vyhrajte-s-preventanem

jpg3encyklopedie-banner

banner-folgravid3

Tipy
Konfrontace s milenkou: Je to dobrý nápad?

21. listopadu 2017

Konfrontace s milenkou: Je to dobrý nápad?

Kategorie: Sex a vztahy, Připojené tagy: konfronatace rozchod milenka nevěra partner

preventan-mimiforum-banner

Má-li partner milenku, je dobrou cestou vypravit se za ní k vážnému rozhovoru, anebo vše řešit v klidu s partnerem? »B« je správně. Konfrontací s milenkou si totiž jen ublížíte. 

Když zjistíte, že má partner, kterému jste věřila, milenku, hlavou vám proběhne mnoho věcí. Co dělat, jak se zachovat? Vyřídit si to s ním, nebo zachovat klid? Anebo udělat něco úplně jiného – jít si to s milenkou vyříkat.

 

Výstup s milenkou to zhoršil!

„Když se ukázalo, že má manžel milenku, byla jsem v šoku. První, co mě napadlo je, že za to může ona, a protože jsem ji znala, šla jsem k ní domů. Nedopadlo to dobře. Pohádaly jsme se, řvaly na sebe, a dokonce se popraly. Řekla mi, že se ho nevzdá, a že na něj mám zapomenout. Bohužel to, že jsem za ní šla, celou situaci zhoršilo. Ihned si stěžovala manželovi, který se postavil na její stranu. Paradoxně je to ještě více semknulo,“ vypráví Ilona (35).

 

Konftrontaci dobře zvažte

Pokud je vám partner nevěrný a vy přemýšlíte, že všechno vyřešíte rozhovorem s milenkou, pak velmi dobře zvažte, zda vám to za to stojí. Většina takových konfrontací pro stálou partnerku dobře nedopadne. Jen se poníží a nevěrníka utvrdí v tom, že má doma hysterku, a že dělá dobře, když jí zahýbá. A může to vyústit až v rozchod! Proto je lepší se této situaci raději vyhnout.

 

Řev a hádky nejsou dobrá cesta sex-a-vztahy-konfrontace-s-milenkou-ii-sh-nahled

Zachovat klid, je-li to jen trochu možné a snažit se vše vyříkat s partnerem. To je asi ta nejlepší cesta, jak situaci řešit. Nekřičet, nenadávat, nevyčítat, nebrečet. To jsou totiž reakce, které partner čeká, a vy ho velmi překvapíte, když touto cestou nepůjdete. Mějte na paměti, že hádkou a obviňováním ničemu nepomůžete, jen ho naženete do náruče milenky. Situaci, která nastala, řešte v klidu. Neukvapujte se v rozhodnutích, ani v ultimátech. To je totiž další cesta, která ho opět vrhne směrem k milence.

 

Anketa MIMIFORA:

Vydala byste se za partnerovou milenkou?

 

Michaela (29): „Ne. Neměla bych na to odvahu. Vůbec bych nevěděla, co jí mám říct. Naopak bych se bála, abych ji nepotkala. Vůbec si to setkání nedovedu představit.“

 

Simona (30): „Nevím. Asi by záleželo na situaci. Určitě bych ji ale nešla prosit, aby partnera nechala být. K tomu bych se nikdy nesnížila.“

 

Marie (32): „Rozhodně! Nenechala bych si nic líbit. Ona by byla ta, kdo mi odlákal partnera, takže bych si to s ní šla vyřídit. Ale já jsem asi výjimka, vím, že moje kamarádky by si nic vyříkat nešly a radši by tiše trpěly.“

 

Text: ino

Foto: Shutterstock.com

5 Posledních příspěvků v diskusi

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Vstoupit do diskuse >>

Související články a diskuse