vyhrajte-s-preventanem

jpg3encyklopedie-banner

banner-folgravid3

Tipy
Máj, lásky čas: Tipy, jak do vztahu znovu přivést lásku

30. dubna 2016

Máj, lásky čas: Tipy, jak do vztahu znovu přivést lásku

Kategorie: Sex a vztahy, Připojené tagy: polibek máj smích láska vztah

preventan-mimiforum-banner

Každé zamilování časem vyprchá. Z delších vztahů láska mizí a vy jen se slzou v oku vzpomínáte na začátky vztahu, kdy jste se cítila jako v ráji. Zkuste to vrátit zpět a do vztahu opět přivést lásku. 

Diskutujte: Co děláte proto, aby se do vás partner znovu zamiloval?


 

První zamilování vyprchá a vy se přestanete na svět dívat růžovými brýlemi. Najednou zjistíte, že i láska, o které jste si myslela, že je věčná, pominula a není taková, jako na začátku. Právě nadcházející máj je však tím pravým měsícem, kdy se nad sebou můžete zamyslet a přinést trochu lásky do vztahu zpět. Přinášíme tipy, jak na to.

1. Nezapomínejte na polibky

Je jasné, že se po letech na sebe vášnivě nevrhnete pokaždé, když se uvidíte a nezačnete se líbat. Ale takový malý letmý polibek dělá divy. Dávejte si jej jen tak – když jdete do práce, anebo jak večer přijdete domů. Jen tímto malým gestem dáte partnerovi najevo, že vám na něm záleží a máte ho ráda.

2. Nechávejte si vzkazy

Kupte si barevné lepící papírky a nechávejte si doma vzkazy. Na zrcadle, na stole, na jeho oblíbené knížce… Rozhodně by však nemělo jít o vzkazy typu „Vynes koš“, nebo „Vyměň si ponožky“. Raději mu napište „Myslím na tebe“, „Dobré ráno, miláčku,“ „Den plný sluníčka“, prostě milé krátké vzkazy, při jejichž přečtení se pousměje.

3. Vyrazte si ve dvou

Když máte malé děti, společných večerů ve dvou si většinou moc neužijete – a už vůbec ne venku. Zkuste to ale změnit. Aby vztah fungoval, je důležité, abyste se věnovali také sami sobě. Zařiďte si hlídání a jednou za čas si vyjděte ven.

4. Odstřihněte elektřinu

Samozřejmě jen pomyslně, ale zkuste to. Udělejte si doma večer ve dvou jen za svitu svíček – bez světel a veškeré elektroniky. Zapomeňte na televizi, rádio, hudbu. Sedněte si s partnerem a povídejte si. Jen on, vy a pár svíček. Takový večer vám dá víc, než si myslíte.

5. Uvařte, co má rád sex-a-vztahy-maj-lasky-cas-ii-sh-nahled

Každý máme svoje oblíbená jídla. A mužů je známo, že láska prochází žaludkem. Jednou za čas mu udělejte radost a uvařte, co má rád. I když je to podle vás jídlo nezdravé a nevhodné pro zdravý životní styl. Přivřete oči a naservírujte mu s úsměvem jeho oblíbenou pochoutku. Tím si ho získáte nepochybně.

6. Najděte si čas

V dnešní uspěchané době není lehké najít si čas jeden na druhého, a už vůbec ne každý den. Zkuste ale promyslet, zda byste si přece jen nenašli denně společnou čtvrthodinku, kdybyste si popovídali o tom, co se dělo během dne. Projevte zájem o to, co partner dělal, podpořte ho, pokud má potíže. Tak bude vědět, že vám na něm opravdu záleží.

7. Smějte se spolu

Smích léčí. Rány i nedostatek lásky. Zavzpomínejte na společné chvíle, kdy jste se spolu smáli. Zkuste to zopakovat. Naplánujte program, zábavu či výlet, kde vám oběma bude dobře, budete se cítit uvolnění a dokážete se zasmát. Můžete se spolu podívat i na oblíbenou komedii, anebo ve dvou udělat něco bláznivého, na co pak budete s úsměvem vzpomínat.

8. Lichoťte mu

Muži jsou ješitní a chválu na svou osobu slyší rádi. Pokud je však žena jen kritizuje a nic dobrého už na nich nenachází, nemají důvod vysílat signály lásky. Přitom stačí málo – čas od času partnerovi zalichoťte. Řekněte mu, že mu to sluší, pochvalte mu nové triko, nebo sestřih. Možná se pak dočkáte i toho, že začne lichotit on vám.

9. Snídejte v posteli

Samozřejmě ne pravidelně, ale výjimečně. Překvapte partnera ráno tím, že mu do postele donesete snídani. Nachystejte na podnos dobroty, co má rád, uvařte dobrou kávu, nalijte sklenku džusu a vše mu odneste do hajan. Vzbuďte to polibkem a slovy: „Dobré ráno, miláčku.“ Tomu prostě neodolá.

 

Text: lju

Foto: Shutterstock.com

 

Navštivte nás na Facebooku a podělte se s námi o zajímavosti z Vašeho života!

5 Posledních příspěvků v diskusi

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Vstoupit do diskuse >>

Související články a diskuse