banner-maxicor-miniforum-809x292

jpg3encyklopedie-banner

banner-folgravid3

Tipy
Newsletter

Chcete být informováni o novinkách z mimiforum.cz?
Zadejete zde svoji emailovou adresu.

Krásná i s kily navíc: Jak z nich udělat přednost

24. srpna 2017

Krásná i s kily navíc: Jak z nich udělat přednost

Kategorie: Zdraví a krása, Připojené tagy: obezita postava nadváha stres krása

preventan-mimiforum-banner

Máte-li pár kilo navíc, nezoufejte. Pokud bude sama se sebou spokojená, dobře se obléknete a svou postavu budete umět »prodat«, muži po vás budou šílet!

Ostropestřec Farmax Plus

Ostropestřec Plus Farmax® je přírodní přípravek z rostlinných výtažků. Obsahuje standardizovaný extrakt z plodů ostropestřce mariánského a klanoprašky čínské.

ostropestrec-plus-nahled

Doplněk stravy

 

Více ZDE

Aby žena byla krásná, neznamená to, že musí mít velikost S a mít dokonalou postavu modelky. Mužům se totiž líbí i boubelky. Zvlášť, pokud umí své přednosti zdůraznit, jsou spokojené a umějí to prodat. Jak na to?

 

Správné oblečení

Máte-li kila navíc, a oblečení velikosti S-M je pro vás sci-fi, nemusíte zoufat. I pro ženy plnějších tvarů najdete v obchodech krásné kousky. Chce to jen pátrat a zkoušet, co vám sedne. Obecně platí, že tmavé barvy zeštíhlují, a tak černá je vhodným základem šatníku. Použijte ji na ty partie, které potřebujete zakrýt, naopak to, co byste na své postavě mohla zdůraznit, odějte do pestřejších barev. Máte-li silnější boky, bříško, stehna, a také větší ňadra, nezapomínejte na výstřih, kterým upoutáte a odlákáte pozornost od míst, která ukázat nechcete.

 

Zajímavost MIMIFORA:

Lepší boubelka, než vystresovaná anorektička!

Zdaleka ne každý muž podléhá diktátu módních časopisů a lační po vyhublých modelkách. Podle vědců z liverpoolské univerzity se mužům naopak víc líbí vyrovnané a spokojené boubelky než ženy, co věčně řeší svůj vzhled. Ty jsou totiž často emočně nevyrovnané, neustále počítají kalorie a bývají nafoukané. Na silnějších ženách muži oceňují bujnější poprsí a větší zadeček, navíc kladně hodnotí, že mají kladný vztah k jídlu a k vaření, větší smysl pro humor a častěji dobrou náladu.

 

Vnitřní spokojenost

Zcela jinak působí na okolí žena, která má kila navíc, ví to a je se svým tělem velmi nespokojená. Vše schovává, maskuje a nejraději by nikoho nepotkala, aby neviděl, jak vypadá. Naopak žena se stejnou postavou, která je vnitřně spokojená a sama sobě se líbí, umí svou postavu prodat. Nese se tak, že by jí o třicet kilogramů lehčí kolegyně jen záviděly. Vnitřní spokojenost je zkrátka nejdůležitější. Muži to vidí a mnozí po nich šílí!

 

Sebedůvěra zdravi-a-krasa-krasna-i-s-kily-navic-ii-sxc-nahled

Mnoho žen při těle má ten problém, že trpí nízkým sebevědomím a sebedůvěrou. Připadají si horší a méně schopné a přitažlivé než jejich hubené kolegyně a problém je hned na světě. Důležité proto je, aby si i žena s pár kily navíc věřila, cítila se pěkná, schopná, atraktivní. Pokud z vás vyzařuje pravý opak, mužům se líbit zkrátka nebudete.

 

Tip MIMIFORA:

Boubelky přitahují vystresované muže

Máte nějaké to kilo navíc a trápíte se, že mužům se líbí jen ženy hubené? To je omyl! Možná jste jen nenatrefila na ty správné. Stačí se zaměřit na ty, kteří jsou v zaměstnání hodně ve stresu. Britští vědci totiž zjistili, že právě ty více přitahují ženy tak trochu při těle. Boubelky jsou prý pro vystresované mnohem atraktivnější a sexy než »vyhubliny«.

 

Text: asm

Foto: Sxc.hu

5 Posledních příspěvků v diskusi

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Vstoupit do diskuse >>

Související články a diskuse
Váš email:
Heslo:
Horoskop
Vítáme nová miminka
Dítě Uživatelka Termín
Lukáš
Magda4417.05.2018
Xaverius
Soběslav
stefanZítra
Dítě Uživatelka Termín
Karel
Karla
Karla18.04.2018
Gabriella
kdfin08.02.2018
Saskie
Stela
stefan24.01.2018
Dítě Uživatelka Datum
Martin
jarinka26.06.
Přemysl
jesenka3323.08.
Ondřej
Uzlíček10.08.
Přidat svůj termín »
Vaše příspěvky
Vaše poslední fotopříspěvky
NÁŠ POKLAD
NÁŠ POKLAD
Od uživatele: Aleki
profilová fotka
profilová fotka
Od uživatele: Natálka Kresbová
Miláček Péťa
Miláček Péťa
Od uživatele: Petulinka
Anketa