vyhrajte-s-preventanem

jpg3encyklopedie-banner

banner-folgravid3

Tipy
Kruhy pod očima a další neduhy: Zamaskujte je!

25. prosince 2014

Kruhy pod očima a další neduhy: Zamaskujte je!

Kategorie: Zdraví a krása, Připojené tagy: opuchlé oči kruhy pod očima Vánoce babské rady oči

preventan-mimiforum-banner

Když se po vánočních či novoročních oslavách probudíte s kruhy pod očima, anebo jsou oči napuchlé, je pomoc snadnější, než myslíte. Pomůžou jednoduché babské rady!

OcuMax Lutein 4 Farmax

·    Obsahuje přírodní karotenoidy (lutein, zeaxanti) a bylinné extrakty (borůvka, světlík).
·    Vysoký obsah luteinu – 15mg, tj. čistého 12 mg.
·    Vhodný k dlouhodobému užívání.

ocumax-lutein-4-farmax-nahled

Doplněk stravy

 

Více ZDE

Vánoční oslavy a párty na oslavu nového roku nám často dají pořádně zabrat. A když se párkrát nevyspíme, na našich očích se to záhy projeví. Objeví se nevzhledné kruhy pod očima, anebo jsou oči opuchlé a oteklé. Co s tím? Pomoct mohou jednoduché rady!

 

Rady, jak na kruhy pod očima

 

Správná kosmetika. Na zamaskování kruhů zkuste tekutý korektor. Nejprve na okolí očí naneste oční krém a nechejte chvíli vstřebat. Poté k vnitřnímu koutku oka naneste kapku korektoru (musí být o tón světlejší než pleť) a velmi jemně ji rozetřete směrem k vnějšímu koutku. Poté naneste na obličej make-up a odstín pleti tak sjednoťte.

 

Salátová okurka. Ukrojte si čerstvé plátky na každé oko, lehněte si a položte se na zavřená víčka a okolí očí. Nechejte působit.

 

Černý čaj. Podobnou službu jako salátová okurka udělají i pytlíky černého čaje, které přiložíte na oči. Nahradit je můžete i tampony namočenými ve vodě a chlazenými v lednici či čajovými lžičkami, které chvíli necháte zchladit v mrazničce.

 

Tipy, jak na opuchlé a zarudlé oči

 

Mléko a čaj. Smícháme 1/2 lžíce uvařeného černého čaje a 1/2 lžíce mléka. Do připravené směsi namočíme vatové tampony a přiložíme na oči. Necháme působit 10 minut. Potom oči opatrně otřeme papírovým kapesníčkem a můžeme vyrazit třeba do společnosti.

 

Ledové lžíce. Vezměte dvě polévkové lžíce a vložte je asi na pět minut do mrazáku, Pak je při tiskněte asi na minutu na zavřená oční víčka.

 

Brambory. Na opuchlé oči přiložte nastrouhaný brambor zabalený v čistém kapesníku. Nechejte chvíli působit, brzy poznáte rozdíl. 

 

Bílek a káva. Ušlehejte vaječný bílek a přimíchejte do něj trošku kávové sedliny. Naneste na problematická místa a nechte chvíli působit. Potom obličej důkladně omyjte, ale dbejte na to, abyste jemnou pleť kolem očí příliš nedřeli ručníkem.

 

Divizna. Zavřené oči potřete tinkturou z divizny, pomůže rychle na opuchlá oční víčka.

 

zdravi-a-krasa-kruhy-pod-ocima-ii-sxc-nahled MIMIFORUM zjistilo:

Toto pomáhá na unavené oči!

Zkuste šalvějový obklad. Šalvěj spaříme, necháme luhovat, přecedíme a na tampony naneseme a přiložíme na zavřené oči. Chvíli necháme působit.

 

Text: lju

Foto: Sxc.hu

5 Posledních příspěvků v diskusi

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Vstoupit do diskuse >>

Související články a diskuse