vyhrajte-s-preventanem

jpg3encyklopedie-banner

banner-folgravid3

Tipy
Komedie v posteli: Rozesměje mě, ale nevzruší

4. května 2016

Komedie v posteli: Rozesměje mě, ale nevzruší

Kategorie: Sex a vztahy, Připojené tagy: smích milování postel vzrušení sex

preventan-mimiforum-banner

Po mužích se smyslem pro humor sice ženy touží, ale všeho moc škodí. Když totiž pravidelně vtipkuje i v posteli a vyvolává smích místo vzrušení, je na pořádný problém zaděláno.

Diskutujte: Dala byste přednost muži, který umí být vtipný v posteli před dokonalým milencem?


Přes padesát procent žen přiznává, že je na mužích dokáže okouzlit smysl pro humor. Je totiž mnohem lepší vtipný a veselý partner, který dokáže pobavit, než zatrpklý bručoun. Problém ale je, pokud vtipem hýří i v posteli. Dokonce natolik, že ženu rozesměje místo toho, aby ji vzrušil.

Smích místo milování

„Můj bývalý partner byl naprosto skvělý bavič. O humor nikdy neměl nouzi a každého dokázal rozesmát. I mě. Nikdy neměl špatnou náladu a chrlil jeden vtip za druhým. Problém byl jen v jednom – nepřestal s tím ani v posteli. A tak i když se schylovalo k milování a my se k sobě začali tulit, vždycky řekl něco tak vtipného, že mě to odrovnalo. Pobavila jsem se náramně, bohužel mě to ale nevzrušilo. Výsledkem bylo, že jsme se za tři měsíce milovali dvakrát a připomínalo to spíš komedii. Oba jsem se totiž pořád smáli. Já ale chtěla pořádný sex a s ním to prostě nešlo. A tak jsem to s ním skončila,“ říká Sandra (25).

Zajímavost MIMIFORA: sex-a-vztahy-komedie-v-posteli-ii-sh-nahled

Podle vědců ze San Diega jsou muži vtipnější než ženy. A jejich vtipy také lépe muži chápou. To je závěr rozsáhlého výzkumu, který se zaměřil na mužský a ženský humor. Zástupkyně něžného pohlaví však může těšit, že rozdíl je minimální. Muži zvítězili jen o 0,11 bodu.

Komediant v posteli

Muži se smyslem pro humor jsou sice žádaní, na druhé straně pokud jsou vtipní i v situacích, kde by se spíš vyplatilo mlčet a věnovat se partnerce, může to znamenat pořádný problém. „Když někomu řeknu, že jsem se rozešla s klukem kvůli tomu, že měl smysl pro humor, nikdo mi to nevěří. Jenomže on byl takový komediant, že to jinak nešlo. V posteli jsem si připadala jako v divadle. On se totiž vždycky snažil mě rozesmát. Oblíkl si několik obrázkových trenýrek na sebe a dělal striptýz. Nebo si donesl mikrofon a předváděl karaoke. Kolikrát jsme se tak smáli, že na sex vůbec nedošlo. A když ano, stejně nám oběma cukaly koutky. Prostě mě strašně bavil, ale nevzrušoval,“ vypráví Helena (30).

Chtěl sex v kostýmu upíra!

Ještě hůř ale může být, pokud je partner nejen vtipálek, ale navíc miluje kanadské žertíky. „Podle mě by měla být postel intimním místem, kde se věnujeme jeden druhému. Můj partner to ale vidí jinak. Je totiž hrozný vtipálek, a navíc miluje kanadské žertíky. A tak skoro každý den si jdu lehnout s myšlenkou, co mi zase vyvede. Nejrůznější umělí brouci a pavouci, co mi chystá k polštáři, jsou docela běžní, ale už na mě párkrát čekal pytlík s vodou, smějící se kostlivec a další vychytávky. Někdy se leknu, jindy směju, ale eroticky mě to nenavnadilo nikdy. Nejhorší bylo, když partner přišel nahý v masce upíra a chtěl se milovat. Musela jsem se tak smát, že ze sexu nebylo opět nic,“ říká svou zkušenost s vtipálkem Božena (33).

Máte vtipálka? Stanovte pravidla!

A tak pokud se dáte dohromady s velkým vtipálkem, vyplatí se domluvit si pravidla. Žerty a vtipy dělat může všude – kromě postele. Jinak hrozí, že se budete místo milování smát a milostných chvilek ve dvou si moc neužijete.

 

Text: asm

Foto: Shutterstock.com

 

Navštivte nás na Facebooku a podělte se s námi o zajímavosti z Vašeho života!

5 Posledních příspěvků v diskusi

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Vstoupit do diskuse >>

Související články a diskuse