banner-maxicor-miniforum-809x292

jpg3encyklopedie-banner

banner-folgravid3

Tipy
Newsletter

Chcete být informováni o novinkách z mimiforum.cz?
Zadejete zde svoji emailovou adresu.

Kyslík pro zdraví a krásnou pleť. Takto nám pomáhá!

13. srpna 2015

Kyslík pro zdraví a krásnou pleť. Takto nám pomáhá!

Kategorie: Zdraví a krása, Připojené tagy: Kyslík imunita zdraví krása pleť

preventan-mimiforum-banner

Bez kyslíku se žít nedá, o tom není pochyb. Kyslík nám ale prospívá o jinak – zlepšuje pleť, anebo posiluje imunitu! 

O kyslíku se říká, že je elixírem života, a to nejen pro naše tělo, ale i pro naši pleť. Působí totiž proti stárnutí, pomáhá redukovat vrásky, ale také čistí póry a pomáhá vyzrát na nadbytečný kožní maz. Pleť zjemňuje, hydratuje, vyživuje, umí ji rozzářit. Právě proto je stále větším hitem kyslíková kosmetika.

 

Aplikací je třeba víc

Stačí navštívit některé z kosmetických studií, které se zabývá aplikací kyslíku, a budete mile překvapená. Již po prvním sezení bude totiž vidět radikální rozdíl. Optimálního účinku pro pleť se dosáhne po třetí až čtvrté aplikaci. Aby byl výsledek co nejlepší a nejdelší, může vám kosmetička doporučit aplikací deset, ale i třicet. Vše záleží na stavu vaší pleti, vašem věku apod.

 

Zkrášluje a omlazuje

Velkou výhodou kyslíkové kosmetiky a masáže je, že je vhodná pro všechny typy pleti a nezpůsobuje alergické reakce. Pleť nejen rozzáří a hydratuje, ale také ji vyživí a obohatí o vitaminy A, C, E. Pokožku viditelně omlazuje, navrací jí přirozený zdravý nádech, je pevnější a elastičtější. Je velmi vhodná i pro problematickou pleť, a to proto, že čistí póry a pomáhá akné předcházet.

 

Bez kyslíku žít nelze

Nejen pleti kyslík prospívá, ale celému organismu. Bez kyslíku totiž nemůžeme žít, a když se zásobení těla kyslíkem zhorší, negativně se to projeví na našem životě. Svou roli hraje nezdravý životní styl, nedostatek pohybu, prodělané nemoci a infekce, ale i věk. S ní totiž klesá tlak kyslíku v krvi, a tak tělo funguje čím dál hůře. Jednou z možností, jak si pomoct a posílit imunitu, je kyslíková terapie.

 

Čím nám kyslík prospívá zdravi-a-krasa-kyslik-pro-zdravi-a-krasnou-plet-ii-sh-nahled

Tzv. oxygenoterapie stojí na tom, že vdechujete energeticky obohacený vzdušný kyslík. Regeneruje organismus, zlepšuje průchod krve v cévách, zlepšuje dýchání, imunitu, působí proti alergickým reakcím. Zlepšuje i mozkové funkce – soustředění, koncentraci, po terapii budete mít jasný pocit, že vám to „lépe myslí“. Navíc odstraňuje stres a odhání únavu. Jedna kúra, při níž vdechujete kyslík pomocí masky, trvá cca 30 minut a rozdíl pocítíte hned. Vhodné jsou však pravidelné návštěvy, a to v závislosti na vašem zdravotním stavu a potřebách, proto je dobré se poradit s odborníkem.

 

Tip MIMIFORA:

Máte-li zdravotní problémy, kontaktujte předem lékaře. Kyslíková terapie není vhodná například při epilepsii, při zvýšené činnosti štítné žlázy, anebo po transplantaci orgánů.

 

Text: ino

Foto: Shutterstock.com

5 Posledních příspěvků v diskusi

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Vstoupit do diskuse >>

Související články a diskuse
Váš email:
Heslo:
Horoskop
Vítáme nová miminka
Dítě Uživatelka Termín
Xaverius
Soběslav
stefanZítra
Dítě Uživatelka Termín
Gabriella
kdfin08.02.2018
Saskie
Stela
stefan24.01.2018
Tereza
Tara
stefan24.01.2018
Dítě Uživatelka Datum
Martin
jarinka26.06.
Přemysl
jesenka3323.08.
Ondřej
Uzlíček10.08.
Přidat svůj termín »
Vaše příspěvky
Vaše poslední fotopříspěvky
NÁŠ POKLAD
NÁŠ POKLAD
Od uživatele: Aleki
profilová fotka
profilová fotka
Od uživatele: Natálka Kresbová
Miláček Péťa
Miláček Péťa
Od uživatele: Petulinka
Anketa