vyhrajte-s-preventanem

jpg3encyklopedie-banner

banner-folgravid3

Tipy
Krásná i s kily navíc: Jak z nich udělat přednost

24. srpna 2017

Krásná i s kily navíc: Jak z nich udělat přednost

Kategorie: Zdraví a krása, Připojené tagy: obezita postava nadváha stres krása

preventan-mimiforum-banner

Máte-li pár kilo navíc, nezoufejte. Pokud bude sama se sebou spokojená, dobře se obléknete a svou postavu budete umět »prodat«, muži po vás budou šílet!

Ostropestřec Farmax Plus

Ostropestřec Plus Farmax® je přírodní přípravek z rostlinných výtažků. Obsahuje standardizovaný extrakt z plodů ostropestřce mariánského a klanoprašky čínské.

ostropestrec-plus-nahled

Doplněk stravy

 

Více ZDE

Aby žena byla krásná, neznamená to, že musí mít velikost S a mít dokonalou postavu modelky. Mužům se totiž líbí i boubelky. Zvlášť, pokud umí své přednosti zdůraznit, jsou spokojené a umějí to prodat. Jak na to?

 

Správné oblečení

Máte-li kila navíc, a oblečení velikosti S-M je pro vás sci-fi, nemusíte zoufat. I pro ženy plnějších tvarů najdete v obchodech krásné kousky. Chce to jen pátrat a zkoušet, co vám sedne. Obecně platí, že tmavé barvy zeštíhlují, a tak černá je vhodným základem šatníku. Použijte ji na ty partie, které potřebujete zakrýt, naopak to, co byste na své postavě mohla zdůraznit, odějte do pestřejších barev. Máte-li silnější boky, bříško, stehna, a také větší ňadra, nezapomínejte na výstřih, kterým upoutáte a odlákáte pozornost od míst, která ukázat nechcete.

 

Zajímavost MIMIFORA:

Lepší boubelka, než vystresovaná anorektička!

Zdaleka ne každý muž podléhá diktátu módních časopisů a lační po vyhublých modelkách. Podle vědců z liverpoolské univerzity se mužům naopak víc líbí vyrovnané a spokojené boubelky než ženy, co věčně řeší svůj vzhled. Ty jsou totiž často emočně nevyrovnané, neustále počítají kalorie a bývají nafoukané. Na silnějších ženách muži oceňují bujnější poprsí a větší zadeček, navíc kladně hodnotí, že mají kladný vztah k jídlu a k vaření, větší smysl pro humor a častěji dobrou náladu.

 

Vnitřní spokojenost

Zcela jinak působí na okolí žena, která má kila navíc, ví to a je se svým tělem velmi nespokojená. Vše schovává, maskuje a nejraději by nikoho nepotkala, aby neviděl, jak vypadá. Naopak žena se stejnou postavou, která je vnitřně spokojená a sama sobě se líbí, umí svou postavu prodat. Nese se tak, že by jí o třicet kilogramů lehčí kolegyně jen záviděly. Vnitřní spokojenost je zkrátka nejdůležitější. Muži to vidí a mnozí po nich šílí!

 

Sebedůvěra zdravi-a-krasa-krasna-i-s-kily-navic-ii-sxc-nahled

Mnoho žen při těle má ten problém, že trpí nízkým sebevědomím a sebedůvěrou. Připadají si horší a méně schopné a přitažlivé než jejich hubené kolegyně a problém je hned na světě. Důležité proto je, aby si i žena s pár kily navíc věřila, cítila se pěkná, schopná, atraktivní. Pokud z vás vyzařuje pravý opak, mužům se líbit zkrátka nebudete.

 

Tip MIMIFORA:

Boubelky přitahují vystresované muže

Máte nějaké to kilo navíc a trápíte se, že mužům se líbí jen ženy hubené? To je omyl! Možná jste jen nenatrefila na ty správné. Stačí se zaměřit na ty, kteří jsou v zaměstnání hodně ve stresu. Britští vědci totiž zjistili, že právě ty více přitahují ženy tak trochu při těle. Boubelky jsou prý pro vystresované mnohem atraktivnější a sexy než »vyhubliny«.

 

Text: asm

Foto: Sxc.hu

5 Posledních příspěvků v diskusi

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Vstoupit do diskuse >>

Související články a diskuse