vyhrajte-s-preventanem

jpg3encyklopedie-banner

banner-folgravid3

Tipy
Kryolipolýza: Dá se zhubnout zmražením?

1. února 2012

Kryolipolýza: Dá se zhubnout zmražením?

Kategorie: Dieta, Připojené tagy: liposukce kryolipolýza zmražení hubnutí dieta

preventan-mimiforum-banner

Bezbolestná liposukce, liposukce zmražením. To je hit poslední doby – kryolipolýza. Opravdu se ale dá zhubnout bez cvičení a diety?

Actilac

Nejen při zažívacích potížích, ale i na podporu imunity a při užívání antibiotik je vhodný ActiLac. Jde o speciálně vyvinutou kombinaci probiotických kultur, které se od ostatních běžně používaných liší tím, že z každého druhu (např. Lactobacillus acidophilus) byly vybrány pouze ty poddruhy, které jsou nejvíce životaschopné. Tím je zaručeno, že: 1. projdou trávicím ústrojím až do střevního traktu, 2. neztratí schopnost množení a velmi rychle osídlí střevní stěny, 3. navodí rovnováhu střevní mikroflóry (dostatek přátelských mikroorganismů), 4. vyrovnají tak negativní vlivy vzniklé např. užíváním antibiotik, 5. pomáhají chránit před průnikem infekcí do organismu, čímž předcházejí znovupoužití antibiotik.

actilac-30

Doplněk stravy

Více ZDE

Diskutujte: Vyzkoušela jste kryolipolýzu a jaký na vás měla účinek?Říká se jí i bezbolestná liposukce. To je trochu zavádějící, protože ženy, které ji podstoupily, se shodují na tom, že samotný zákrok sice nebolí, ale ještě dlouho po něm je místo citlivé a hraje všemi barvami. Za výsledky, které se během jednoho až dvou měsíců dostaví, to však prý rozhodně stojí. Řeč je o hitu posledních let – liposukci zmražením, tzv. kryolipolýze.

Hlavní výhoda: Efekt je trvalý

Výhodou je, že zákrok je ambulantní, nehrozí vám narkóza a hned jdete domů. Jednou procedurou můžete ztratit až 25 % tělesného tuku v místě, které si necháte zmrazit. Na jedné partii ji můžete zopakovat maximálně čtyřikrát, a to nejdříve po dvou měsících. Velkou předností je hlavně to, že efekt je trvalý.

Kryolipolýza: Sbohem velké bříško

Tato metoda je velmi oblíbená mezi ženami po porodu. Dokáže totiž výrazně zmenšit onu nevzhlednou pneumatiku, která po těhotenství často zůstává. Pokud ale kojíte, je třeba počkat – pro kojící matky procedura rozhodně není vhodná. Kryolipolýza k nám přišla z Ameriky, a mezi ženami je stále oblíbenější. Odborníci ji zvlášť doporučují pro břicho a boky, kde jsou výsledky nejlepší.

Nedržíte dietu, ale hubnete

Pokud se rozhodnete kryolipolýzu vyzkoušet, nic zvláštního k tomu nepotřebujete. Nemusíte cvičit, a dokonce ani držet dietu. Vše je založeno na tom, že tukové buňky jsou mnohem citlivější na chlad než pokožka či svaly. Přístroj je zmrazí a dá jim signál k odumírání. Proto také není výsledek viditelný hned, ale většinou za jeden až dva měsíce.

Do dvou měsíců je tuk pryč dieta-kryolipolyza-2-ing

A jak to všechno probíhá? Na místo, kde chcete tukové buňky zničit, vám přisají speciální hadici, která připomíná hubici od vysavače. Pak zhruba šedesát minut v klidu ležíte a přístroj necháváte, aby buňky mrazil. Když vám poté zařízení odstraní, nejspíše se leknete. Partie má totiž podivný tvar a hraje všemi barvami. Je nutné ji hned rozmasírovat, což nemusí být dvakrát příjemné. Pak už však jdete domů a čekáte, kdy se dostaví kýžený efekt a oblečení vám začne padat. A ženy, které to vyzkoušely, potvrzují, že to opravdu funguje.

Liposukce zmrazením: Kolik stojí?

Na kryolipolýzu si můžete zajít do řady studií po celé republice. Jediné, co vám může bránit, je cena. Pohybuje se od 9500 Kč výše za jednu partii, záleží na velikosti zmrazované plochy. Pokud vás ale trápí větší bříško či zadeček, za ty peníze to rozhodně stojí. Jakmile totiž zhubnete, pookřejete i psychicky a zvýší se vám sebevědomí.

MIMIFORUM zjistilo:

Kdy zákrok nepodstoupit

Kryolipolýza se nedoporučuje během těhotenství, kojení, při onkologické léčbě či epilepsii. Není vhodná u nemocí srdce, ledvin, jater, trombózy, ani pro ty, kdo užívají léky na ředění krve a mají krvácivé stavy. Vhodná není ani při ateroskleróze, diabetu 3. stupně, při kožních a infekčních onemocněních. V místě ošetření nesmějí být v těle implantáty z kovu.

Text: lju
Foto: Ingimage.com

5 Posledních příspěvků v diskusi

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Vstoupit do diskuse >>

Související články a diskuse