vyhrajte-s-preventanem

jpg3encyklopedie-banner

banner-folgravid3

Tipy
Kyslík pro zdraví a krásnou pleť. Takto nám pomáhá!

13. srpna 2018

Kyslík pro zdraví a krásnou pleť. Takto nám pomáhá!

Kategorie: Zdraví a krása, Připojené tagy: Kyslík imunita zdraví krása pleť

preventan-mimiforum-banner

Bez kyslíku se žít nedá, o tom není pochyb. Kyslík nám ale prospívá o jinak – zlepšuje pleť, anebo posiluje imunitu! 

O kyslíku se říká, že je elixírem života, a to nejen pro naše tělo, ale i pro naši pleť. Působí totiž proti stárnutí, pomáhá redukovat vrásky, ale také čistí póry a pomáhá vyzrát na nadbytečný kožní maz. Pleť zjemňuje, hydratuje, vyživuje, umí ji rozzářit. Právě proto je stále větším hitem kyslíková kosmetika.

 

Aplikací je třeba víc

Stačí navštívit některé z kosmetických studií, které se zabývá aplikací kyslíku, a budete mile překvapená. Již po prvním sezení bude totiž vidět radikální rozdíl. Optimálního účinku pro pleť se dosáhne po třetí až čtvrté aplikaci. Aby byl výsledek co nejlepší a nejdelší, může vám kosmetička doporučit aplikací deset, ale i třicet. Vše záleží na stavu vaší pleti, vašem věku apod.

 

Zkrášluje a omlazuje

Velkou výhodou kyslíkové kosmetiky a masáže je, že je vhodná pro všechny typy pleti a nezpůsobuje alergické reakce. Pleť nejen rozzáří a hydratuje, ale také ji vyživí a obohatí o vitaminy A, C, E. Pokožku viditelně omlazuje, navrací jí přirozený zdravý nádech, je pevnější a elastičtější. Je velmi vhodná i pro problematickou pleť, a to proto, že čistí póry a pomáhá akné předcházet.

 

Bez kyslíku žít nelze

Nejen pleti kyslík prospívá, ale celému organismu. Bez kyslíku totiž nemůžeme žít, a když se zásobení těla kyslíkem zhorší, negativně se to projeví na našem životě. Svou roli hraje nezdravý životní styl, nedostatek pohybu, prodělané nemoci a infekce, ale i věk. S ní totiž klesá tlak kyslíku v krvi, a tak tělo funguje čím dál hůře. Jednou z možností, jak si pomoct a posílit imunitu, je kyslíková terapie.

 

Čím nám kyslík prospívá zdravi-a-krasa-kyslik-pro-zdravi-a-krasnou-plet-ii-sh-nahled

Tzv. oxygenoterapie stojí na tom, že vdechujete energeticky obohacený vzdušný kyslík. Regeneruje organismus, zlepšuje průchod krve v cévách, zlepšuje dýchání, imunitu, působí proti alergickým reakcím. Zlepšuje i mozkové funkce – soustředění, koncentraci, po terapii budete mít jasný pocit, že vám to „lépe myslí“. Navíc odstraňuje stres a odhání únavu. Jedna kúra, při níž vdechujete kyslík pomocí masky, trvá cca 30 minut a rozdíl pocítíte hned. Vhodné jsou však pravidelné návštěvy, a to v závislosti na vašem zdravotním stavu a potřebách, proto je dobré se poradit s odborníkem.

 

Tip MIMIFORA:

Máte-li zdravotní problémy, kontaktujte předem lékaře. Kyslíková terapie není vhodná například při epilepsii, při zvýšené činnosti štítné žlázy, anebo po transplantaci orgánů.

 

Text: ino

Foto: Shutterstock.com

5 Posledních příspěvků v diskusi

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Vstoupit do diskuse >>

Související články a diskuse