, když si hýždě podložíte polštářem a nohy zvednete nahoru. Tím partnerovi umožníte hlubší průnik. Na zádech můžete nohy také skrčit a kolena přitáhnout k tělu. Chodidly se pak zapřít o partnerova ramena.
-    Poloha lžička. Oblíbená poloha na boku. Ležíte těsně u sebe, partner za vámi. Další příjemná poloha pro méně obdařené pány.
-    Poloha zezadu. Ani zde malý penis nevadí. Průnik však bude ještě intenzivnější, pokud pozici mírně upravíte. Neopřete se o ruce, ale o předloktí.

Text: ino
Foto: Shutterstock.com

5 Posledních příspěvků v diskusi

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Vstoupit do diskuse >>

Související články a diskuse