vyhrajte-s-preventanem

jpg3encyklopedie-banner

banner-folgravid3

Tipy
Kamarád jen na sex. Proč se ho vyplatí mít?

26. ledna 2015

Kamarád jen na sex. Proč se ho vyplatí mít?

Kategorie: Sex a vztahy, Připojené tagy: Kamarád milenec orgasmus sex líbání

preventan-mimiforum-banner

Můžete si s ním splnit tajné sny, prožít mnoho orgasmů, anebo se jen vášnivě líbat. A to vše bez toho, aniž byste mu slibovala hory doly. Mít kamaráda jen na sex se zkrátka vyplatí.

Kolagen Farmax 60+40 tob. ZDARMA

  • Kolagen Farmax – Doplněk stravy
  • obsahuje v 1 tobolce 85 mg kolagenu původem z ryb
  • Kolagen je základní stavební hmotou pojivových tkání pohybového aparátu
  • dále je obohacen o vitamin C, který přispívá k normální tvorbě kolagenu pro normální funkci chrupavek a kostí

kolagen-100-cz-3d-nahled

Když se ze stálého vztahu stane nuda a stereotyp, může vás to snadno táhnout jinam. Pokud ale partnera opustit nechcete, pak je tu jedno řešení – kamarád jen na sex. A mít takového v záloze se mnohdy vyplatí.

 

Protože orgasmus prospívá zdraví!

Vědci zjistili, že orgasmy prospívají vašemu zdraví. Studie prokázaly, že orgasmus dokáže zmírnit bolesti, pomoci od menstruálních křečí a tišit stres – jde zřejmě o důsledek prudkých změn v hladinách oxytocinu a dopaminu. A skvělé je prý i milování během menstruace! V genitální oblasti totiž dochází k prudší cirkulaci krve a orgasmus je proto mnohem intenzivnější!

 

MIMIFORUM zjistilo:

Orgasmus posiluje imunitu!

Sex zakončený orgasmem je skvělý i pro posílení imunity. Snižuje se při něm produkce stresového hormonu kortizolu, naopak roste tvorba adrenalinu a noradrenalinu. Zároveň se až zdvojnásobuje počet buněk, které umí likvidovat ty nemocné. Díky tomu se nám posiluje imunita.

 

Protože líbání prodlužuje život

Líbání prodlužuje život až o pět let! Alespoň to tvrdí američtí vědci. Čím víc se líbáte, tím větší máte naději, že budete žít déle. Navíc se při polibku do hry zapojuje všech více než třicet obličejových svalů, a tak je líbání skvělou prevencí proti vráskám. Má tak příznivý vliv i na váš vzhled – díky polibkům vypadáte mladší i bez plastiky!

 

MIMIFORUM zjistilo:

Líbáním zhubnete!

Jedním vášnivým polibkem spálíte 12 až 20 kalorií – záleží na tom, jak je intenzivní a dlouhý. Navíc je potvrzeno, že časté líbání omezuje hlad, a tak můžete spojit příjemné s užitečným a místo diety nasadit vášnivé líbání několikrát denně. Brzy budete štíhlejší a spokojenější. Líbejte se, kdy to jde – třeba i s kamarádem na sex.

 

Můžete si splnit sny! sex-a-vztahy-laska-v-zamestnani-i-sxc-nahled

Až 62 % žen trpí podle jednoho amerického výzkumu potížemi ve svém milostném životě. Může se jednat o nechuť k milování, neschopnost dosáhnout orgasmu, nebo bolest při pohlavním styku. U řady žen to může být dáno tím, že si netroufají přiznat, po čem touží, a tak uspokojení nenajdou. Zatímco u stálého partnera se bojíte, s kamarádem jen na sex si sny naopak splnit můžete – a díky tomu zažijete nepoznané.

 

Tip MIMIFORA:

Díky sexu budete chytřejší!

Pokud můžete, věnujte se sexu, hlásají vědci. A vůbec nezáleží na tom, s kým to bude. Zjistili totiž, že pravidelný milostný život podporuje růst mozku – odbourává stres a podporuje růst a produkce mozkových buněk.

 

Text: ino

Foto: Sxc.hu

5 Posledních příspěvků v diskusi

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Vstoupit do diskuse >>

Související články a diskuse