banner-maxicor-miniforum-809x292

jpg3encyklopedie-banner

banner-folgravid3

Tipy
Newsletter

Chcete být informováni o novinkách z mimiforum.cz?
Zadejete zde svoji emailovou adresu.

Kam na vinobraní? Zde jsou naše tipy!

11. září 2015

Kam na vinobraní? Zde jsou naše tipy!

Kategorie: Tipy na výlet, Připojené tagy: víkend slavnost vinobraní víno výlet

preventan-mimiforum-banner

  Kam se vydat za dobrým vínem a burčákem? Třeba na některé z velkých vinobraní. Čeká na vás i v Praze, největší u nás pak můžete navštívit ve Znojmě.

Ostropestřec Farmax Plus

Ostropestřec Plus Farmax® je přírodní přípravek z rostlinných výtažků. Obsahuje standardizovaný extrakt z plodů ostropestřce mariánského a klanoprašky čínské.

ostropestrec-plus-nahled

Doplněk stravy

 

Více ZDE

K září víno neodmyslitelně patří, a tak pokud patříte mezi jeho milovníky, nenechejte si ujít některé z vinobraní.

 

Vinohradské vinobraní

Kdy: 11. a 12. 9. 2015
Na náměstí Jiřího z Poděbrad se o víkendu koná už 19. ročník tradiční akce Vinohradské vinobraní. K slavnostnímu zahájení starostkou MČ Praha 3, Vladislavou Hujovou, dojde první den akce v 16.55 hod, a pak vás čeká bohatý program. Kromě bohatého kulturního programu se můžete těšit na sortiment 30 vinařství. V pátek 11. září zahraje k poslechu harmonikář Wichterle, kterého vystřídá alternativní akustická kapela BraAgas zaměřující se na world music. První den vyvrcholí vystoupením Hradišťanu a Jiřího Pavlici. Sobotní program odstartuje významný objev folkové scény Jananas. Následně vtáhnou posluchače do světa tradičního blues Marcel Flemr Band a přichystají půdu pro Dana Bártu a jeho Illustratosphere.

Znojemské historické vinobraní


Kdy: 11. – 13. 9. 2015
Největší vinařská akce u nás. Páteční a sobotní multižánrový program na deseti scénách, který nabídne špičky české a slovenské hudební scény, historický program v podání rytířů, šermířů či kejklířů a zábavné aktivity pro rodiny s dětmi, doplní odpočinková neděle. O vinobraní se také poprvé rozjede Vinobus, návštěvníci okusí své znalosti a intuici v poznávání Vína všemi smysly a královská družina historického průvodu bude mezi přítomné rozhazovat speciální sběratelské mince. Sobotní noc ozáří jako každoročně velkolepý komponovaný ohňostroj. Připravena jsou však ještě dvě překvapení – svatba v přímém přenosu a televizní hvězda v podání Toma Wizarda.

www.znojemskevinobrani.cz

 

Mělnické vinobraní tip-na-vylet-kam-na-vinobrani-ii-archiv-nahled

Kdy: 18. – 20. září 2015

Mělnické vinobraní se i letos uskuteční tradičně od pátku do neděle. Mezi největší taháky bude mimo tradičního burčáku a pouťových atrakcí patřit bohatý hudební program. Hlavní scéna se po letech vrací na Náměstí Míru, kam bude placený vstup. Pouťovým atrakcím bude vyhrazeno Náměstí Karla IV. a přilehlé ulice. Rozsáhlá část svátků vína bude opět přístupná zdarma. Konkrétně se bude jednat o části s pouťovými atrakcemi, stánky atd. Placený bude vstup do prostor Náměstí Míru, kde se budou konat hudební produkce. Vinobraní se tak opět rozdělí na dvě části – hudební festival (placený vstup) a pouť (bez vstupného). Program bude rozhodně stát za to. Těšit se můžete na Michala Hrůzu, Horkýže Slíže, Gipsy.cz a mnohé další.

www.melnickevinobrani.cz

 

Text: asm

Foto: archiv Znojemské historické vinobraní

 

5 Posledních příspěvků v diskusi

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Vstoupit do diskuse >>

Související články a diskuse
Váš email:
Heslo:
Horoskop
Vítáme nová miminka
Dítě Uživatelka Termín
Xaverius
Soběslav
stefanZítra
Dítě Uživatelka Termín
Gabriella
kdfin08.02.2018
Saskie
Stela
stefan24.01.2018
Tereza
Tara
stefan24.01.2018
Dítě Uživatelka Datum
Martin
jarinka26.06.
Přemysl
jesenka3323.08.
Ondřej
Uzlíček10.08.
Přidat svůj termín »
Vaše příspěvky
Vaše poslední fotopříspěvky
NÁŠ POKLAD
NÁŠ POKLAD
Od uživatele: Aleki
profilová fotka
profilová fotka
Od uživatele: Natálka Kresbová
Miláček Péťa
Miláček Péťa
Od uživatele: Petulinka
Anketa