vyhrajte-s-preventanem

jpg3encyklopedie-banner

banner-folgravid3

Tipy
Kam na vinobraní

5. září 2014

Kam na vinobraní

Kategorie: Tipy na výlet, Připojené tagy: burčák vinobraní jidlo víno výlet

preventan-mimiforum-banner

Vinobraní je opět tady a s ním nejen dobré pití, ale i zábava, spousta stánků s dobrým jídlem a skvělé hudební produkce. Kam se za ním vypravit?

Preventan® Junior obsahuje originální aktivní látku ProteQuine® (aminokyseliny, oligopeptidy, nukleotidy) a inulin. Navíc je obohacen o vitamin C, který přispívá k normální funkci imunitního systému a ke snížení míry únavy a vyčerpání. Inulin je rozpustná vláknina původem z čekanky, která doplňuje tento přípravek o další aktivní složku. Se sladidlem přírodního původu z rostliny stévie sladké. Určeno k dlouhodobému užívání.

preventan-junior-90-tabl-3d-nahled

Znojmo, Mikulov, Mělník. Trojice měst, kde se v průběhu září odehrává tradiční vinobraní. Společný mají nejen výběr dobrého pití, ale i bohatý hudební a kulturní program. Na co se letos můžete těšit?

 

Znojemské historické vinobraní

Kdy a kde: 12. – 13. 9. 2014, Znojmo

Patří k největším a nejnavštěvovanějším u nás a každý rok přivítá tisíce návštěvníků a velké množství umělců. Bohatý program je určený pro celé rodiny – v centru města je rozmístěna desítka větších i menších scén, nechybějí stánky s burčákem, vínem a dobrým jídlem, ale i se spoustou suvenýrů. Jedním z vrcholů programu je historický průvod Jana Lucemburského, kterého se účastní 300 postav v dobových kostýmech i na koních. Letos se můžete těšit i na zajímavá vystoupení skupin, jako jsou No Name, Olympic, Monkey Business a vystoupí i Anna K.

Vstupné: 280 Kč na oba dny (310 Kč na místě), děti do 15 let zdarma

www.znojemskevinobrani.cz

 

Pálavské vinobraní

Kdy a kde: 12.-14. 9. 2014, Mikulov

Historický průvod v čele s králem Václavem IV., pestrý program a samozřejmě spousta dobrého jídla, vynikajícího vína a burčáku. To vše nabídne letošní Pálavské vinobraní. Bohatý program vás čeká na náměstí, v Kozím hrádku, v amfiteátru, v zámecké zahradě i na zámku. Vystoupí zde národopisné soubory, cimbálová muzika, ale i hvězdy českého showbyznysu. Těšit se můžete na Báru Basikovou, Anetu Langerovou či kapelu Divokej Bill. Pořadatelé nezapomínají ani na děti, pro které jsou zde k dispozici nejrůznější hry a atrakce. 

Vstupné: 450 Kč na 3 dny, děti do 12 let zdarma

www.palavske-vinobrani,cz

 

tip-na-vylet-kam-na-vinobrani-ii-cz-nahled Mělnické vinobraní

Kdy a kde: 26. – 28. 9. 2014, Mělník

Tradiční třídenní slavnost vinařů, dobrého vína a zábavy můžete navštívit v Mělníce. Vinobraní probíhá na třech scénách, hlavní program je však soustředěný na náměstí Míru. Můžete se těšit nejen na spoustu dobrého jídla a pití, staročeský jarmark, ale i na bohatý program. Těšit se můžete na kapely Mňága a Ždorb, Mig21, Wohnout ad. Chybět nebude ani velkolepý historický průvod s Karlem IV. v čele.

Vstupné: 150 Kč na všechny dny na hudební produkce, jinak zdarma

www.melnickevinobrani.cz

 

Text: asm

Foto: Czechtourism.cz

5 Posledních příspěvků v diskusi

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Vstoupit do diskuse >>

Související články a diskuse