vyhrajte-s-preventanem

jpg3encyklopedie-banner

banner-folgravid3

Tipy
Kam na vinobraní? Zde jsou naše tipy!

11. září 2015

Kam na vinobraní? Zde jsou naše tipy!

Kategorie: Tipy na výlet, Připojené tagy: víkend slavnost vinobraní víno výlet

preventan-mimiforum-banner

  Kam se vydat za dobrým vínem a burčákem? Třeba na některé z velkých vinobraní. Čeká na vás i v Praze, největší u nás pak můžete navštívit ve Znojmě.

Ostropestřec Farmax Plus

Ostropestřec Plus Farmax® je přírodní přípravek z rostlinných výtažků. Obsahuje standardizovaný extrakt z plodů ostropestřce mariánského a klanoprašky čínské.

ostropestrec-plus-nahled

Doplněk stravy

 

Více ZDE

K září víno neodmyslitelně patří, a tak pokud patříte mezi jeho milovníky, nenechejte si ujít některé z vinobraní.

 

Vinohradské vinobraní

Kdy: 11. a 12. 9. 2015
Na náměstí Jiřího z Poděbrad se o víkendu koná už 19. ročník tradiční akce Vinohradské vinobraní. K slavnostnímu zahájení starostkou MČ Praha 3, Vladislavou Hujovou, dojde první den akce v 16.55 hod, a pak vás čeká bohatý program. Kromě bohatého kulturního programu se můžete těšit na sortiment 30 vinařství. V pátek 11. září zahraje k poslechu harmonikář Wichterle, kterého vystřídá alternativní akustická kapela BraAgas zaměřující se na world music. První den vyvrcholí vystoupením Hradišťanu a Jiřího Pavlici. Sobotní program odstartuje významný objev folkové scény Jananas. Následně vtáhnou posluchače do světa tradičního blues Marcel Flemr Band a přichystají půdu pro Dana Bártu a jeho Illustratosphere.

Znojemské historické vinobraní


Kdy: 11. – 13. 9. 2015
Největší vinařská akce u nás. Páteční a sobotní multižánrový program na deseti scénách, který nabídne špičky české a slovenské hudební scény, historický program v podání rytířů, šermířů či kejklířů a zábavné aktivity pro rodiny s dětmi, doplní odpočinková neděle. O vinobraní se také poprvé rozjede Vinobus, návštěvníci okusí své znalosti a intuici v poznávání Vína všemi smysly a královská družina historického průvodu bude mezi přítomné rozhazovat speciální sběratelské mince. Sobotní noc ozáří jako každoročně velkolepý komponovaný ohňostroj. Připravena jsou však ještě dvě překvapení – svatba v přímém přenosu a televizní hvězda v podání Toma Wizarda.

www.znojemskevinobrani.cz

 

Mělnické vinobraní tip-na-vylet-kam-na-vinobrani-ii-archiv-nahled

Kdy: 18. – 20. září 2015

Mělnické vinobraní se i letos uskuteční tradičně od pátku do neděle. Mezi největší taháky bude mimo tradičního burčáku a pouťových atrakcí patřit bohatý hudební program. Hlavní scéna se po letech vrací na Náměstí Míru, kam bude placený vstup. Pouťovým atrakcím bude vyhrazeno Náměstí Karla IV. a přilehlé ulice. Rozsáhlá část svátků vína bude opět přístupná zdarma. Konkrétně se bude jednat o části s pouťovými atrakcemi, stánky atd. Placený bude vstup do prostor Náměstí Míru, kde se budou konat hudební produkce. Vinobraní se tak opět rozdělí na dvě části – hudební festival (placený vstup) a pouť (bez vstupného). Program bude rozhodně stát za to. Těšit se můžete na Michala Hrůzu, Horkýže Slíže, Gipsy.cz a mnohé další.

www.melnickevinobrani.cz

 

Text: asm

Foto: archiv Znojemské historické vinobraní

 

5 Posledních příspěvků v diskusi

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Vstoupit do diskuse >>

Související články a diskuse