vyhrajte-s-preventanem

jpg3encyklopedie-banner

banner-folgravid3

Tipy
Lechtivé dárky pod stromeček: Toto kupte partnerovi!

17. prosince 2016

Lechtivé dárky pod stromeček: Toto kupte partnerovi!

Kategorie: Sex a vztahy, Připojené tagy: erotické pomůcky dárek Vánoce sex partner

preventan-mimiforum-banner

Každý rok stále ty stejné dárky. Nic jiného, než ponožky a svetr vás totiž nenapadá. Letos to ale může být jinak. Stačí, když vyberete některý z nabídky lechtivých erotických pomůcek.

Ponožky, trenýrky, kosmetika, svetr, peněženka. Trochu nudný seznam vánočních dárků, nemyslíte? Partnerovi by rozhodně udělalo radost něco jiného. Třeba lechtivý dárek, se kterým to o štědré noci rozparádíte v posteli.

Žertovný kondom

Poměrně levná, a přitom originální záležitost, která partnera nepochybně potěší. Stačí se podívat do nabídky sexshopů a nebudete vědět, který vybrat dřív. Třeba takový divoký pes dingo s vyplazeným jazykem, anebo bubák s prasečím rypáčkem milování zpestří rozhodně. A ještě bude veselo.

Veselá tanga

Samozřejmě pánská! Erotické obchody nabízejí spoustu modelů pro pány. Nejsou určeny do mrazů, ale pro zpestření chvilek ve dvou. Červíček, divoký pták, býk, žížala a mnohé další – to vše může na chvíli zdobit jeho intimní partie. Pro veselé milostné hrátky jsou k nezaplacení. A když vyberete »santovskou« variantu, nebude na ní chybět ani rolnička, která vás upozorní, že se partner v novém modelu blíží k vám do ložnice.

Pouta

Klasika, která stále funguje. Pokud je doma ještě nemáte, kupte je pod stromeček partnerovi, a odvážné hrátky ve dvou mohou začít. Kovová, krajková, plyšová… Jaké vyberete, je jen na vás. A jestli se bojíte, zda se vám je podaří otevřít, pak si vyberte moderní variantu – pouta na suchý zip.

Vibrační kroužek

Originální vibrační kroužek je perfektní na hrátky ve dvou. Kdo nezkusil, neuvěří. Vibrace na penisu jsou pro muže nejen velmi vzrušující, ale zážitek z nich má i partnerka. Přenášejí se totiž také na ni. Některé varianty kroužku mohou zároveň stimulovat ženin klitoris, a tak přinést ještě větší požitek.

Masturbátor

Ideální dárek pro partnery, kteří většinu času tráví na služebních cestách či pracují daleko od domova. S masturbátorem se muž vyřádí, a tak mu odpadne potřeba shánět si milenku. Výhodou jsou malé rozměry, nenápadný vzhled, a také fakt, že si muž sám reguluje sílu sevření. Skvělý dárek pro ty, kdo nejsou pořád doma.

Masážní olej sex-a-vztahy-lechtive-darky-ii-sh_small

Ovšem ne jen tak ledajaký! Vyberte mu olej určený pro erotické masáže. S podmanivou vůní, který se dobře roztírá, a dobře klouže. Večer partnera namasírujte a vášnivá noc na sebe nenechá dlouho čekat.

Sprej na penis

Skvělý pomocník, který prodlouží okamžiky vášně. Sprej se zpožďujícím efektem oddálí vyvrcholení a zabrání předčasné ejakulaci. Hodí se pro všechny, kdo chtějí zažít delší milování, a také tam, kde má muž menší výdrž.

Multifunkční vibrátor

To je dárek spíše pro vás, říkáte si. Není to ale tak docela pravda, jen musíte dobře vybírat. Partnerovi nadělte takový, který je opatřený dálkovým ovládáním. Díky tomu vás bude mít ve své moci. Navíc existují speciální vibrátory ve tvaru připomínající rozevřené písmeno U, které lze použít i při styku k potěšení obou partnerů – a ke zpestření sexu. A nezapomeňte zvolit voděodolnou verzi, abyste si dovádění mohli užívat i ve vodě.


Text: lju

Foto: Shutterstock.com

5 Posledních příspěvků v diskusi

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Vstoupit do diskuse >>

Související články a diskuse