vyhrajte-s-preventanem

jpg3encyklopedie-banner

banner-folgravid3

Tipy
Letní lásky: Co hrozí, když se v cizině zamilujete

27. června 2012

Letní lásky: Co hrozí, když se v cizině zamilujete

Kategorie: Sex a vztahy, Připojené tagy: pláž kondom láska pohlavní nemoc těhotenství moře léto

preventan-mimiforum-banner

Letní lásky bývají intenzivní, vášnivé, žhavé, ale také krátké a nebezpečné. Kromě toho, že většinou zlomí srdce, tak mohou přinést i mnohem horší potíže – třeba nechtěné těhotenství, anebo některou z pohlavních chorob. 

Valecaps Plus

  • Doplněk stravy.
  • Přírodní tobolky.
  • Bez nežádoucích účinků a návykových látek.
  • Obsahuje rostlinné výtažky z kořene šišáku bajkalského (Scutellaria baicalensis) a kozlíku lékařského (Valeriana officinalis).
  • Vysoký a garantovaný obsah účinné látky – 100 mg výtažku z kořene kozlíku lékařského.
valecaps

Doplněk stravy

Více ZDE!

Diskutujte: Zklamala vás letní láska? Napište nám to do diskuze!


Letní lásky. Jsou krásné, romantické, intenzivní, ale mají jednu nevýhodu – nemívají dlouhé trvání. Prožít žhavý románek s opáleným cizincem, procházet se ruku v ruce na pláži, milovat se na břehu moře – takové představy lákají nejednu dívku či ženu. Jenomže realita je jiná. Málokdy totiž letní láska vydrží déle, než pobyt na dovolené, a tak pokud si děláte falešné naděje, či se dokonce zamilujete, zbudou vám jen oči pro pláč. Zlomené srdce ale není ten nejhorší problém, který si domů můžete přinést. Pokud si nedáte pozor, hrozí i nechtěné otěhotnění, anebo další nepříjemný dáreček – některá z pohlavních chorob.

Zlomené srdce

I když dobře víte, že letní láska většinou nebývá navždy, může se snadno stát, že se do okouzlujícího mladíka na pláži prostě zamilujete. Naslibuje vám hory doly, vyměníte si mail a telefon, a až doma zjistíte, že číslo, ani mailová adresa neexistuje. Románek je pryč, vám zůstane jen zlomené srdce a oči pro pláč.

Rozchod s partnerem sex-a-vztahy-letni-lasky-ii-sh

Pokud jste zadaná, a přesto zažijete letní románek, může se stát, že to neustojí ani váš současný vztah. Přijde-li na to partner, rozhodně nadšený nebude. Řada žen se také svěřila, že po té, co na dovolené poznala toho pravého, už se svým současným nemohla být. A protože letní láska neskončila slavně, zůstaly samy – a bez mužů.

Nechtěné těhotenství

Opravdu nepříjemná komplikace, jaká se na dovolené může stát. Stačí jen jeden nechráněný styk, nebo protrhnutý kondom a nechtěný dárek z dovolené je tu. Z toho důvodu se vyplatí dávat si na dovolené maximální pozor, protože vychovávat miminko, jehož tatínka už nikdy nedohledáte, rozhodně není žádná slast.

Pohlavní choroby

Velmi častá komplikace letních lásek. Stačí nechráněný sex, špatně nasazený kondom, ale i orální styk, anebo vášnivé líbání a problémy mohou být na světě. Řada žen však tyto potíže podceňuje a je přesvědčena, že se jich netýkají. Dostat AIDS? To se mi přece nemůže stát! Jenže opak je pravdou. Počet nakažených virem HIV stoupá, avšak zdaleka nejde o jediné riziko. Kapavka, syfilis, genitální bradavice, chlamydie, molusky, žloutenka – to jsou jen některé z chorob, které se pohlavním stykem mohou přenést. Počet těch, které se s některou sexuálně přenosnou nemocí potkaly, je poměrně velký, protože místní »gigolové« často střídají dívky po turnusech jak na běžícím pásu. Proto pokud neodoláte snědému cizinci, vždy dodržujte pravidla bezpečného sexu a trvejte na použití kondomu.


Text: lju

Foto: Shutterstock.com

5 Posledních příspěvků v diskusi

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Vstoupit do diskuse >>

Související články a diskuse