vyhrajte-s-preventanem

jpg3encyklopedie-banner

banner-folgravid3

Tipy

před devíti roky - Sex a vztahy

Letní sex: Toto musíte vyzkoušet!

Hrátky s ledem či nanukem, ovocné dovádění či sex pod sprchou. To jsou jen některé z věcí, které stojí za to v létě s partnerem vyzkoušet. 

preventan-mimiforum-banner

Veškeré příspěvky do diskuse
13:17 13.06.2013 - andrea -

Bez nadpisu

tyhle neustále dokola se opakující „tipy“ píše někdo, kdo to nikdy nevyzkoušel… Led a ovoce – dobrá. Nanuk? No dejme tomu, i když bych rozhodně nesouhlasila s tím, aby mi někdo cpal ledňáčka do intimních míst. Sex na pláži je děsná romantika, pokud má člověk opravdu krásný a vášnivý vztah s pískem (valounový pláže nejsou o moc lepší, ale z vlastní zkušenosti – kdybych já měla volit, volím raději ty valouny) a sex ve sprše je daleko víc nepohodlnej než vášnivej. K obvyklým trablím sexu ve stoje (pokud nejsou partnečři ideálního výškového rozdílu, a to většinou nejsou, je to přinejmenším pro jednoho, ale spíš pro oba, dost nepohodlná a fyzicky náročná záležitost) se přidává ještě fakt, že to děsně klouže tam, kde to klouzat nemá (pod vašima nohama) a neklouže tam, kde to klouzat má.
Vážně bych si ráda přečetla jednou v těch přehršlích článku na tohle téma něco, co ten, kdo to píše a) opravdu vyzkoušel b) opravdu si užil. Howg

Komentáře

Připojte váš komentář!

* Pokud je obrázek nečitelný, nový načtete kliknutím na obrázek.
Pro přihlášené se kontrolní obrázek nezobrazuje. Přihlašte se či se zaregistrujte pokud ještě nemáte účet.
Opište text z obrázku: *

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.