vyhrajte-s-preventanem

jpg3encyklopedie-banner

banner-folgravid3

Tipy
Kavitace: Centimetry dolů díky bezbolestné liposukci

4. dubna 2012

Kavitace: Centimetry dolů díky bezbolestné liposukci

Kategorie: Dieta, Připojené tagy: lymfodrenáž lymfa Kavitace liposukce hubnutí

preventan-mimiforum-banner

Pokud vám po porodu zůstalo větší bříško, anebo se vám tuk usadil v jiných partiích a nechce vás opustit, nezoufejte. Zkusit můžete kavitaci – liposukci bez bolesti.

UltraGard

Chcete zhubnout? Pak zkuste UltraGard. Jde o přípravek obsahující patentovanou a ověřenou trojkombinaci standardizovaných rostlinných extraktů, pod názvem LeanGard. Tato směs přírodních látek příznivě pomáhá v boji s nadváhou a je vhodným doplňkem při redukčních dietách. Účinné látky rostlin přispívají k omezení chuti k jídlu a navodí pocit sytosti. Příznivě ovlivňují metabolismus tuků, neodbourávají svalovou hmotu a pomáhají bojovat s jo-jo efektem. Využijte jedinečných darů přírody pro vaše tělo!

ultragard-60-nahled

Doplněk stravy

Více ZDE

Diskutujte: Vyzkoušela jste kavitaci a jaký na vás měla efekt?


Někdy se jí říká také bezbolestná liposukce, anebo liposukce třetí generace a její velkou výhodou je, že vše probíhá ambulantně a bez skalpelu. Kavitace je zkrátka moderní metodou, která je založena na tom, že se přebytečný tuk odbourává pomocí nízkofrekvenčního ultrazvuku.  

Na jaře špeky neschováte

Snad každá žena po porodu to zná – postava se změnila, tuk se usadil na místech, kde jste dřív žádný neměla, na cvičení nemáte s malým dítětem sílu a na liposukci ani finance, ale ani odvahu. V zimě přebytečné centimetry ukryjete pod šikovně střiženou bundu, ale na jaře či v létě už nikoho neošálíte. Pokud chcete vypadat sexy a přitažlivě, musí jít špeky dolů. Jednou z možností, jak toho dosáhnout, je právě kavitace.

Kavitace nebolí – a je rychlá

Velkou výhodou kavitace oproti liposukci je, že vás nečeká žádná narkóza, a tedy nehrozí větší komplikace. Navíc je levnější, i když ne tak rychlá a přinese úbytek několika centimetrů v požadovaných partiích. Kolik, to je velmi individuální – zatímco někde ztratí i 10 až 14 cm, jiný třeba jen 1 cm. Nevýhodou kavitace je tedy to, že předem nevíte, jak na vás bude působit a o kolik budete štíhlejší, stejně jako to, že se pro lepší efekt většinou musí opakovat.

Tuk se rozbíjí ultrazvukem dieta-kavitace-sh-ii

Pokud o této metodě slyšíte poprvé, možná vás bude zajímat, jak vlastně probíhá a co se děje s vaším tělem. Princip je jednoduchý – pomocí ultrazvukové hlavice dochází k zahřání tukových buněk a k jejich uvolnění. Ve formě mastných kyselin jsou následně odbourávány z těla ven, a to pomocí lymfatického systému. Proto je velmi vhodné – a většina salónů to také automaticky nabízí – kombinovat kavitaci s následnou lymfodrenáží, která má za úkol aktivovat lymfatický systém. To je velmi důležité proto, aby byly buňky co nejrychleji a nejefektivněji odplavovány ven z těla. Protože to vše chvíli trvá, nejsou výsledky vidět okamžitě.

MIMIFORUM zjistilo:

Komu se kavitace nedoporučuje

  • Těhotným a kojícím ženám.

  • Ženám při menstruaci.

  • Lidem s nemocemi jater, ledvin a s cévními poruchami.

  • Lidem s nemocemi srdce a bypassem.

  • Všem, kdo mají vysoký cholesterol, anebo berou léky na srážlivost krve.

  • Lidem s kovovými implantáty v těle a po transplantacích.

  • Těm, kdo užívají antibiotika, jsou nemocní či mají horečku.

Kavitace je rychlá a nebolí

Pokud se pro kavitaci rozhodnete, žádnou zvláštní přípravu potřebovat nebudete. Doporučuje se však před zákrokem zvýšit pitný režim, a naopak vynechat alkohol, kávu a černý čaj. Dodržovat zvýšený pitný režim se doporučuje i po zákroku s tím, že je dobré přidat i nějaký pohyb, aby výsledky byly co nejefektivnější. Zhruba za čtrnáct dní je možné zákrok na stejné tělesné partii zopakovat. Ošetření je bezbolestné a rychlé, zabere 20 až 60 minut. A na kolik vás vyjde? Záleží na požadované partii. Platí se za jednu oblast a ceny se pohybují zhruba od 1 500 Kč do 3 000 Kč za jednu partii a jednu aplikaci.

Anketa MIMIFORA:

Jak na vás působila kavitace?

Tereza (30):„Na kavitaci jsem šla hned, jak jsem přestala kojit. Zůstalo mi velké neforemné břicho, kterého jsem se nemohla zbavit. Poprvé jsem byla lehce zklamaná. Přes břicho jsem ztratila jen dva centimetry, a to skoro nebylo poznat. Šla jsem však ještě jednou a konečně se na mě usmálo štěstí – ubylo mi dalších 7 cm v pase, a to už je dost. Uvažuji, že ji zkusím i na zadeček.“

Majka (25): „Byla jsem na kavitaci už několikrát – nechala jsem si ošetřit břicho, stehna a hýždě. Jsem maximálně spokojená, protože mám díky tomu o konfekční velikost méně. Navíc mě nic nebolelo a neměla jsem ani žádné problémy.“

Gabriela (33): „Byla jsem a znovu bych nešla. Stálo mě to několik tisíc a efekt skoro žádný. Úbytek přes stehno necelý centimetr. Možná kdybych šla znovu, bylo by to lepší, ale nechtěla jsem vyhazovat další peníze.“

 

Text: mob

Foto: Shutterstock.com

5 Posledních příspěvků v diskusi

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Vstoupit do diskuse >>

Související články a diskuse