vyhrajte-s-preventanem

jpg3encyklopedie-banner

banner-folgravid3

Tipy
Kryté areály: Za sportem, i když je zima

30. října 2015

Kryté areály: Za sportem, i když je zima

Kategorie: Tipy na výlet, Připojené tagy: paintball motokáry golf krytá sportoviště zimní sporty Sport děti rodina pohyb

preventan-mimiforum-banner

V chladných měsících, kdy je na sportování venku zima, udělají skvělou službu kryté sportovní areály. Vezměte děti a vyrazte právě tam. Třeba na golf nebo na motokáry.

Preventan Quattro

  • Doplněk stravy.
  • Cucavé tabletky.
  • Obsahuje unikátní směs biologicky aktivních látek ProteQuine® + 30 mg Laktoferin.
prevetan-quattro

Doplněk stravy

Více ZDE

 

Gutovka

Kde: Praha 10

Co vás zde čeká: Pouhé tři minuty od stanice metra Strašnická najdete sportovně-relaxační areál, který nabízí spoustu vyžití v létě i v zimě. Hřiště na beach volejbal a na malou kopanou s trávníkem třetí generace jsou totiž v chladných měsících zakrývaná vytápěnou halou. Je tu ale i řada dalších lákadel – unikátní lezecká stěna (největší svého druhu v Evropě), velký skatepark, ale i multifunkční hřiště pro děti. Novinkou otevřenou od loňského podzimu je pak velké lanové centrum. Na své si zkrátka přijdou všechny generace.

Více informací: www.hamrsport.cz/gutovka

Veřejné sportovní centrum CDU Sport

Kde: Ostrava – Výškovice

Co vás zde čeká: Na okraji Ostravy se nachází Veřejné sportovní centrum, ve kterém na vás čeká spousta zábavy. Squash, badminton, stolní tenis či trampolína jsou jen střípek z nabídky. Zahrát si můžete například Fotbal Power Goal, což je dynamická kopaná na squashovém kurtu pro čtyři hráče, při níž se hraje bez pomocí rukou s tím, že míč se odráží od stěn kurtu. Pro dámy je zase ideální Wallyball – volejbal na squashovém hřišti. A pokud se chcete pobavit a udělat něco pro kondici, můžete zajít na hodinu »Zumby s chlapem«. K dispozici je i lezecká stěna a solná jeskyně.

Více informací: www.verejnesportovnicentrum.cz

Paintball Synkáč tip-na-vylet-za-sportem-i-v-zime-paintball-dr

Kde: Praha 4

Co vás zde čeká: Adrenalin i v chladných dnech nabízí kryté hřiště v Praze. Pokud máte rádi paintball a střílení a v zimě se vám nechce mrznout na venkovních hřištích, vyzkoušejte tento krytý areál. Prostor o rozloze 3 500 m2 najdete v bývalých vinařských závodech v Nuslích. Jde o komplex několik set let starých chodeb a sálů s unikátní atmosférou. Výhodou je, že si můžete zahrát v každém počasí, navíc v prostoru jedinečných sklepení.

Více informací: www.paintballgame.cz/…l-na-synkaci

Krytá motokárová dráha tip-na-vylet-za-sportem-i-v-zime-motokary-sxc

Kde: Brno, M-Palác

Co vás zde čeká: V podzemních garážích M-Paláce v Brně najdete jednu z nejnovějších motokárových drah u nás. Je dlouhá 340 metrů a široká až šest metrů. Unikátem je klopená zatáčka s úhlem naklopení 30°, jediná svého druhu v ČR. K dispozici je dvanáct motokár. Pokud se vás vypraví více, můžete si nechat uspořádat závody.

Více informací: www.motokary-brno.cz

Fomei golf centrum  ilustracni-nahled

Kde: Hradec Králové

Co vás zde čeká:Zahrát si zde můžete na 5 golfových simulátorech Fullswing a 1 multifunkčním simulátoru Visual Sports. Dále jsou k dispozici 3 tréninková odpaliště se sítěmi.  Nově otevřené je 18jamkové hřiště Adventure golfu, kam si můžete přijít zahrát s rodinou, přáteli a kamarády. Adventure golf je určitým hybridem mezi golfem a minigolfem, jedná se v podstatě o klasický golf zmenšený do velikosti minigolfových drah.

Více informacíwww.fomei-golf.cz

 

Text: ino

Foto: Dreamstime.com, SXC

5 Posledních příspěvků v diskusi

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Vstoupit do diskuse >>

Související články a diskuse