vyhrajte-s-preventanem

jpg3encyklopedie-banner

banner-folgravid3

Tipy
Má milenku! Tipy, jak s ní bojovat.

6. března 2016

Má milenku! Tipy, jak s ní bojovat.

Kategorie: Sex a vztahy, Připojené tagy: partnerství láska milenka vztahy nevěra sex

preventan-mimiforum-banner

Přes 65 % mužů žijících v trvalém svazku je své partnerce nevěrných. Alespoň to tvrdí průzkumy. A tak se může stát, že tato nepříjemnost potká i vás. Jenomže vy máte partnera stále ráda a nechcete o něj přijít. Jak tedy bojovat s milenkou a zvítězit? 

Diskutujte: Co byste dělala v případě, kdybyste zjistila, že má váš muž milenku?


S partnerem žijete již řadu let a jste přesvědčena, že se znáte dokonale. Jenomže pak se stane něco, co byste nečekala ani v nejhorším snu. Zjistíte, že má milenku! Zhroutí se vám svět a nevíte, jak dál. Partnera máte stále ráda a nechcete o něj přijít. Jak tedy bojovat s milenkou a získat ho zpět pro sebe?

Nevyčítejte a nedělejte scény

Bude to sice velmi těžké, ale pokud můžete, nedělejte hysterické scény, neřvěte na něj a nic mu nevyčítejte. To je totiž reakce, kterou čeká a jen ho utvrdí v tom, že se s milenkou rozhodl správně. Ona je přece na rozdíl od vás ta chápavá a milující žena! Brečet a křičet můžete, když budete sama, ale ne před ním. Zůstanete-li v klidu, šokujete ho. To totiž od vás rozhodně čekat nebude. Znejistí a začne přemýšlet, zda se rozhodl správně.

Dělejte, že vám nechybí

Muži jsou rodilí bojovníci a dělá jim dobře, když mohou dobývat přízeň žen. Pokud vědí, že je mají jisté, poleví a nezajímají se. Tvařte se proto, že je pro vás vzduch. Choďte ven s přáteli, cvičte, večer jděte do baru či na disco – zkrátka užívejte si, jako nikdy předtím. Běžte si na kosmetiku a na masáž, sbalte plavky a jděte si zaplavat. Prostě žijte naplno a partnera z toho vynechejte. Dejte mu najevo, že je vám bez něj lépe. A postarejte se, aby o tom, kam chodíte, věděl. Pokud muži vidí, že se žena bez nich obejde a k životu je nepotřebuje, často otočí a začnou o ni znovu usilovat.

Snažte se, aby se znovu zamiloval sex-a-vztahy-ma-milenku-i-sh

Vzpomeňte si na dobu, kdy jste se seznámili. Jaká jste byla a proč se do vás zamiloval? Zkuste se vrátit zpět a stát se takovou ženou, se kterou chtěl prožít celý život. Možná jste byla chápavá a naslouchající žena do nepohody a časem se z vás stala partnerka, která řeší jen rodinné finance a pochopení a zájem o partnera je ten tam. Právě to možná našel u milenky. Zkuste přijít na to, co se ve vašem vztahu změnilo a vrátit to do něj zpátky. Pokuste se zkrátka dosáhnout toho, aby se do vás znovu zamiloval.

Zjistěte, v čem je ona lepší

Většina žen, která se setká s nemilým překvapením v podobě partnerovy milenky, začne pátrat, v čem je ona sokyně lepší než ona. Zda je mladší a hezčí, anebo má jiné přednosti. Zajímavé je, že většinou nenajde nic. Pouze 12 % mužů totiž přiznává, že milenka je atraktivnější než jejich partnerka. Zbytek si je moc dobře vědomý, že jejich žena vypadá lépe. Není to tedy často vzhled, který muži hledají. Milenka nemusí být žádná sexbomba, jen se jí prostě podařilo to, co vám už ne – je mu s ní dobře. Zkuste přijít na to, proč tomu tak je – a začněte pracovat na tom, aby se u vás objevilo to, po čem toužil.

Přestaňte se o něj starat. Anebo naopak!

Staré dobré přísloví říká známou pravdu – Láska prochází žaludkem. Totiž – u vás má partner veškerý servis. Vy mu vaříte, žehlíte, perete, staráte se o něj pomalu jak o dítě. U milenky toto najde jen málokdy. A tak máte dvě možnosti. Pokud stále bydlí u vás, přestaňte mu servis, na který byl zvyklý, poskytovat. Až bude mít hlad a jen špinavé prádlo, uvědomí si, že mu to chybí. A málokterá milenka bude nadšená, když jí domů přinese tašku špinavých ponožek. Druhá možnost je pak opačná – servis ještě zlepšete. Vařte mu jeho milovaná jídla, denně mu chystejte čisté vyžehlené oblečení. Možná mu také brzo dojde, že se bez vašich all inclusive služeb prostě neobejde.

Zapracujte na sobě.

Možná je důvodem k tomu, že si váš partner našel milenku, fakt, že už ho nepřitahujete. Z krásné štíhlé ženy se stala tuctová manželka s pár kily navíc, která doma chodí ve vytahaných teplákách a neupravená. Pokud to tak je, začněte na sobě co nejrychleji pracovat. Choďte cvičit, upravte jídelníček, pečujte o sebe. Nechejte si udělat novou barvu a sestřih. Kupte si oblečení ve veselých jarních barvách ve střihu, který vám padne a nejlépe zakryje nedostatky vaší postavy. Proměna by měla být výrazná, aby si jí partner všiml. Máte dlouhé hnědé vlasy? Ostříhejte se a obarvěte do rezava. Zkrátka udělejte něco, aby vám to slušelo a byla jste nepřehlédnutelná. Partner si tak nebude moct nevšimnout, jak krásnou ženu vedle sebe má.

 

Text: mob

Foto: Shutterstock.com

 

Navštivte nás na Facebooku a podělte se s námi o zajímavosti z Vašeho života!

5 Posledních příspěvků v diskusi
19:10 22.03.2017 - mami -

ano

v špionském obchodu. většinou takvé obchody jsou internetove, jako třeba Spy Shop24
03:15 22.03.2017 - sancho -

Re: Re:

a ví někdo kde takvý lokator sehnám?
01:37 06.03.2017 - olga -

Re:

když já jsem měla takové potíže koupila jsem gps lokator, a sledovala jsem manžele ale já jsem trošku zvlaštní
15:21 03.03.2017 - jojo -

Bez nadpisu

milenka obvykle to ví, ale třeba já nevím jest můj manžel má milenku podezírám ho, ale přece on mi to nepřizná..
00:52 02.03.2017 - hana -

Bez nadpisu

podle mě bojovat s obědvěma! milenka obvykle ví, že chlam má ženu..

Vstoupit do diskuse >>

Související články a diskuse