vyhrajte-s-preventanem

jpg3encyklopedie-banner

banner-folgravid3

Tipy
Kam na snowboard u nás

7. února 2014

Kam na snowboard u nás

Kategorie: Tipy na výlet, Připojené tagy: snowboard snowpark zima Sport hory

preventan-mimiforum-banner

Dáváte-li přednost jízdě na snowboardu před lyžováním, anebo se na něm chcete naučit, přinášíme několik tipů na snowparky u nás, kam se vyplatí vyrazit. 

Preventan Akut

  • Doplněk stravy
  • Obsahuje unikátní směs biologicky aktivních látek
  • 1 tableta obsahuje 1 mg účinné látky ProteQuine® (oligopeptidy, aminokyseliny, nukleotidy)
  • Přípravek je vhodný pro děti od 3 let a dospělé
    preventan-akut_small

    Doplněk stravy

Více ZDE

Skiareál Špindlerův Mlýn

Skiareál Špindlerův mlýn nabízí 25 km sjezdových tratí, 5 lanovek a 11 vleků. Pro milovníky snowboardu jsou zde k dispozici také 3 snowparky včetně U-rampy. Funtrack Hromovka je skvělým místem na učení nových triků. Nabízí vlnky, boule, ježdění na horách a zábradlí. Half Pipe Svatý Petr, největší half pipe v České republice, je vždy špičkově upravena pro všechny odvážlivé snowboarďáky, ale i freestyle lyžaře. Snowpark & Funtrack Medvědín je určený pro širokou veřejnost a je skvělým místem pro první lety na lyžích či snowboardu.

Více na: www.skiareal.cz

 

Nitro snowpark Kouty

Jeden z nejmodernějších skiareálů u nás a největší lyžařský areál na Moravě – to jsou Kouty nad Desnou. Jako první u nás se může pyšnit i moderní šestisedačkovou lanovkou, která za hodinu odbaví 3 200 osob. Nabízí čtyři sjezdovky, z toho pak dvě jsou delší než dva kilometry. Nechybí zde ani snowpark s řadou překážek. Nitro snowpark Kouty se hodí pro začátečníky i pokročilé. Najdete zde překážky různých obtížností – bedýnky, trubky, překážky ze dřeva, big air, raily a další.

Více na: www.kouty.cz

 

Óčko snowpark Klínovec

Nejvyšší hora Krušných hor, Klínovec, nabízí skvělé podmínky nejen pro lyžování, ale hlavně pro milovníky snowboardu. Zdejší skiareál je vzdálený jen 120 km od Prahy a je největší v Krušných horách. Najdete zde 12 km sjezdových tratí, 4 sedačkové lanovky a milovníky zimních sportů láká také zdejší snowpark. Najdeme tu totiž jednu z nejlepších U-Ramp u nás, a tak není divu, že se zde jezdí i Evropský pohár. Je totiž 120 m dlouhá a 16 m široká.

Více na: http://zima.klinovec.cz

 

Snowpark Rejdice

Rejdice patří k zimním střediskům, které podporují rozvoj snowboardingu. Zdejší park patří k největším a nejlepším u nás. Extra Park nabízí 20 překážek – 14 železných a šest skoků různých délek. Překážky mají tři druhy obtížnosti – od začátečníků (modré) až po pokročilé (černé). Park designoval zkušený jezdec Jan Zajíc, který čerpal ze zkušeností z Rakouska, Švýcarska, Francie a zámoří.

Více na: www.rejdice.cz   

 

Snowpark ve Skiareálu Lipno tip-na-vylet-kam-na-snowboard-ii-sxc-nahled

Moderní lyžařské středisko na Šumavě je obzvlášť vhodné pro rodiny s dětmi. Vzhledem k tomu, že disponuje 40 sněžnými děly a nejmodernějším systémem zasněžování, zaručuje lyžování po celou zimu. Areál prošel v roce 2008 velkou proměnou, a tak nabízí prodloužené a rozšířené sjezdové tratě a 3 lanovky. Pro milovníky snowboardu je tu snowpark a skicrossová dráha. Snowpark se skládá ze dvou skoků a několika dalších překážek určených pro zábavu. Jedná se např. o lomenou bednu, rovnou bednu, dance floor, zábradlí, apod. Snowpark bude pravidelně upravován tak, aby byl bezpečný i pro nejmenší snowboardové nadšence.

Více na: http://zima.lipnoservis.cz/

 

Text: asm

Foto: Sxc.hu

5 Posledních příspěvků v diskusi

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Vstoupit do diskuse >>

Související články a diskuse