vyhrajte-s-preventanem

jpg3encyklopedie-banner

banner-folgravid3

Tipy
Kam s dětmi na Silvestra a na Nový rok

30. prosince 2011

Kam s dětmi na Silvestra a na Nový rok

Kategorie: Tipy na výlet, Připojené tagy: oslava zábava ohňostroj Nový rok Silvestr děti rodina

preventan-mimiforum-banner

Silvestra a Nový rok můžete prožít lehce netradičně. Místo sezení doma u televize nebo lyžování na horách se vydejte na některou z akcí pro děti po celé republice. Přinášíme tipy na některé z nich.

Preventan Clasic

Obranyschopnost a imunitu dokáže podpořit Preventan Clasic. Obsahuje unikátní směs biologicky aktivních látek s ověřenou účinností. Zlepšuje tzv. slizniční imunitu navýšením tvorby protilátek, nazývaných sekreční imunoglobuliny A (ScIgA). Jejich výskyt je na sliznicích důležitý pro obranyschopnost organismu, protože brání průniku virů a bakterií do organismu. Preventan Clasic doporučujeme užívat dlouhodobě, zejména v době zvýšeného výskytu chřipek a nachlazení.

preventan-clasic-30-nahled

Doplněk stravy

Více ZDE

 


Diskutujte: Kde s dětmi nejčastěji trávíte Silvestra, anebo Nový rok?


Dětský silvestr, aneb Silvestrovské rodinné odpoledne

Kdy: 31. 12. 2011, od 15 do 17 hodin

Kde: Nové Město nad Metují, Husovo náměstí

Co vás zde čeká: Zábavné odpoledne pro celou rodinu, kde se děti mohou vyřádit a rozloučit se starým rokem. Všechny zde čekají soutěže o ceny, nafukování balónků, bublinková show, přetahování starého a nového roku. Pro děti je připraven i čaj a párek v rohlíku zdarma, připít si mohou »rychlými špunty« a čeká je i ohňostroj.

Silvestr pro děti

Kdy: 31. 12. 2011, od 15.30 hodin

Kde: Blansko, kulturní středisko

Co vás zde čeká: Odpoledne plné her a soutěží, které má dětem zpříjemnit poslední den v roce. Součástí programu bude i promítání filmu Šmoulové ve 3D verzi. Na závěr pak (kolem 18 hodiny) bude ze střechy kina odpálen slavnostní ohňostroj.

Silvestrovský sjezd na čemkoli

Kdy: 31. 12. 2011, od 10 hodin

Kde: Červený Kostelec

Co vás zde čeká: Již 10. ročník sjezdu na čemkoli se už tradičně koná Na Prodance. Jaký prostředek pro jízdu zvolíte, je na vás. Jde ale o zábavu a recesi, a tak jsou vítané pekáče, plavidla, speciálně upravené sáňky, zkrátka vše, co vás napadne. Pokud jezdit nechcete, můžete se alespoň podívat a povzbudit ostatní originální závodníky.

Dětský silvestrovský ohňostroj

tip-na-vylet-kam-na-silvestra-3-ing

Kdy: 31. 12. 2011 v 18 hodin

Kde: Litomyšl, Smetanovo náměstí

Co vás zde čeká: Již tradiční Dětský silvestrovský ohňostroj chystají na náměstí v Litomyšli. V 18 hodin na všechny čeká přípitek i oblíbená čočková polévka. V neobvyklý čas, kdy slaví půlnoc obyvatelé Dháky, Colomba či Alma-Aty, vypukne ohňostroj.

Novoroční výšlap na Ještěd

Kdy: 1. 1. 2012, 8.30 až 14 hodin

Kde: Horní Hanychov

Co vás zde čeká: Pokud máte v plánu protáhnout tělo, vezměte rodinu a vyrazte na novoroční výšlap na Ještěd. Letos se koná již 37. ročník. Čtyřkilometrovou trasu, která vede po modré turistické značce, zvládnou i děti. Všichni účastníci obdrží kovový odznak, pamětní list a razítko Klubu českých turistů.

Hvězdárna: Jak se Slunce uzdravilo 

Kdy: 1. 1. 2012, 14 až 17 hodin

Kde: Hvězdárna a planetárium Brno

Co vás zde čeká: Sladká pohádka z třeskuté zimy pod umělou oblohou planetária je vhodná i pro nejmenší děti. Trvá pouhých dvacet minut a namluvil ji brněnský herec František Derfler. Dozvíte se, že i Sluníčko se může nachladit, a také se musí léčit. V případě vhodného počasí bude otevřena pozorovací terasa s výhledem na město. V 18 hod. pak bude k vidění ohňostroj.

Novoroční projížďka na dračí lodi

Kdy: 1. 1. 2012, 15.30 až 18 hodin.

Kde: Praha, Pražský klub dračích lodí

Co vás zde čeká: Akce pro větší děti od 9 let a jejich rodiče! Čeká vás plavba z loděnice přes Smíchovskou plavební komoru, poté romantická cesta kolem pilířů Karlova mostu do laguny staroměstských mlýnů. Třešničkou na dortu je pak plavba do Čertovky. Na závěr se pak projedete zpět do loděnice, ovšem proti proudu. Akce je určena široké veřejnosti, i nepádlařům. Ti však musejí počítat s tím, že zapojení do pádlování neuniknou.

 

Text: mob

Foto: Ingimage.com

5 Posledních příspěvků v diskusi

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Vstoupit do diskuse >>

Související články a diskuse