vyhrajte-s-preventanem

jpg3encyklopedie-banner

banner-folgravid3

Tipy
Letní sex: Toto musíte vyzkoušet!

12. června 2013

Letní sex: Toto musíte vyzkoušet!

Kategorie: Sex a vztahy, Připojené tagy: led hrátky pláž sex léto

preventan-mimiforum-banner

Hrátky s ledem či nanukem, ovocné dovádění či sex pod sprchou. To jsou jen některé z věcí, které stojí za to v létě s partnerem vyzkoušet. 

V teplých letních měsících se nabízí řada sexuálních zpestření. Můžete si totiž dovolit něco, na co v chladných dnech nemáte ani pomyšlení – třeba hrátky s nanukem, ledem, či ovocem. Po horkém letním dni si můžete milování oživit také sprchou pod chladnou vodou – samozřejmě ve dvou. Je toho zkrátka víc, co v létě stojí za to v sexu vyzkoušet.


Zmrzlinová rozkoš

Stačí jeden ovocný nanuk a poslouží vám víc, než některé drahé erotické pomůcky. Nejvíce sexy je pro ženu, po jejímž těle muž nanukem pomalu přejíždí – začíná od ňader a míří dolů. Nanuk má tu výhodu, že může »navštívit« i intimní partie a přinést tak nečekané vzrušení. Tyto hrátky však předpokládají, že si dáte větší práci s výběrem, zapomenete na polevy a zvolíte nejlépe nějaký bez cukru, aby se zabránilo zbytečným infekcím. Když pak stihnete nanuk ještě ochutnat, přinese vám to potěšení hned několik najednou.


Ovocné hrátky sex-a-vztahy-letni-sex-ii-sh-nahled

Jahody či melouny patří ke druhům ovoce, které jsou v létě k dostání téměř všude. Zapojte je do společného milování! Studenými jahodami přejíždějte rozpálená těla, na pupík nalijte šampaňské, položte do něj jahodu a snězte ji – přímo z těla a bez pomoci rukou. Vychlazený nakrájený meloun nadělá také skvělou službu. Projeďte jím po těle, drážděte intimní místa, fantazii se meze nekladou. A co provedete s banány? To už je na vás. U ovocných hrátek je vše dovoleno.


Ledová vášeň

Jednoduchý, levný, a přitom velmi vzrušující tip na letní sex. A v létě víc, než kdykoli jindy. Když na rozpálené horké tělo partner přiloží kostku ledu a bude s ní pomalu kroužit kolem bradavek a po bříšku dolů, zblázníte se rozkoší! Nezapomeňte se prostřídat a uvidíte, že i partnera dostanete na vrchol blaha. Skvělá předehra pro vášnivé radovánky v horkém létě!


Plážové radovánky

Letní noc, kdy pofukuje lehký svěží vánek, je pro milování v přírodě jako stvořená! Je totiž nesmírně vzrušující jak vítr vane na nahá těla a lehce je chladí ve chvílích, kdy jsou rozpálená milostnou touhou. A když vášnivé milování prožíváte na pláži, kde slyšíte šumění mořských vln, je zážitek o to větší. Ale pozor. Předem si zjistěte, zda nejsou milostné radovánky v dané zemi tabu a nehrozí vám například nemalá pokuta v případě, že vás zde objeví. Na takový sex byste si totiž dobré vzpomínky určitě neodnesla.


Sexování ve sprše

Vášnivé milování pod chladivým proudem vodopádu. Romantická představa, která se však vyplní jen málokomu. A tak ji v létě můžete nahradit alespoň sexem ve sprše. Ten má jednu výhodu – proti milování v bazénu či vodních nádržích nehrozí nejrůznější infekce. Ale pozor -  pod vodou to neklouže tak, jak byste možná čekala. Odplavuje totiž poševní sekret. Proto je ideální použít lubrikační gel, aby sex byl opravdu příjemnou záležitostí.
 
Text: asm
Foto: Shutterstock.cm

5 Posledních příspěvků v diskusi
13:17 13.06.2013 - andrea -

Bez nadpisu

tyhle neustále dokola se opakující „tipy“ píše někdo, kdo to nikdy nevyzkoušel… Led a ovoce – dobrá. Nanuk? No dejme tomu, i když bych rozhodně nesouhlasila s tím, aby mi někdo cpal ledňáčka do intimních míst. Sex na pláži je děsná romantika, pokud má člověk opravdu krásný a vášnivý vztah s pískem (valounový pláže nejsou o moc lepší, ale z vlastní zkušenosti – kdybych já měla volit, volím raději ty valouny) a sex ve sprše je daleko víc nepohodlnej než vášnivej. K obvyklým trablím sexu ve stoje (pokud nejsou partnečři ideálního výškového rozdílu, a to většinou nejsou, je to přinejmenším pro jednoho, ale spíš pro oba, dost nepohodlná a fyzicky náročná záležitost) se přidává ještě fakt, že to děsně klouže tam, kde to klouzat nemá (pod vašima nohama) a neklouže tam, kde to klouzat má. Vážně bych si ráda přečetla jednou v těch přehršlích článku na tohle téma něco, co ten, kdo to píše a) opravdu vyzkoušel b) opravdu si užil. Howg

Vstoupit do diskuse >>

Související články a diskuse